Skocz do zawartości

Aliexpress, GearBest itp. - co tam kupujecie?


Aga

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Aga napisał:

Warto tę kamerę kupić? Teraz jest za 150 zł i mam ją w koszyku

P***.
PL
39 pieces
17 Jun 2019 03:20

 

Poczekaj chwilkę.

Z tego co widzę, zaraz będzie dostępna w Polsce... :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. od razu zamów sobie standardowa przyssawkę do szyby bo mocowanie w zestawie jest na taśmę 3M, chyba że chcesz zamontować kamerkę raz a dobrze :) ja jednak zawsze boję się późniejszego skrobania szyby czy traktowania jej jakimś nitro

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2019 o 23:02, markos007 napisał:

P.S. od razu zamów sobie standardowa przyssawkę do szyby bo mocowanie w zestawie jest na taśmę 3M, chyba że chcesz zamontować kamerkę raz a dobrze :) ja jednak zawsze boję się późniejszego skrobania szyby czy traktowania jej jakimś nitro

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki, nie pomyślałam ;)

 

Kamerka kupiona, za 148 zł :)

 

dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 25.11.2018 o 14:36, recki napisał:

Zgłoś na policję. W tej kwestii mają jakie takie wyniki albo przynajmniej zamkną konto bankowe slupowi

melduje ze nic nie musze
 

 

No więc policja złapała oszusta. Jak się okazało oszukał wielu. Jednak warto zgłaszać takie sprawy.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden zakup z którego jestem mega zadowolony to podróbka japańskiej piłki rypu ryoba.

Normalnie powinienem kupić marki Gyokucho, ale przy cenie 2 setki oryginał kontra 70 chinina pomyślałem że dam jej szansę.

No i wszystkie inne piły poszły w odstawkę i w sumie ukośnica też wydaje się zbędna.

System cięcia u Japanów polega na ciągnięciu zamiast pchaniu, rzaz ok 1mm.

Najdziksze kąty i najgrubsze belki tnie jak masło z precyzją nieosiągalną tradycyjnymi piłkami i przy minimum wylanego potu. Dwie strony ostrza do wzdłużnego i poprzecznego cięcia.

Oczywiście technikę cięcia trzeba sobie u jakiegoś Japan-pana w jutubie najpierw podpatrzeć.

Bardzo polecam. Szukam jeszcze typów kataba i dozuki ale w Aliku nie ma - najwyżej się oryginały weźmie. 

 

Z fajnych rzeczy jeszcze to kamienie do ostrzenia dłut i noży, znacznik do łączeń na jaskółczy ogon, czy trójkąt ciesielski, dłuto 2 cale, strug ręczny ciągniony a'ja japan style - ale ten jeszcze idzie dopiero.

 

 

ryoba.jpg

rafter.png

Edytowane przez eurojanek
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, markos007 napisał:

Używa ktoś może odkurzacza Ilife A8? Warto?

 

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

ja mam ilifa tego z pierwszych postow, do dzisiaj dziala i nie mam powodow do narzekan.

jak dobrze pamietam to @carfit tez kupil ten model.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety model A8 już przestali produkować i nie można już go kupić w oficjalnym sklepie :/
Może jednak pomyślę o modelu A7 który jednak nie ma skanowania pomieszczeń na którym mi właśnie zależało

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MDsuperstar napisał:

to ja Ci polecę Mi Robot Vacuum. Z oficjalnej polskiej dystrybucji za ~1000, z alie podobno wychodzi taniej.

brałem go pod uwagę ale poza większą siłą ssania nie ma raczej innych różnić w porównaniu do Ilife np. modelu A7.

Bo nie sprawdziłem czy ma skanowanie pomieszczeń za który chyba mógłbym dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@markos007 ma skanowanie i czyszczenie strefowe. Moim zdaniem to jest bardzo istotne i takiego odkurzacza, który sprząta losowo, nie brałbym pod uwagę.

Także, rzucam ten model do rozważanie przed zakupem :)

Edytowane przez MDsuperstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...