Skocz do zawartości

19 Stycznia - wyjazd do Ułęża/Wroobel


Łosiu

Rekomendowane odpowiedzi

wrobla porwal wiatr.bedzie lalo,zimno,nie ma gdzie schowac gratow,brak jedzenia i wody....dobrze ze mi ztrzelilo sprzeglo :mrgreen: losiu pije pewnie i jutro nie dojedzie :twisted:

 

wiatr jest tak mocny na plycie lotniska ze grozi przewroceniem sie auta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 240
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wrobla porwal wiatr.bedzie lalo,zimno,nie ma gdzie schowac gratow,brak jedzenia i wody....dobrze ze mi ztrzelilo sprzeglo :mrgreen: losiu pije pewnie i jutro nie dojedzie :twisted:

 

wiatr jest tak mocny na plycie lotniska ze grozi przewroceniem sie auta :mrgreen:

 

to się chyba w wydaniu verta nazywa "życzę udanej zabawy, niestety nie wpadnę" :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hop, hop - wyjazd jest 20tego a nie jak mylnie twierdzi temat tego postu !!!

Wg mnie nic się nie zmienia, na jutro meteo jest w miarę ok.

Tor zabukowany, Wrooble tez - ja oczywiście będę, wbrew obelg, które pod moim kątem wysyła vert :mrgreen:

 

Proszę o potwierdzenie wyjazdu - wg mnie wchodzi dodatkowo cała grupa rezerwowa i bedzie nas ca 15 osób.

 

Koszty całościowe to 1500 zł, co przy 15 autach da 100 zł/twarz.

Ja zabieram grilla i kiełbaski, zabierzcie coś do picia, pełne baki paliwa i duużo dolewek oleju do silnika :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hop, hop - wyjazd jest 20tego a nie jak mylnie twierdzi temat tego postu !!!

Wg mnie nic się nie zmienia, na jutro meteo jest w miarę ok.

Tor zabukowany, Wrooble tez - ja oczywiście będę, wbrew obelg, które pod moim kątem wysyła vert :mrgreen:

 

Proszę o potwierdzenie wyjazdu - wg mnie wchodzi dodatkowo cała grupa rezerwowa i bedzie nas ca 15 osób.

 

Koszty całościowe to 1500 zł, co przy 15 autach da 100 zł/twarz.

Ja zabieram grilla i kiełbaski, zabierzcie coś do picia, pełne baki paliwa i duużo dolewek oleju do silnika :twisted:

 

Ok ja wezmę do picia Łącką Śliwowicę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede... Chciałbym sie tylko dowiedzieć czy jakaś ekipa z Warszawy jedzie razem czy każdy ma sam dojechać... Jeżeli tak to może ktoś by mi powiedział gdzie sie spotykacie i o której... PROSZĘ!

 

atakuj matiego i Le Bleu i sie do nich podlacz - jezeli nadazysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wroobel prosil, zeby byc na 9:30 na miejscu.

Proponuje wyjazd z Wawy o 7.30 (stacja Shell na Ostrobramskiej, za AutoFus BMW)

O 8.30 wjeżdżamy na śniadanie do knajpki koło Wieprza i na 9.30 jesteśmy na lotnisku.

Jeździmy do oporu, czyli ca 15-16ta.

 

W razie czego numer do mnie: 506 017 171

 

Pozdro,

Łosiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość przyjechania bezpiecznie na nowych zimówkach. Zmiana na te do zajechania. Zajechać te do zajechania ;) I potem znów zmienić? Tylko jak? Na torze.

 

jak to "jak"?

 

 

"łapkami, łapkami..." :mrgreen:

 

A nadmuchac to pewnie ustami, zgadlem Vero? :mrgreen: W sumie 2 bary wdmuchnac to dla forumowiczow zaden problem. Nawet tych z krotkim stazem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście potwierdzam przyjazd, przynajmniej do zajazdu "Nad Wieprzem" w Sarnach k/Ułęża. Wszystkich zapraszam na poranną kawę i ew. śniadanko do Zajazdu na godz. 8.30. Czy dojedziemy z Carfitem na lotnisko, po "nocnych rozmowach Polaków" (wszelkie inne aluzje to pomówienia i tego się bedziemy trzymać), zależy to od ilości i jakości Łąckiej śliwowicy, którą przywiezie Carfit. W razie czego uprzejmie prosimy o przeniesienie nas z Zajazdu na lotnisko, a przynajmniej do naszych bolidów. Nawet jak nie będziemy mieli siły chodzić, to jazdy sie nie zapomina :mrgreen::mrgreen: :mrgreen:PS. A jak Krakusy, dojeżdżacie rano czy załapujecie sie wieczorem na "nocne Polaków rozmowy" w Zajeździe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 20.01.2007

Nad ranem

01-07 5 °C

1012 hPa 14 km/h 0.0 mm 1.4 mm

Przed południem

07-13 3 °C

1012 hPa 10 km/h 0.0 mm 0.1 mm

Po południu

13-19 3 °C

1007 hPa 11 km/h 0.0 mm 1.0 mm

Wieczorem

19-01 3 °C

1008 hPa 17 km/h 0.0 mm 1.5 mm

Ostatnia prognoza pogody dla Ułęża na jutro, więc cięty slick :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...