Skocz do zawartości

Rodzinne kombi


euyot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Weszły letnie. Już trzeba było nówki kupić i wybrałem Hankook Ventus S-1 Evo2 K-117. Takie jak były. Poprzednie od 2014 były na samochodzie, więc to chyba dobry wybór.

no i na 18 to się inaczej jedzie niż na zimowych 17.

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2019 o 10:06, Dj Brabus napisał:

Można olać, zwłaszcza jak letnie masz nowe, a nie 10-letnie "wycieruchy". No chyba, że wybierasz się na ferie w Alpy. ;)

Nie, nie wybieram. Tak chyba trzeba bedzie wydalić zimowki.;)

 

 

W dniu 24.03.2019 o 12:24, nysiopysio84 napisał:

Ja mam lato/zima na 18' i póki mam jeszcze z 7mm na zimie to się nie zastanawiam, ale jak je w końcu zjadę do zera to będzie trzeba o tym pomyśleć bo trochę szkoda wydawać 2tysie na nowe opony jak tu praktycznie zim nie ma. 

To poczekaj, bo prawo Marfiego jest bezlitosne. Ja sie pozbede swoich i zobaczymy jak z tą zimą będzie.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W WWA jeżdżąc subru nie warto mieć zimówek. Jak nawali i tak wszyscy się wloką. Jak nie nawali, to jest posolone.

Po suchym/mokrym/posolonym mokrym czyli zwyczajowo najtrudniejsze warunki obecną "zimą" zimówki, i całoroczne jadą jednakowo. Letnie gorzej.

Zimówki są OK w klimacie gdzie występuje śnieg zimą. Jak jest dużo śniegu to zimówki z kolcami. W WWA nie ma ani jednego ani drugiego.

 

Sprawdzone na 4 subaru ;) Mniej roboty, mniej gratów, mniej rzeczy na głowie a za to można kupić najlepsze/najdroższe obecnie opony co 3-4lata i po sprawie.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zapraweczki porobione. Z racji lewych rąk  wyglad mial drugorzędne znaczenie. I tak trzeba bedzie dac lakiernikowi, a rdza to zło.

Robienie drobiazgu przy aucie jest mega relaksujace.

No i ma u mnie dożywocie, chyba że los znowu powie, żebym sobie plany to robił... hobbystycznie;)

A i jeszcze polerka reflektora byla. Co mi jeden żóknie.

Edytowane przez euyot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, euyot napisał:

Pół roku nie leżało. Zamontowane.

To jest nówka, czy używka? Pytam bo u mnie się robią luzy. Ogółem wszystko sprawnie działa, ale ręką mogę sobie wycieraczki przestawiać o dobre 5cm w górę i w dół, pewnie z czasem się całkiem wyrobi. <_<

Edytowane przez Orear
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem nówke (nie takie to łatwe jak sie okazuje) i wczoraj był montaż.

Wcześniej kupiłem tego dormana, ale ostatecznie po pewnej ulewie postanowilem wymienic calosc.

Możesz sprobowac dormana, jak tak paczam na wyjety mechanizm to wymiana plastikow moze pomoc.

Edytowane przez euyot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bylem w aso dawno temu to tysiaka powiedzieli. Pamietam myslałem, ze sie przeslyszale.

Troche mialem obaw, bo wiadomo moze nie bedzie pasowac czy cos. Dobierane po vin bylo, ale wiadomo jak to moze byc...

No ale nie wali, oby nie zaczeło. W weekend moze dokladnie stare obejrze by poszukac, ktory element byl winny... Najbardziej.

Inna sprawa, ze ten plastik ponizej juz nie lezy tak ladnie i jakos "zmatowiał".

Ta uszczelka tez luźniejsza. Probowac poprawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...