Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, 555marcin napisał(a):

Yuasa polecam :)

Taki mam już od lat dwóch, ale ile wcześniej założony to kto wie :P zbieram info w razie W.

 

A kupiłem zestaw do ograniczników drzwi od naszego forumowego drukarza 3d - @halvaekiu - dzięki za towar i dobre wskazówki. Oraz siłownik zamka na stronę lewą :D

IMG_20231106_142033.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Szürkebarát napisał(a):

 

Przepraszam za głupie pytanie - co właściwie zmieniarka cyfrowa robi że powoduje zadowolenie?

Robi z OEM radia zestaw głośnomówiący i odtwarzacz bluetooth :)

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

 

Przepraszam za głupie pytanie - co właściwie zmieniarka cyfrowa robi że powoduje zadowolenie?

5 minut temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Robi z OEM radia zestaw głośnomówiący i odtwarzacz bluetooth :)

 

Z mojej perspektywy zwiększa także bezpieczeństwo, bo nie trzeba szukać gdzieś ręką telefonu, by zmienić utwór na Spotify, czy aby odebrać połączenie, jak to bywa w adapterach korzystających z fal radiowych.
Telefon jest zintegrowany z działaniem przycisków kierownicy. :) Także wiesz, namiastka nowoczesności w leciwych już Subarkach.

Edytowane przez halvaekiu
  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nieleciwy ostatnio mnie zaskoczył, że sam połączył się po Bluetoth z telefonem i na dodatek zaczął wyświetlać przychodzące smsy, pytając czy ma odczytać, odtworzyć itp. Do tej pory robił to tylko połączony z telefonem kablem. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zajonc napisał(a):

Gdzie i ile taki zestaw? Moim sąsiadom Prodrive już się pewnie osłuchał, pora na coś głośniejszego :biglol:

dostaniesz to na ebayu ,albo na ich stronce ktora jest na kartonie na zdjeciu, cena to 400 jurkow,za nowke sztuke wiec smieszny pieniadz,a do tego teraz chyba jeszcze taniej bo sa te jakies tam black fridaje z procentami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, skyline napisał(a):

dostaniesz to na ebayu ,albo na ich stronce ktora jest na kartonie na zdjeciu, cena to 400 jurkow,za nowke sztuke wiec smieszny pieniadz,a do tego teraz chyba jeszcze taniej bo sa te jakies tam black fridaje z procentami :)

Zamawiałeś go z UK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pucu napisał(a):

Zastanawiam się czy po kupnie na ebay doliczają coś podczas wysyłki do Polski z UK?

tak z UK doliczaja na 100 %,wiem bo zamawialem kilka fantow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, skyline napisał(a):

zamowilem czesci za 520 funtow to doliczyli 190 funtow cla,wiec grubo

Bo cło liczone od wartości  towaru z transportem i coś może kosztować 50 funtów , transport 100 funtów a cło płacone od 150 funtów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Henryk82 napisał(a):

Bo cło liczone od wartości  towaru z transportem i coś może kosztować 50 funtów , transport 100 funtów a cło płacone od 150 funtów

Dokladnie,Fanty 520 funtow, do tego wysylka 110 funtow wyszla, i to dalo sume 190 funtow cla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej cenie cła 190 funtów opłaca się jechać autobusem do Londynu , kupić na miejscu i wrócić  z danymi częściami w plecaku przy okazji zwiedzając Big Bena,  a jak się zakombinuje w postaci usunięcia opakowań oryginalnych to może uda sie i vat ominąć :biglol:

Tak znajomy mi laptopa i aparat foto przywoził z USA , opakowania wyjął i nadał same pocztą a laptopa do walizki a aparat na szyje i obyło się bez vatu bo cło na elektronikę z USA to  nadal O

Edytowane przez Henryk82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wlecialy oryginaly nowki sztuki :) i do tego nowe uszczelki do progow, jesli ktos ma ochote to oddam takie nakladki nowki sztuki z laminatu za flaszke "Belvedera" ale bez wysylki,z reki do reki, okolice Katowic

ikogz.JPG

dfxtgsdz.JPG

fg.JPG

hjmn.JPG

fgg.JPG

fgn.JPG

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...