Skocz do zawartości

Szkolenie na Slomczynie


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 pytanka:

 

Dlaczego zalecany jest 2 komplet kół? Jak spadnie śnieg albo deszcz to opony chyba przezyją?

 

Do kiedy max trzeba się określic na poszczególne terminy? Niestety z powodu pracy ciężko jest mi się określic tak daleko do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry kierowca wyprowadzi auto z każdego poślizgu, bardzo dobry nie doprowadzi do poślizgu...

 

To jest największa bzdura jaką usłyszałem od czasu próby wmówienia mi św Mikołaja...

To się nazywa cytat a nie bzdura! :wink:

Nie mogę sobie przypomnieć kto to zacytował ale na pewno lepiej jeździł od Ciebie. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slomczyn Styczen 2007 :)

 

W razie pytan: michal.kwiatkowski@autogt.pl

 

P.S.

Rabaty dla czlonkow klubu Subaru :mrgreen:

 

Czy jest aż tak żle że trzeba reklamować się z tym Evo za 500zl na FORUM SUBARU :mrgreen:

sugerując rabat na karte Subaru

ps To ilu was tam zostalo z tymi Evo :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, cytat ok, ale

 

po pierwsze:

- są poślizgi, z których nawet Loeb auta nie wyprowadzi

 

po drugie:

- dobry i bardzo dobry kierowca wykorzystuje poślizg jako narzędzie do zrealizowania określonego celu - ustawieniu auta do zakrętu, wytracania prędkości, zmiany toru jazdy..

 

A ja pytałem zupełnie poważnie, bez przypisywanej mi złośliwości - czego można się nauczyć na tym szkoleniu - zastanawiam się, czy nie przyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry kierowca wyprowadzi auto z każdego poślizgu, bardzo dobry nie doprowadzi do poślizgu...

 

To jest największa bzdura jaką usłyszałem od czasu próby wmówienia mi św Mikołaja...

To się nazywa cytat a nie bzdura! :wink:

Nie mogę sobie przypomnieć kto to zacytował ale na pewno lepiej jeździł od Ciebie. :twisted:

 

Chyba Zasada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro takie mądre zdania tu cytujecie, to ja też coś zacytuje:

 

"I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way"

- Keiichi Tsuchiya

 

Na pewno lepszy kierowca niż Zasada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati, wygrał w swoim czasie wszystko co było do wygrania w rajdach,. rajdach-maratonach i wyścigach drogowych. Nawet dzisiejsza FIA nie próbuje z nim dyskutować jak siada do auta rajdowego w T-shircie albo bez kasku. Tylko my mniej znamy jego legendę, bardziej ją znają np. w Afryce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dostali wszyscy samochody z czasów pana Zasady, a odcinki nie wymagały by dobrej kondycji fizycznej, to starzy mistrzowie oklepali by tych dzisiejszych. Zasada mająć lat 67 był drugi w N w eliminacji Mistrzostw Swiata. Chyba tylko Kuligowi coś podobnego sie udało. Czy by powtórzył jako 60 latek się niestety nie dowiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...