Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Orear napisał(a):

 

78zł za jedną sztukę to sporo. I niestety sprawiają wrażenie, że tablicę bardzo łatwo wyjąć, ew. sama wypadnie. Ale może to błędne wrażenie.

Alti Giri mają tyle zatrzasków, że do wymiany prawdopodobnie będzie trzeba ramkę połamać. Jest szansa, że potencjalny "cwaniaczek/śmieszek" zrezygnuje z grzebania. 

 

Sporo to prawda. Alti Giri są zdecydowanie lepsze od większości ramek na rynku przy racjonalnej cenie za "plastik". W ARS ponoć na myjni nie wypadają tablice pod ciśnieniem lanej strugi wody, jest możliwość również przykręcenia tablicy na dwa wkręty, niebawem auto z tymi ramkami będzie u mnie, więc przy wymianie blach przyjże się dokładnie temu rozwiązaniu.

Edytowane przez conrad
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Orear said:

 

78zł za jedną sztukę to sporo. I niestety sprawiają wrażenie, że tablicę bardzo łatwo wyjąć, ew. sama wypadnie. Ale może to błędne wrażenie.

Alti Giri mają tyle zatrzasków, że do wymiany prawdopodobnie będzie trzeba ramkę połamać. Jest szansa, że potencjalny "cwaniaczek/śmieszek" zrezygnuje z grzebania. 

Powiem więcej, jak ktoś instaluje pierwszy raz, to zalecam kupić dwa komplety bo jak już zaczniesz zamykać blachę w ramce to zapomnij, że ją rozłożysz bez uszkodzenia. Pierwszy komplet na przetarcie szlaków…

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, conrad napisał(a):

 

Sporo to prawda. Alti Giri są zdecydowanie lepsze od większości ramek na rynku przy racjonalnej cenie za "plastik". W ARS ponoć na myjni nie wypadają tablice pod ciśnieniem lanej strugi wody, jest możliwość również przykręcenia tablicy na dwa wkręty, niebawem auto z tymi ramkami będzie u mnie, więc przy wymianie blach przyjże się dokładnie temu rozwiązaniu.

 

Czekamy na relację. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, qajteq napisał(a):

Powiem więcej, jak ktoś instaluje pierwszy raz, to zalecam kupić dwa komplety bo jak już zaczniesz zamykać blachę w ramce to zapomnij, że ją rozłożysz bez uszkodzenia. Pierwszy komplet na przetarcie szlaków…

 nie miałem żadnego problemu przy zakładaniu alti giri, oprócz konieczności poszerzenia otworów na przyłapanie samej ramki. Do tych ramek faktycznie trochę cierpliwości jest wymagane, ale bez dramatu...zamykanie kolejności zatrzasków według instrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
15 godzin temu, sartek napisał(a):

A jednak? To ten wzór, który chciałeś?

Tak, to są te na które polowałem. Z roczników 14-15 były najładniejsze, te które mam teraz z rocznika 18 są OK, ale pójdą na opony zimowe. Na tych które kupiłem mam prawie nowe opony letnie więc będę się cieszył dopiero na wiosnę. 

Edytowane przez pianchi
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowki sztuki :D do wagona N/A, Buddy Club P1 Racing SF, 18 cali ,szeroka 7.5,ET 48,siadly idealnie, jak na moj gust to jeden z najbardziej odjechanych wzorow jakie scena JDM ma do zaoferowania,jaram sie jak maly Kazio :D wiem wiem o gustach sie nie rozmawia,ale i tak sa zajeb.......iste :)

RIMG0276.JPG

RIMG0277.JPG

RIMG0279.JPG

RIMG0280.JPG

RIMG0281.JPG

RIMG0282.JPG

RIMG0283.JPG

RIMG0284.JPG

RIMG0285.JPG

  • Super! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...