Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, krist napisał:

Jak to kupowałem byłem napalony jak cholera nie patrzyłem na szczegóły tylko już , zaraz, zabieram. Po roku widzę że ciasno, za 2 osobowe praktycznie, że bagażnik mały (W Bondzie jedzie tam spory chłop ale to magia kina). Manewry na parkingu są problematyczne bo duże i słaba widoczność.  Utrzymanie na poziomie mercedesa ciut drożej może,  ale daleko do włoszczyzny. Kuna mi przegryzła przewód od chłodnicy, nowy w serwisie 107 brutto  :)Ogólnie auto z duszą,  szybkie dość  ale nie do ścigania, dzikie ale bez przesady, takie inne.

Dzięki za info. A który masz rocznik? Ciężko uwierzyć ze koszty jak przy Mercu. Za przegląd Merca płacę mniej niż za Subaru :)

 

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tsunetomo napisał:

Dzięki za info. A który masz rocznik? Ciężko uwierzyć ze koszty jak przy Mercu. Za przegląd Merca płacę mniej niż za Subaru :)

 

2007. W mercedesie to miałem raczej na myśli koszty podobne jak w S albo SL. Zresztą kupiłem auto świeżo po serwisie w AM, i w rok zrobiłem jakieś 3000km, więc tak naprawdę oprócz tej rury przegryzionej nic nie musiałem robić. Patrzyłem na ceny części porównawczo. Klocki, tarcze, opony. A przepraszam, zepsuło się coś przy klimie, przestała działać, ale nie jechałem z tym do Warszawy, naprawił serwis specjalizujący się w klimie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, krist napisał:

2007. W mercedesie to miałem raczej na myśli koszty podobne jak w S albo SL. Zresztą kupiłem auto świeżo po serwisie w AM, i w rok zrobiłem jakieś 3000km, więc tak naprawdę oprócz tej rury przegryzionej nic nie musiałem robić. Patrzyłem na ceny części porównawczo. Klocki, tarcze, opony. A przepraszam, zepsuło się coś przy klimie, przestała działać, ale nie jechałem z tym do Warszawy, naprawił serwis specjalizujący się w klimie na miejscu.

Dzięki. Wymiana elementów w gwieździe też potrafi kosztować, to fakt. Gratuluję fantazji w wyborze auta!

 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tsunetomo napisał:

Dzięki. Wymiana elementów w gwieździe też potrafi kosztować, to fakt. Gratuluję fantazji w wyborze auta!

 

Mysle ze z takim autem to tak jak z STI.Zawsze trzeba mieć wolna dychę bo jak cos padnie to zazwyczaj bedzie grubo no ale jak to auto weekendowe to tez nie ma takiego problemu.

Trzeba przyznać ze Anglicy maja rękę do samochodów z klasa.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądam telewizję, to obawiam się, że trzeba będzie myśleć o hybrydzie albo elektryku.

Trzy duże budowy mam w centru Warszawy na najbliższe dwa lata, atu mówią, że nawet 3zł za godzinę przebywania w centrum i do tego 3zł za godzinę parkowania. Wychodzi, że w godzinach pracy wyjdzie 60zł za dzień.

Masakra :th_dash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lojszczyk napisał:

Jak oglądam telewizję, to obawiam się, że trzeba będzie myśleć o hybrydzie albo elektryku.

Trzy duże budowy mam w centru Warszawy na najbliższe dwa lata, atu mówią, że nawet 3zł za godzinę przebywania w centrum i do tego 3zł za godzinę parkowania. Wychodzi, że w godzinach pracy wyjdzie 60zł za dzień.

Masakra :th_dash:

Lojszyk, nie płacz. Stać Cię na Porsche a na parking żałujesz? Rząd i naród potrzebuje Twojej przedsiębiorczości i podatków, a poza tym za luksusy (parkowanie w centrum) trzeba placic. Dla narodu jest metro :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tsunetomo napisał:

Lojszyk, nie płacz. Stać Cię na Porsche a na parking żałujesz? Rząd i naród potrzebuje Twojej przedsiębiorczości i podatków, a poza tym za luksusy (parkowanie w centrum) trzeba placic. Dla narodu jest metro :)

 

 

Pamiętaj, że to ok 18tys zł/rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, elmo napisał:

To może jakiś pomnik, albo chociaż tablicę upamiętniającą ? :D

Ja dychę dołożę. Facet prowadzi kilka firm, walczy z US, prowadzi 3 budowy w centrum Warszawy (czyżby White Star na Powiślu...?), wydaje 30000 zł na benzynę (zakładam ze dla siebie, bo w tych firmach to pewnie ze 3 miliony), 18000 na parkometry (mniej, bo w weekendy jest darmowe), kupuje Porsche (co prawda żeby "uciec z podatku", ale ubezpieczenia, serwisy, obowiązkowa myjnia codzienne etc. będzie kosztować więcej ;)). Dzięki temu takie darmozjady jak ja mogą wozić się dwudziestoletnim Subaru :)

A wszytkiego dowiesz się z TF.

