Skocz do zawartości

19 Stycznia - wyjazd do Ułęża/Wroobel


Łosiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wis mozna zniszczyc opony a mozna jezdzic spokojniej,cwiczyc tor jazdy i nie zniszczysz nic,sa odcinki proste i lagodne w skretach.wszystko zalezy jak technicznie pojedziesz.

impreza jest w sobote i zaczyna sie o 9.dobrze by bylo co by sie nie spozniac bo to rozwala cala impreze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) jak nawierzchnia w Ułężu traktuje opony - tzn. czy po jednym seansie powiedzą mi "papa"? Czyli - czy przy obecnej aurze, w razie czego lepiej wziąć stare letnie na zakatowanie, czy nieco nowsze zimówki, też na zniszczenie... :roll: ...?

 

Powierzchnia jest taka, że moje GY F1 GSD3 XL wystarczyly tam na ok. 160 km po samych próbach OSowych. Oczywiście nie jednego dnia :-). No ale to sa miekkie opony :-(. Dziwne, że wspomniane przez Aza RE050 tak słabo się tam trzymały. Ale nawierzchnia duuuużo bardziej przyjemna dla opon od Bemowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie chce żadnej Kryśki :D wole małolatki :twisted:

 

cholera, a już ją zaprosiłam... dobra, odwołuję :roll:

 

:twisted::twisted::twisted:

 

no dobra dobra... bo się na mnie obraża wszyscy...widzocznie każdy musi przejść przez Krysie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zarezerwowałem pokój 2 osobowy z 19 na 20.01.2006 r. w Zajeździe nad Wieprzem w Sarnach k/Ułęża (ok. 5 km od lotniska) w cenie 95 zł za pokój, śniadanie w formie stołu szwedzkiego wliczone w cenę). Poszukuje współspacza (tylko i wyłącznie :mrgreen: ) do pokoju. Poza tym proponuję, aby ten zajazd stał się naszą bazą wypadową, czyli tu się rano spotykamy na kawkę i sniadanko, załatwiamy tu obiad oraz urządzamy imprezke końcową (oraz bazę noclegowa dla przyjezdnych). Na miejscu jest dozorowany parking, miejsca hotelowe jeszcze są. tel. do Zajazdu:081/8803305, stronka www.nadwieprzem.pl Może carfit zrezygnujesz z tego Lublina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadnę na sniadanie o 8.30

jak ustalę szczegóły organizacyjne z Wrooblem to wyslę gry plan w szczegółach

 

To wpadnij nas obudzić :mrgreen:

 

Rallymen ok, masz współwspacza zarezerwuj jak mozesz ten hotel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn! Dopiero teraz temat wyhaczyłem ;(

 

Chciałbym się do Was przyłączyć. Mam na kółkach nowiutkie Bridgestone'y LM25 od carfita.

Szkoda byłoby zajeździć. Nie będę przecież emeryckim trybem dla oszczędności opon przyjeżdżał.

 

Mam letnie, również Bridgestony do zajechania na amen, ale potrzebna baza na zmianę opon. Mam tylko jeden komplet felg. W dodatku 18 cali.

 

Jest możliwość przyjechania bezpiecznie na nowych zimówkach. Zmiana na te do zajechania. Zajechać te do zajechania ;) I potem znów zmienić? Tylko jak? Na torze. SUVa mam. Lawetę mógłbym pożyczyć. Ale SUV bez haka. Może do tej pory zamontuję.

 

Qrwa! trzeba mieć jakieś dodatkowe literki w prawie jazdy żeby przywieźć SI na lawecie SUVem?

 

Zawszę pod górkę jak się zabawa szykuję ;(

 

Pozdro

 

Harry

 

P.S. No i miejsca już tylko rezerwowe ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...