Skocz do zawartości

Rodzinne kombi


euyot

Rekomendowane odpowiedzi

tak. stacja benzynowa... głodny się nagle strasznie zrobiłem ;)

 

manual... 3"krotkie"+3 "normalne' ;) Krótkie biegi powodują, że mam prawice wićwiczoną jak adept Wing Tsun...

Edytowane przez euyot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy H6 spec b, manual 6 biegowy. Z dokumentacją dostałem wykres z hamowni na jakieś 260 km (jeszcze nie weryfikowałem).

No nie wiem co pisać. Sztywna jest... oi nie nawykłem ;)

Pewnie coś tam będzie trzeba zrobić.

(głośno nie wypowiadam sami wiecie czego, żeby nie wywoływać wilka z lasu :P)

Daje radochę z jazdy niesamowitą. (jak musiałem sabiną podjechać, to wszystko wydało mi się wolne miękkie i w ogóle :P)

Jednocześnie ta latająca zielona linia na wyświetlaczu powoduje u mnie odruch jazdy emeryckiej. podświadomy :P Wyłączam go i jest ok :)

Generalnie muszę się przestawić, bo 3 pierwsze biegi to się zmienia w nano sekundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie am takie doswiadczenia: jak go kupilem i wracalem z Lublina to komputer na miejscu wskazywal 10.2. Po wawie jak jezdze to aktualnie srednie pokazuje 12.4. Jak mialem tik emerycki to mi sie spalanie zatrzymalo na 11.

Pytanie mam:

na forum czytałem, że komuś udało się odpalić navigacje PL. to znaczy jakaś płyta została spreparowana i można korzystać z map PL.

 

Czy ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

trochę updatuje:

8k. Wymiana uszczelki, obróbka głowic, szlifowanie zaworów i gniazd zaworowych planowanie głowic, bloku (przy okazji). Do tego świece od razu, tylne silentblocki przednich wahaczy, górny stabilizator przód. No i korek od chłodnicy :)

 

Naklejanki personalizujące ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oi no. Jeno troche sie boje zeby cos strasznego nie wyskoczylo do naprawy.

 

 

trochę updatuje: 8k. Wymiana uszczelki, obróbka głowic, szlifowanie zaworów i gniazd zaworowych planowanie głowic, bloku (przy okazji).

Więc jednak Cię dopadło i to w 5 miesięcy - współczuję. Też nie dawno robiłem głowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Glowica byla od razu po zakupie (wlasciwie kupiony z upg), ale sie to wszystko potoczylo. Glowice zrobilem dopiero w pazdzierniku. Jeno nie updateowalem. ;)

Gdzie robiles? jak drogo? Co jeszcze robiles (planowanko?)?

Edytowane przez euyot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie tylko o to. Chodzi o to, że w kolorze nadwozia jest tylko słupek A. Pozostałe są czarne, co w połączeniu z przyciemnieniem szyb daje efekt dachu niepołączonego z dołem nadwozia inaczej niż poprzez słupek A. Tak było w Legacy II/III/IV kombi. W generacji I-wszej nawet słupek A był czarny. Ten sam patent stylistyczny stosowano w XT, SVX i Pleo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oja gupi... moglem sie domyslic. Przednich bocznych nie bede przyciemnial. Bedzie zatem tylko czesc dachu lewitowac...

Co do spalania. Juz tak rozowo nie jest. Znaczy da sie... ale ja pierdykam, kto to wytrzyma psychicznie? Jechac i uwazac na ten potencjonetr? No mowie wam. Probowalem. Naprawde.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...