Skocz do zawartości

Weekend w Srebrnej Górze (5-7.01.2007)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sniegu dalej nie ma, ale cos okropnie wieje i jedna gorka za jodlownikiem sie zabielila :grin:, wiec moze do soboty przyciagnie sie tutaj jakis snieg.

Pumex & Krebelka sa w Srebrnej od piatku, od godziny 14 - dom wycieczkowy Pod Fortami.

Ja pewno pojawie sie w sobote po poludniu.

Telefon do Pumexa mam, jezeli ktos chcialby sie skontaktowac.

 

Mapka z dojazdem http://www.podfortami.com/main/dojazd/sg.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO powrócon do domku. Spotkanie było MEGA. Dopisało kilka załóg w "smerfowozach" :P Założę się, że kolega Chojny nadal nie może przestać się uśmiechać po upalaniu na trasach Rajdu Elmot i Nikon. Serdeczne dzięki za wspaniałą zabawę Pumexowi, Krebelce, Chojnemu, Magdzie, Remkowi jego koledze, Sidorowi, Szczurowi75 w najfajniejszym Legacku z kominkiem do turbo :) i jeszcze jednemu koledze, którego imienia nie pomnę. Srebrna Rulez :D Pozdrawiam i liczę na conajmniej taką frekwencję na nast. spotkaniu. :)

 

 

P.S. Silver "nasmarowany", ała moja biedna głowa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO powrócon do domku. Spotkanie było MEGA. Dopisało kilka załóg w "smerfowozach" :P Założę się, że kolega Chojny nadal nie może przestać się uśmiechać po upalaniu na trasach Rajdu Elmot i Nikon. Serdeczne dzięki za wspaniałą zabawę Pumexowi, Krebelce, Chojnemu, Magdzie, Remkowi jego koledze, Sidorowi, Szczurowi75 w najfajniejszym Legacku z kominkiem do turbo :) i jeszcze jednemu koledze, którego imienia nie pomnę. Srebrna Rulez :D Pozdrawiam i liczę na conajmniej taką frekwencję na nast. spotkaniu. :)

 

 

P.S. Silver "nasmarowany", ała moja biedna głowa ;-)

 

rowniez dorzucam sie do podziekowan dla tych, ktorym sie chcialo oraz "bonusowe" dla Magdy i Chojnego, z ktorymi killowalismy wszystko po drodze do Poznania :wink:

No i specjalne podziekowania dla naszych gospodarzy - Justyny i Slawka - za lokum, bar 24h/dobe i wyklad z konstrukcji zamka - takiego do drzwi domowych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...