Skocz do zawartości

piątek u Emila - 8.12.2006 r.


misha

Rekomendowane odpowiedzi

charlie, już mi nie wspominaj o moim "bolidzie" ..... auto jeździ, tylko nie hamuje :twisted: ... dobrze, że jeździsz jak emeryt to przynajmniej chociaz ty masz sprawne auto :mrgreen:

 

a tak na serio, jak go bede rozbieral na cześci to pare fajnych rzeczy mógłbym Ci odsprzedać :razz: .... zawias, skrzynie, pasy, kubły czego dusza zabraknie żeby zrobić CPRT ... Charlie Poland Rally Team :grin:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatni raz przyjeżdząm na taki piątek u Emila :mrgreen: żebym ja stary głupi chop, wracał z imprezy o 10.00 rano to juz są jaja :evil: i dodatkowo z totalnym brakiem świadomości i kasy :sad:

Nigdy więcej :mrgreen: GUMA, ALEX, DANIEL z Wami nie piję do odwołania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Nigdy więcej GUMA, ALEX, DANIEL z Wami nie piję do odwołania

 

.... chłopaki cos mi sie zdaje że apstynencja Carfita sie kończy .... musimy chłopa zaprosić do Krakowa na oblewanie auta :mrgreen:

 

Niuniek niech szykuje pokoje w hotelu .... kto wie ??? może sie zjawimy !!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niechce nic mowic ale generalnie jesli chodzi o spoty w krakowie ostatnimi czasy to jest straszna kicha!!

 

:mrgreen: co poniektórym to ostatnio kichy nawalały po taaaaaaaaaakiej dawce procentów :!:

 

nie będę pokazywał palcem :arrow: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...