Skocz do zawartości

19 Stycznia - wyjazd do Ułęża/Wroobel


Łosiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

 

Po pierwsze to dzięki za przyjęcie włoskiego auta :). Bardzo mi się podobało i chciałbym także jeszcze raz podziękować, że możliwość pojeżdżenia japońskim czterołapem.

 

Link do zdjęć umieszczę jak tylko ściągne je z aparatu.

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS jak wam podróż minęła?

 

od Puław praktycznie cały czas ( w 80 % ) lało więc jechaliśmy ostrożnie aczkolwiek Carfit jako lider peletonu zapłacił mandat ( w nieznanej mi kwocie ) za prędkość ... ja w Sączu przesiadłem sie do Golfa GTI (różnice pozostawie bez komentarza) i do domku do Wieliczki .... naszczęście juz bez deszczu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I DO NASTĘPNEGO !!!!!!!!!!

 

no to myślę kolego że 17.02 :) Zabieram na zapas drugi bov to poganiamy się troche :)

PS jak wam podróż minęła?

 

widzisz kolego tak to jest jak sie gownianego bova kupuje...mialbys hks i bys hulal jak rakieta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I DO NASTĘPNEGO !!!!!!!!!!

 

no to myślę kolego że 17.02 :) Zabieram na zapas drugi bov to poganiamy się troche :)

PS jak wam podróż minęła?

 

widzisz kolego tak to jest jak sie gownianego bova kupuje...mialbys hks i bys hulal jak rakieta :mrgreen:

 

nawet seria by wystarczyła którą zresztą mam na półce w garażu i zapomniałem zabrać ze sobą a miałem złe przeczucia już w Piasecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kebab bedziesz mam nadzieje 17 lutego w ulezu ?

 

... baaa ... już tam jestem duchem ......

 

Ułęż przeszedł moje najśmielsze oczekiwania .... na drugiej próbie na zapoznaniu strach mi w oczy zaglądał ... ale parę rad Wróbla i wszystko stało sie jasne ....

 

Czy ktoś zfotografował tego pieknego Orła na torze ???? Jak jechałem z Łosiem na zapoznaniu to musiałem zwolnić bo o moją szybe by sie to Nasze Godło rozbiło !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie brak słów, totalny odjazd! Próby idealnie rozstawione, konkretny instruktor no i nieoceniony Łosiu! Dzięki wszystkim za przemile spedzony dzień. Moc błędów, moc nauki. Tego nie da sie przeczytac w książce ani obejrzeć na TV. W całości wróciliśmy do domu, choć Carfit lżejszy o bliżej nieznana gotówkę :mrgreen: . Specjalne podziekowania dla Carfita za możliwość zaprzyjaźnienia się z jego eSTiaIem oraz dla Łosia za emocjonującą przejażdżkę na prawym po deszczu! Łosiu na prezydenta! Łosiowa na pierwszą dame! Też dzięki za opracowanie wyników. Ufff, niezapomniany dzień adrenalinowy. Życie jest piekne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym powiedzieć że zazdroszcze VERTOWI sobotnich zakupów :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

A tak na powaznie to wczoraj Wróbel popisał się bardzo dobrze rozstawionymi trasami, moim zadaniem to były najlepsze próby w Ułęzu w jakich uczestniczyłem.

Losiu wielkie dzieki za wspaniałe pilotowanie, jak jeżdziłem z Tobą miałem o wile lepsze czasy niż z Wróblem, " on mi cos chyba nie ufa i każe mi za wczesnie hamowac :twisted: " Łosiu na prawy :!:

:!: :!:

Były to moje pierwsze szlify, nowym nabytkiem i powiem Wam że jestem w szoku jesli chodzi o różnicę w prowadzeniu, na ostatnim Ułęzu byłem starym STI na zawieszeniu D2 , z mocnymi hamulcami, no i w końcu miał 340KM, i podejżewam że czasy miałbym albo taki same albo gorsze. Jednak DCCDA, silnik 2.5 , czas reakcji na pedal gazu, robi swoje i jest naprawde duża róznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit ty swinio.sam wiesz jak jest z zonami.czasem trzeba isc z nimi na zakupy :mrgreen:

wtedy masz kolejne tygodnie mile i spokojne :twisted:

 

Tak wiem bo tydzień temu szalałem po krakowskich galeriach i do tej pory mi nogi do dupy wchodzą. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdeczne dzieki dla losia :!: . tak samo jak carfit uwazam, ze jezdzi sie z toba rewelacja -

lopatologiczne tlumaczenie jak i gdzie jechac bardzo mi sie podobalo i pomagalo :idea::twisted::mrgreen: .

czy ktos moze wkleic czasy przejadow z prob :?: punkty, ktore sa podane niestety nic mi nie mowia :oops: .

aha, tak przy okazji - nie jechalem 3 raz proby z duza iloscia nawrotow (przekladalem kola na powrot).

do samego wroobla bylem nastawiony raczej sceptycznie (po kilku wypowiedziach na tym forum).

wiele powiedziec nie moge, bo jechal ze mna tylko raz (moja pierwsza petla, mialem troche

"pelno w porach" :oops::lol: bo nigdy nie smigalem z taka predkoscia na szkoleniu (mowa o skrecaniu).

nie krzyczal, ani nie marudzil choc wynik makabra. z perspektywy czasu zaluje, ze na szybkiej probie

jednak nie przepialem ani raz na jeden przy nawrotach :oops: . stefan oczywiscie mial racje mowiac,

ze na kazdym takim manewrze mozna zyskac nawet 2 sekundy :shock: .

tak zrobilem na kretej czasowce (3 nawroty) i zszedlem wlasnie 6 sekund. jakby nie patrzyc 6:3=2 :lol::lol: .

ale sie rozpisalem :oops: , prawie jak maruda :mrgreen: . dzieki wszystkim za spotkanie i mam nadzieje,

ze do nastepnego razu. carfit&losiu - podajcie ile kasy nalezy wam zwrocic za zakupy :idea:

slalomiki na kielcach to jednak dziecinada :neutral: . choc oczywiscie mozna sie nauczyc wielu rzeczy :!: :idea: .

szkoda, ze do uleza taki kawal drogi :sad: . bedzie trzeba obadac miejscowke w kamieniu slaskim :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszyskich serdeczne podziękowania dla organizatorów zamieszania i obsługi cateringowej i naszego trenera Wróbla! Czuwaj! (choć orły, wg mnie myszołów polowały) Łosiu specjalne podziękowania dla twojej żony.

 

Zdjecia wg zapewnień robiących mają ukazać się tutaj http://www.rallyphoto.pl/index.php?opti ... &Itemid=30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze wkleic czasy przejadow z prob :?: punkty, ktore sa podane niestety nic mi nie mowia :oops: .

aha, tak przy okazji - nie jechalem 3 raz proby z duza iloscia nawrotow (przekladalem kola na powrot).

 

podane przeze mnie wyniki sa w sekundach w poszczególnych próbach: 3 czasy dla 1 i 3 dla 2 próby, kto nie jechał lub nie dojechał ma taryfę, czyli 150% najlepszego czasu

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...