Skocz do zawartości

piątek u Emila - 8.12.2006 r.


misha

Rekomendowane odpowiedzi

2x światła

No tych świateł jest nieco więcej:

Pod tesco

Kobierzyńska/Grota Roweckiego

Przejście dla pieszych

Kobierzyńska/Rostworowskiego

 

:twisted:

 

teee sasiad..napisalam najpierw skret w Kobierzynska?napisalam..wiec te sie nie licza..potem sa na Grota i Rostworowskiego....a te nad przejsciami sie nie licza? tam sa jakies swiatla? jakies przejscia? co to piesi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oj cosik czuje że mój wyjazd w sobotę rano do Wa-wy, może sie opóźnic :mrgreen: przy takiej ekipie :wink:

 

mam dla Ciebie propozycje :mrgreen:

Przyjeżdżasz na spota, zostawiasz auto, delektujemy sie boskimi napojami (czyt. piwo), później w okolicach 21 pakujesz sie z nami do W-wki (C-klasa, mamy kierowcę :wink: ), na miejscu już bedą Depi, Oskar, Robert (oni starują WRX-em wcześniej) i poprawiamy :mrgreen:

No i w sobote ogień na OS-y :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj cosik czuje że mój wyjazd w sobotę rano do Wa-wy, może sie opóźnic :mrgreen: przy takiej ekipie :wink:

 

mam dla Ciebie propozycje :mrgreen:

Przyjeżdżasz na spota, zostawiasz auto, delektujemy sie boskimi napojami (czyt. piwo), później w okolicach 21 pakujesz sie z nami do W-wki (C-klasa, mamy kierowcę :wink: ), na miejscu już bedą Depi, Oskar, Robert (oni starują WRX-em wcześniej) i poprawiamy :mrgreen:

No i w sobote ogień na OS-y :!:

 

hmm... ktoś powiedział, że ja nie bede na spocie? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teee sasiad..napisalam najpierw skret w Kobierzynska?napisalam..wiec te sie nie licza..

Liczą liczą, nie chodzi o skrzyżowanie kobierzyńska/kapelanka, tylko 100 metrów dalej kobierzyńska/pychowicka (ta co idzie potem za hotelem sympozjum) :twisted:

 

nooo..masz racje..ale biorąc pod uwagę że zawyczaj lece na "blado różowym" to mogło mi umknąć :mrgreen:

 

p.s. depi-widzimy się dziś wieczorze w potajemnym miejscu gdzie dają pyszny rosołek i "lazanke"? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za rok czy w przyszłym roku? bo to troszkę różnica jest... dzięki za spocik, sorki, że tak krótko byłem, siła wyższa ;) zastanawia mnie tytlko dlaczego niektórzy tak dziwnie na mnie patrzyli jak przyszedłem... dziwili się, że jednak żyję? czy zastanawiali się kto ja jestem? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwili się, że jednak żyję? czy zastanawiali się kto ja jestem?

charlie, Ty poprostu jesteś tak znany, że ludzie tracą oddech jak Cie widza! :mrgreen:

 

... ale coś mało wpisów po spocie, czyżby ktoś dokupił drugą beczkę czy wszyscy na barbórkę do warszafki pojechali ?? :grin: ....

 

ja wczoraj niestety cały dzień walczyłem ze swoim złomem ( i tak bezskutecznie :mad: ) dltaego już nie miałem sił i zdrowia żeby przyjechać do Was :evil:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie, Ty poprostu jesteś tak znany, że ludzie tracą oddech jak Cie widza! :mrgreen:

to prawie tak jak Twój bolid :mrgreen:

... ale coś mało wpisów po spocie, czyżby ktoś dokupił drugą beczkę czy wszyscy na barbórkę do warszafki pojechali ?? :grin: ....

zgaduję, że to drugie, spora ekipa się chyba wybierała

ja wczoraj niestety cały dzień walczyłem ze swoim złomem ( i tak bezskutecznie :mad: ) dltaego już nie miałem sił i zdrowia żeby przyjechać do Was :evil:

statyczna reklama? to ja jednak wolę mojego cywila :) choć chwilowo poszedł w odstawkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...