Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, turdziGT napisał:

Bo zepsuli po prostu genialny design. 

Fakt, ale z drugiej strony jeden z mocniejszych liftów na rynku, a nie zamiana znaczka na napis z tyłu jak w Skodzie Superb + srebrna listwa :-)

 

Jakby Dżag był Skodą to po lifcie miałby kota na masce zamiast tego okrągłego znaczka w grillu :-D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, NonPhixion napisał:

Fakt, ale z drugiej strony jeden z mocniejszych liftów na rynku, a nie zamiana znaczka na napis z tyłu jak w Skodzie Superb + srebrna listwa :-)

 

Jakby Dżag był Skodą to po lifcie miałby kota na masce zamiast tego okrągłego znaczka w grillu :-D

To prawda ale ja uwazam ze poszli troche za daleko. Akurat w tym wypadku lepiej bylo by dodav listve , znacze czy zmienic ksztaut lusterka. Dla mnie ten nowy przod nie dzala. To troche tak jak z Porsche i 718 

Wszadzili boksera B4 z turbo i katastrofa bo widac ze wszyscy wola B6 NA na czym wszysc teraz korzystaja bo nagle i GTS i GT4 maja takie silniki na jakie zasluguja. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wprawdzie podoba i przed liftem i po lifcie.

Ale faktycznie mogli temu Jagowi zrobić taki lift jak Alfa zrobiła Giulii.

Nie zmienili nic na zewnątrz, tylko poprawili kilka tematów we wnętrzu, multimedia, wyciszenie drzwi + jakieś nowe kolory i wzory felg + 5 lat gwarancji bez łaski.

I całe szczęście bo zmieniając ten projekt można by go było raczej tylko zepsuć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bosman odnośnie AR. Dziwię się tej marce, że Giulietta nie dostała przodu podobnego do Giulii. Wczoraj widziałem Quadrifoglio Verde. Tył super, a przód za przeproszeniem krzywy ryj jak ta internetowa żaba z memów (jak dla mnie).

 

Dokładnie w takim kolorze widziałem => https://motopodprad.pl/test-alfa-romeo-quadrifoglio-verde-1-75-240-km-delikatna-jak-brzytwa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, NonPhixion napisał:

@Bosman odnośnie AR. Dziwię się tej marce, że Giulietta nie dostała przodu podobnego do Giulii. Wczoraj widziałem Quadrifoglio Verde. Tył super, a przód za przeproszeniem krzywy ryj jak ta internetowa żaba z memów (jak dla mnie).

 

Dokładnie w takim kolorze widziałem => https://motopodprad.pl/test-alfa-romeo-quadrifoglio-verde-1-75-240-km-delikatna-jak-brzytwa/

 

Ta ze zdjęcia jest przed liftem. Po 2016 wygląd się zmienił na tyle, że baaaardzo dużo użytkowników przedliftowej zmienia scudetto (atrapa), tylny dyfuzor i inne elementy aby upodobnić do tej poliftowej. Tak wygląda moja z 2017: 

A na ten lift, a właściwie wznowienie produkcji z przodem od Giulii wszyscy czekali w 2020. były nawet zapowiedzi, zdjęcia jak będzie wyglądać itd. Niestety zarzucono całkiem produkcję i co więcej wygląda na to, że AR nie będzie już produkowała żadnych Hatchbacków ... I ja się nie doczekałem, więc kupiliśmy auto koreańskie (wyprodukowane w Czechach) ;)

 

 

Giulietta zpowiedź .JPG

Giulietta Veloce 2017.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że sami nie wiedzą, w czyje gusta chcą trafić i wychodzi totalny misz-masz. Przód (lepsze to niż bóbr) i profil w tej „2” jakoś ujdzie, ale tył to przestylizowana masakra.


Co ciekawe, wielkościowo jest to trójka E90

Edytowane przez Zyzol
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zyzol napisał:

Ja mam wrażenie, że sami nie wiedzą, w czyje gusta chcą trafić i wychodzi totalny misz-masz. Przód (lepsze to niż bóbr) i profil w tej „2” jakoś ujdzie, ale tył to przestylizowana masakra.


Co ciekawe, wielkościowo jest to trójka E90

Dokładnie sami nie wiedza w ktora strone iść 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, turdziGT napisał:

Eh kolejna karykatura 

 

 

 

20210707_164109.thumb.jpg.b041e3470466aa66a61640f8687b7482.jpg

ale że to oficjalne?

 

powiem tak, nie tak brzydkie jak M3/4

 

ale nie obawiajmy się to póki co 240i w M2 dodadzą do tego bobra:mrgreen:

Edytowane przez radekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat, wyglada jak karykatura samochodu, jakby ktoś przerwał w połowie prac. 

 

Moze niech kupią jakiegoś Mercedes i się napatrzą jak powinno wyglądać ładne coupé. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...