Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, turdziGT napisał:

Ja naliczylem tylko po stronie norwekiej:

1.zjazd z promu obsługą statku 

2.przejazd i nabrzeża do hali odpraw 

3.laweciarz 

4.Juz w salonie osoba opowiefzalna za przygotowanie  

5.Sprzedawca wiazd na salon.

 

Po stronie niemieckiej min. 2-3 osoby od fabryki do wjazdu na prom.

Nie patrzyłem na licznik jeszcze jestem ciekaw co tam będzie ale wszystko to krótkie dystanse po pareset metrów więc nie sądzę żeby było dużo no ale dziewicą już nie jest to jest pewne :)

Może trzeba było zamówić z odbiorem w Ingolstadt, jest taka opcja?

 

z innych czasów, innych realiów, znajomy pracował w salonie marki x, była to sieć  salonów w odległości kilkudziesięciu-stukilkudziesięciu km od siebie. Usługi kurierskie jeszcze wtedy nie były tak tanie, więc części wozili częso autami do sprzedaży, z odpiętym licznikiem. Chłopaki wyjeżdzali z 2 salonów, spotykali się po drodze, zamieniali towarem i wracali, i zawsze był wyścig kto dalej zajedzie. Potem musieli opony obracać w autach w salonie, żeby klient nie widział jakie zdarte po zewnętrznej :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, turdziGT napisał:

Fantastyczny filmik :)

I dlatego uważam że ktokolwiek kto mówi że Tesla to luksusowy samochód oznacza że nigdy w takim nie siedział :D

 

 

 

 

 

 

Uważam, że dla zwykłego użytkownika samochodu naprawdę nie ma żadnego znaczenia jak dużą ma szparę w tylnej klapie :D tak więc naprawdę nie musimy się tym emocjonować :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zobaczyć jak ktoś kupuje MB, Audi czy BMW, dostaje takie szpary i doklejane uszczelki, i mówi: nie, spoko, przecież to nie ma znaczenia, są ważniejsze rzeczy. A strażak który przyjeżdza na miejsce nawet niedużego wypadku mówi, ok, to teraz żeby odłączyć napięcie podepnę tutaj dwa kabelki żeby maskę otworzyć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, turdziGT napisał:

Daj spokój ja nie jestm w stanie uwierzyć ze ktos takie auto przepuścił przez kontrole jakosci.

kilka stron ten pisałem o jakości Tesla , byliśmy na prezentacji z kilkoma forumowiczami , to jest zwyczajny dramat a nie auto ! , proponuje otworzyć sobie drzwi , wejść do środka nie zamykając drzwi , i spojrzeć miedzy słupek A a błotnik ...... pustka , brak zaślepek technologicznych , brak wygłuszeń , brak czegokolwiek . spasowanie maski do zderzaka na centymetry , ma się ogólne wrażenie że to auto nie jest seryjnie produkowane , tylko jako demo/ciekawostka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i odebralem ...........

 

20180205_172806.thumb.jpg.31b6ac4455edb6974358dcebbc412066.jpg

......po czym przejechałem 1km i oddałem (do foiowania).Ale to wymyśliłem maakra :( ale zawieszenie w trybie Komfort bajka :)

A no i naczaskali mi 62km.Wedle moich standardów to nie całkiem nowe to auto już jest....:) 

  • Super! 8
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, czyli co do środy teraz?

Ładny czerwony kolor:P

 

Ile samochód traci na wartości po wyjechaniu z salonu? Powiedz im że 62 km po salonie to ciężko by było i renegocjuj cenę:biglol: ;)

Edytowane przez radekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, turdziGT napisał:

Carfit docierales jakos RS6 czy było wio od razu ?

Jeździłem trochę wolniej , bo w styczniu miałem letnie opony , ale kilka razy powyżej 200 było :) . Teraz ma 24 kkm i zero zużycia oleju , więc chyba ok :) .

Gratki !!!!!! Przepiękne felgi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, turdziGT napisał:

A kiedy robiłeś pierwsza zmianę oleju ?

Robiłem zmianę w okolicach 2500km i pojechałem ze swoim olejem, bo ASO wlewaja Castrola :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i odebralem ...........
 
20180205_172806.thumb.jpg.31b6ac4455edb6974358dcebbc412066.jpg
......po czym przejechałem 1km i oddałem (do foiowania).Ale to wymyśliłem maakra ale zawieszenie w trybie Komfort bajka
A no i naczaskali mi 62km.Wedle moich standardów to nie całkiem nowe to auto już jest....:) 
Miałem dokładnie to samo. Odebrałem z salonu, pojechałem na folie, odebrałem z foliowania i wróciłem do salonu na ceramikę :-D robiłem za szofera. Ale moje w momencie odbioru miało tylko 6km. Gdzie oni tym zrobili ponad 60kkm...

Gratki auto z tymi czarnymi dodatkami wygląda super, tez mam białe z czarnymi elementami. Ale faktycznie szczerze to trochę sliper, choć przednie wloty robią wrażenie :-)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5 lutego 2018 o 17:34, turdziGT napisał:

No i odebralem ...........

 

20180205_172806.thumb.jpg.31b6ac4455edb6974358dcebbc412066.jpg

......po czym przejechałem 1km i oddałem (do foiowania).Ale to wymyśliłem maakra :( ale zawieszenie w trybie Komfort bajka :)

A no i naczaskali mi 62km.Wedle moich standardów to nie całkiem nowe to auto już jest....:) 

 

 

Gratulacje! :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, carfit napisał:

Przepiękne felgi !

Say whaaat? Wyglądają jak tarcza potencjometru... Reszta fury wygląda absolutnie ekstra, chociaż sam dałem się nabrać, że będzie zielony :P

@turdziGT jaki będzie kolor folii? Czy to może element zaskoczenia? ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...