Czekam z niecierpliwością na dalsze odcinki tej sagi ;)

 

Edytowane przez Tsunetomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lojszczyk napisał:

 

Pamiętaj, że to ok 18tys zł/rok

Nie przesadzaj, w 2019 jest tylko 251dni pracujących, pojedziesz jeszcze na jakieś wakacje to już w ogóle ile dzięki temu zarobisz:mrgreen:

Edytowane przez radekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, carfit napisał:

Mówiąc szczerze , średnio mi sie podoba nowe A6 , poczekam na nowe RS6 , zobaczymy co tam wymyślą :rolleyes:

W RSach na szczescie Nadal beda normale 

Audi-RS6-5.png.7ab5eaf71c95e3362ff8415f68b9d0a2.png

Audi-RS6-3.png.7de8eea722c43445f099f601c9e18b7d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, radekk napisał:

Nie przesadzaj, w 2019 jest tylko 251dni pracujących, pojedziesz jeszcze na jakieś wakacje to już w ogóle ile dzięki temu zarobisz:mrgreen:

 Ta...

3zł za parkowanie plus 3zł za przebywanie w  strefie, to razem 6zł. Każda następna godzina parkowania kosztuje drożej. Jak przemnożysz przez 251 dni, to wyjdzie pewnie 18.000zł

Mówią coś o uwolnieniu ceny za parkowanie do 9zł/h i do tego opłata za weekendy. Jak żyć panie premierze?

Na razie busem wjeżdżamy na plac budowy, ale może się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie panowie życie i tak dziękujcie że w tym względzie jesteście 20 lat za zachodnią Europa a to dopiero początek.Jeszcze bokiem wam wyjdzie ta ekologia mogę wam to zagwarantować.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, turdziGT napisał:

W RSach na szczescie Nadal beda normale 

Audi-RS6-5.png.7ab5eaf71c95e3362ff8415f68b9d0a2.png

Audi-RS6-3.png.7de8eea722c43445f099f601c9e18b7d.png

 

Ale w RS5 na przykład (8T0, bo ten mam i zaglądałem) te rury to też tak naprawdę atrapy, z wydechu wychodzą po 2 cieńsze rurki na stronę, a to co widać to atrapa 1 wielkiej rury. Jak miałem evo czy sti to tam naprawdę byłą taka wielka rura, widać było pierwszy zakręt za tłumikiem przez nią. Więc w sumie co za różnica, atrapa przez którą coś leci, czy zaślepiona? Te w nowym RS6 też wyglądają sztucznie, ale może to dlatego że to muł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lojszczyk napisał:

 Ta...

3zł za parkowanie plus 3zł za przebywanie w  strefie, to razem 6zł. Każda następna godzina parkowania kosztuje drożej. Jak przemnożysz przez 251 dni, to wyjdzie pewnie 18.000zł

Mówią coś o uwolnieniu ceny za parkowanie do 9zł/h i do tego opłata za weekendy. Jak żyć panie premierze?

Na razie busem wjeżdżamy na plac budowy, ale może się zmienić.

Wykup abonament, wyjdzie taniej

 

 

3 godziny temu, krist napisał:

 

Ale w RS5 na przykład (8T0, bo ten mam i zaglądałem) te rury to też tak naprawdę atrapy, z wydechu wychodzą po 2 cieńsze rurki na stronę, a to co widać to atrapa 1 wielkiej rury. Jak miałem evo czy sti to tam naprawdę byłą taka wielka rura, widać było pierwszy zakręt za tłumikiem przez nią. Więc w sumie co za różnica, atrapa przez którą coś leci, czy zaślepiona? Te w nowym RS6 też wyglądają sztucznie, ale może to dlatego że to muł

W obecnym RS6 już są atrapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie.. a ja trochę nie rozumiem tego lamentu nad tym, ze końcówki wydechu w dół a na zderzaku atrapa. W czym Wam to przeszkadza? Psuje osiągi? Dźwięk wydechu? Czy po prostu chodzi o to, ze jest inaczej? Rozumiem jeszcze, ze można krytykować emulacje dźwięku z silnika przez głośniki (choć w sumie dla kierowcy jest efekt? Jest) jako coś sztucznego, ale te biedne końcówki wydechu...?

Edytowane przez Tsunetomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...