Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jedna smutna prawda w tej dyskusji.

10-15 lat temu,  wasze fury Panowie - WASZE, tych dwóch, trzech bohaterów tego wątku miały zapierdalać.

A teraz :

- ten zielony jest cudny :wub:

- a jaką skórę wybrałeś ? z ogóra czy z koziej ?

- a jaki kolor nici

- kurcze !!!  koła zapasowego nie mam :unsure:

 

Weźcie się ogarnijcie. Klatki do tych RS'ów i ogień :evil2:

Emeryci.

 

  • Super! 2
  • Dzięki! 1
  • Haha 9
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, rombu napisał:

Jest jedna smutna prawda w tej dyskusji.

10-15 lat temu,  wasze fury Panowie - WASZE, tych dwóch, trzech bohaterów tego wątku miały zapierdalać.

A teraz :

- ten zielony jest cudny :wub:

- a jaką skórę wybrałeś ? z ogóra czy z koziej ?

- a jaki kolor nici

- kurcze !!!  koła zapasowego nie mam :unsure:

 

Weźcie się ogarnijcie. Klatki do tych RS'ów i ogień :evil2:

Emeryci.

 

 

Hehe, coś w tym jest :D widać, że średni wiek ludzi na forum mocno się zawyża więc i wybory emeryckie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, rombu napisał:

Jest jedna smutna prawda w tej dyskusji.

10-15 lat temu,  wasze fury Panowie - WASZE, tych dwóch, trzech bohaterów tego wątku miały zapierdalać.

A teraz :

- ten zielony jest cudny :wub:

- a jaką skórę wybrałeś ? z ogóra czy z koziej ?

- a jaki kolor nici

- kurcze !!!  koła zapasowego nie mam :unsure:

 

Weźcie się ogarnijcie. Klatki do tych RS'ów i ogień :evil2:

Emeryci.

 

fakt kiedyś to było: Trzeba wywalić zapas. Ktoś wie ile ważą fotele z skórą, a ile materiałem, bo nie wiem co wybrać. Co jeszcze mogę wywalić, z czego zrezygnować, żeby obniżyć masę i poprawić osiągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna smutna prawda w tej dyskusji.
10-15 lat temu,  wasze fury Panowie - WASZE, tych dwóch, trzech bohaterów tego wątku miały zapierdalać.
A teraz :
- ten zielony jest cudny :wub:
- a jaką skórę wybrałeś ? z ogóra czy z koziej ?
- a jaki kolor nici
- kurcze !!!  koła zapasowego nie mam :unsure:
 
Weźcie się ogarnijcie. Klatki do tych RS'ów i ogień :evil2:
Emeryci.
 


Eeeetam, się towarzystwo dorobiło i nie musi już mieć jednego samochodu do wszystkiego.
Mi tam pasuje że mogę sobie szybko i wygodnie podjechać na tor gdzie klatkowozem się pobawię. Potem zmęczony wsiądę i sobie wygodnie do domu wrócę, zamiast na kołach lancerem z przelotowym wydechem się tłuc 250 km w jedną stronę z dodatkowym kompletem kół za plecami itd. ;)

5e6e87012f2d09490626dbfa59c530aa.jpeg

751bfb180c92fa7617f83943a37aed6c.jpeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie siebie widzę w takiej sytuacji za 3-4 lata, że np. zapakuję rodzinkę do salonki V-klasy a na przyczepie pojedzie jakaś torowa zabawka lub prędzej rajdowa i będę piekł 2 pieczenie na jednym ogniu - do popołudnia zabawa na torach/pojeźdżawkach (mam 2 synów więc na pewno dołączą do mnie jak trochę podrosną) a po południu i wieczorem czas z rodziną itp. :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, krist napisał:

mnie jeszcze jedna rzecz bawi, jak wg mnie coraz mniejszy odstek użytkowników forum subaru ma ... subaru. 

a już subaru do jazdy ogniem to wyjątki. Kiedyś kazdy aspirował do sti a teraz, było, mineło, nie ma co wspominać :)

 

Tez to zauważyłem, mało kto na forum rozważa zakup np. nowego STI, Evo już w ogóle zniknęło a pojawiło się 10-20 innych szybszych zabawowych fur od STI czy Evo.

Inna sprawa, że nawet budowanie rajdówki na bazie STI chyba się mało opłaca skoro kilka stajni w Polsce buduje piękne Proto :) Ja tez biorę pod uwagę tylko budowę nowego Proto a nie np. Evo w celu przerobienia go :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co budować proto, skoro jest tyle gotowych do kupienia w sensownych pieniądzach ;)

z doświadczeń moich znajomych proto to słaby temat, ludzie myślą ze to wystarczy kupić budę, coś tam włożyć , i będziesz śmigał jak BB po odcinkach. Tylko że budżet BB był kosmiczny jak na proto, a on dopracowywał zawieszenie i mase szczegółów w tym aucie dla Steców. Efekt jet taki że taka samoróbka, bez udziąłu  (odpowiednio wycenionego) od Steca, nie będzie się tak prowadzić, nie będzie taka szybka, a koszty startów są wyższe niż lancerem, czyli i tak wysokie. Jeśli to ma być bardziej weekendowa zabawka na tor Kielca, to zapewne będzie dawać radę, a le do tego evo 6 wystarczy, a wyjdzie połowę taniej

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, krist napisał:

mnie jeszcze jedna rzecz bawi, jak wg mnie coraz mniejszy odstek użytkowników forum subaru ma ... subaru. 

a już subaru do jazdy ogniem to wyjątki. Kiedyś kazdy aspirował do sti a teraz, było, mineło, nie ma co wspominać :)

Trzeba zrobić rekonstrukcję Forum: kto nie ma Subaru to koszulka Do Baru powinna Mu wystarczyć :D

p.s. też mam problem, chyba że Forester żony będzie się liczył. Poza tym mam świadków, że szukam STI :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, radekk napisał:

Zaraz opłatę na forum wprowadzą za nieposiadanie Subaru:D

No to może taki pomysł nawiązując do Nielegala: nowe Pod- / Nad- Forum , gdzie dostęp będzie tylko dla Abonentów :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rombu napisał:

Jest jedna smutna prawda w tej dyskusji.

