Skocz do zawartości

Weekend w Srebrnej Górze (5-7.01.2007)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

NO powrócon do domku. Spotkanie było MEGA. Dopisało kilka załóg w "smerfowozach" :P

 

Mega 'piekielnie' :wink: . Kto nie byl moze zalowac :mrgreen:

 

Założę się, że kolega Chojny nadal nie może przestać się uśmiechać po upalaniu na trasach Rajdu Elmot i Nikon.

Kolega Chojny to przez pol wieczoru potrafil powiedziec jedno slowo: slaaajjjjdddd. A banana na twarzy dawno takiego nie widzialem :mrgreen:

 

 

Remkowi jego koledze

hehe czy to ze nie pamietasz jego imienia oznacza, ze bedzie miec powitanie w stylu forumowym po raz czwarty? :twisted:

 

 

Exxxcccellent :twisted:

 

Dzieki wszystkim, ktorzy byli, szczegolnie Pumexowi, ktory ogarnal to wszystko w calosc.

Szkoda, tylko ze nie poupalalem sobie dzis za duzo, bo mnie srebrne dejłu blokowalo :twisted::twisted::twisted: :wink:

 

ps tylko niech nikt sie nie wygada z patelnia :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... nie wiem jak to wyrazic slowami ale to co przezylem przeszlo moje najsmielsze oczekiwania :shock: wiem ze moje zachowanie moglo troche dziwic, do teraz mam piach w zebach od calowania maski a krzyki za kierownica ze szczescia przytrafily mi sie pierwszy raz w zyciu wiec dziekuje Magdzie za wyrozumialosc i cierpliwosc :roll:

 

wielkie gratki dla Szymona za podjecie sie zorganizowania spota oraz za przegonienie nas po najciekawszych odcinkach, wszystkim przybylym za super atmosfere i wielogodzinne rozmowy o Subaru i o Subaru, bo o czym innym mozna rozmawiac :twisted: mam nadzieje ze sie spotkamy w komplecie na Plejadach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim, ktorzy byli, szczegolnie Pumexowi, ktory ogarnal to wszystko w calosc.

 

Remek - do uslug :) ciesze sie, ze sie podobalo - zwlaszcza, ze to w koncu na Twoim terenie pozwolilem sobie zarzadzic :wink:

 

ps tylko niech nikt sie nie wygada z patelnia :wink: :mrgreen:

 

alllleeee ooooosssssoooooo chodzi? :mrgreen:

 

2ac166170691d3b5.jpg

376c51f540d99c54.jpg

 

To jeszcze po Elmotowych oesach sobie poupalaliście... :shock:

 

Niech to szlag że nie mogłem przyjechać... :cry:

 

jarmaj - byl Jodlownik, Przelecz Jugowska-Kamionki, Walim-Rosciszow, Walim-Rzeczka, Woliborz-Srebrna Gora :)

 

wielkie gratki dla Szymona za podjecie sie zorganizowania spota oraz za przegonienie nas po najciekawszych odcinkach,

 

niestety snieg, ktory byl raczyl sie zmyc z Przeleczy Jugowskiej - ale mam nadzieje, ze i tak doznan bylo sporo :) nie tylko dla nas - ale i chocby dla zielonej Lancii w dieslu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czy to ze nie pamietasz jego imienia oznacza, ze bedzie miec powitanie w stylu forumowym po raz czwarty?

Tylko nie to :shock: Dostalem certyfikat już i zostałem przechrzczony :wink:

 

Exxxcccellent

 

:twisted:

 

Pozdrawiam wszystkich a szczególnie Lucka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo witaj, jak tam Twoja cera ?

Hehehe, cera ma się dobrze. A po dzisiejszym wieczorze może będzie z nią jeszcze lepiej. :mrgreen:

 

PS. Ja również dziękuje organizatorom spotkania, którzy się postarali a także Remkowi z którym miałem okazje ganiać za jakimś szybkim gietekiem w dziwnym kolorze ;):twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich a szczególnie Lucka :wink:

 

a witac witac... :) certyfikat powitania forumowego zostal juz podpisany 2-krotnie przez Lucka :mrgreen:

 

Pieprzyć Wasze odczucia na temat koloru, ważne, że szybki :twisted:

taaaa.... przyciemniane... jak w bi-em-dablju :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne, że szybki

A to się akurat zgadza :-)

Dywagacje na temat koloru są czysto złośliwe - ale przeciez o to chodzi :wink:

PS witamy na forum

Milo mi. Spotkanie bardzo fajne a dzisiejsze upalanie o już całkiem MEGA fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie ;-) Najlepszy był miejscowy matador w omedze RWD, mało nie zabrał ze sobą jakiegoś rowerzysty :mrgreen:

matador jak matador. rowerzysta kozak. ciekawe kiedy do niego doszlo ze omega w pelnym boku na centymetry przeszla. przeciez on nawet glowa nie ruszyl.

hm... nie wiem jak to wyrazic slowami ale to co przezylem przeszlo moje najsmielsze oczekiwania :shock: wiem ze moje zachowanie moglo troche dziwic, do teraz mam piach w zebach od calowania maski a krzyki za kierownica ze szczescia przytrafily mi sie pierwszy raz w zyciu wiec dziekuje Magdzie za wyrozumialosc i cierpliwosc :roll:

dziwic? ja drugi rok wydaje z siebie rozne okrzyki, wierszyki i piosenki w aucie. zdziwie sie jak Ci przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...