10-15 lat temu,  wasze fury Panowie - WASZE, tych dwóch, trzech bohaterów tego wątku miały zapierdalać.

A teraz :

- ten zielony jest cudny :wub:

- a jaką skórę wybrałeś ? z ogóra czy z koziej ?

- a jaki kolor nici

- kurcze !!!  koła zapasowego nie mam :unsure:

 

Weźcie się ogarnijcie. Klatki do tych RS'ów i ogień :evil2:

Emeryci.

 

Mysle ze to kwestia priorytetow i wieku.

 

Niestety prawda jest taka ze 10 lat temu wiodlo sie inne zycie nie majac dwojki dzieci domu na glowie i innchy rzeczy.W tej chcwili tak jak moje zycie wyglada ja nie mam jak sobie pozwolic zeby miec 3 rozne samochody kazdy do czegos innego bo nie mam na to czasu.Musze miec jeden ktory zalatwi wszystkie moje potrzeby od zawozenia dzici do szkoly po wyjazd na wakacje czy narty w zimie do zwyklej drogi do pracy czy sporadycznego wyjazdu na tor czy uinnej fajne drogi sobie troche poszalec.

 

Oczywiscie mogl by poejzc do tefgo inaczej i kupic sobie jakiegos Cymanna lub 911 ale to by sie wiazalo z tym ze ten drugi samochod musial by byc duzy rodzinny i nudny.A ja chce miec mozliwosc cieszenia sie jazda autem niezaleznie czy jade sa czy z dziecmi i rodzina na weekend.I wlasnie ta protrzebe takie RS4 czy RS6 dla mnie zalatwia idealnie i nie musze sluchac od zony ze mam w garazu zabawke ktora kosztuje i na ktora wydaje majatek. Innymi slowy Happy wife happy life 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, matros1 napisał:

Eeeetam, się towarzystwo dorobiło i nie musi już mieć jednego samochodu do wszystkiego.
Mi tam pasuje że mogę sobie szybko i wygodnie podjechać na tor gdzie klatkowozem się pobawię. Potem zmęczony wsiądę i sobie wygodnie do domu wrócę, zamiast na kołach lancerem z przelotowym wydechem się tłuc 250 km w jedną stronę z dodatkowym kompletem kół za plecami itd. ;)

Towarzystwo, które się dorobiło, nie wozi sobie klatkowozu na tor. Klatkowóz im na tor dowożą.  A jak się bardzo dorobiło, to i ich dowożą  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Paweł_P napisał:

 

Tez to zauważyłem, mało kto na forum rozważa zakup np. nowego STI, Evo już w ogóle zniknęło a pojawiło się 10-20 innych szybszych zabawowych fur od STI czy Evo.

Inna sprawa, że nawet budowanie rajdówki na bazie STI chyba się mało opłaca skoro kilka stajni w Polsce buduje piękne Proto :) Ja tez biorę pod uwagę tylko budowę nowego Proto a nie np. Evo w celu przerobienia go :(

To inna sprawa w tej chwili malo kto rzezbi STI czy inne za grube $$$. Sa inne sposoby na szybsze i bardziej niezawodne auta a jak chce sie grubo to tak jak piszesz lepiej zainwestowac w Proto niz babrac sie z rzebienie samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, turdziGT napisał:

A ja chce miec mozliwosc cieszenia sie jazda autem niezaleznie czy jade sa czy z dziecmi i rodzina na weekend.I wlasnie ta protrzebe takie RS4 czy RS6 dla mnie zalatwia idealnie i nie musze sluchac od zony ze mam w garazu zabawke ktora kosztuje i na ktora wydaje majatek. Innymi slowy Happy wife happy life 

 

Wykorzystasz tego RS'a na tej "dalekiej północy" ?

Czy w tym socjalistyczno-reżimowym kraju, gdzie przekroczenie 5km/h jest karane praktycznie "szczałem w łeb" na poboczu, dasz radę coś pojeździć ?

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzystwo, które się dorobiło, nie wozi sobie klatkowozu na tor. Klatkowóz im na tor dowożą.  A jak się bardzo dorobiło, to i ich dowożą  

 

Ja się kiedyś tak dorobię Będę na SuperOES helikopterem przylatywał jak Sołowow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne mam fantastyczne drogi kolo domu , w tym mogly by byc odcinkami niejednego rajdu asfaltowego po ktorych nic nie jezdzi.

Jedna znich mogje jezdzic do pracy jezeli chce mi sie nadrobic 10 min. i pare kilometrow fantastyczny kawalek drogi wzdloz jeziora ktre sa wrecz stworzone do szybkuej jazdy autem niekoniecznie zgodnie z przepisami bo ida przez laki i pola z doskonala widocznosica. Lepsze warunki ciezlo sobie wymarzyc. Mam tez tor ok 50 km id siebie cos jak kielce za dawnych czasow jak petla szla po krajowej drodze ale to chyba nie wielu z was jeszcze pamieta wiec gdzie sie nie rusze mam miod malina.

Pierwsze zdjecie to Maja codzienna droga do pracy :) Da sie zyc ;)

1.JPG

2.JPG

3.JPG

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...