Skocz do zawartości

cham z Subaru


Durbos

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety oświniaczona więc duże prawdopodobieństwo że z Forum. Piszę tu, bo może ktoś przemówi do rozsądku "kierowcy" srebrnej Imprezy TOS 27..6 - pełne numery na priv. Chyba lepiej się dogadać i zapłacić niż mieć sprawę zgłoszoną na Policję, ale co kto lubi. Chwilka czasu jest, bo poszkodowana jest w pracy. Zapomniałbym dodać, że pokazywanie środkowego palca kobiecie na prośbę o zjechanie i ucieczka to nie świadczy zbyt dobrze o ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety oświniaczona więc duże prawdopodobieństwo że z Forum. Piszę tu, bo może ktoś przemówi do rozsądku "kierowcy" srebrnej Imprezy TOS 27..6 - pełne numery na priv. Chyba lepiej się dogadać i zapłacić niż mieć sprawę zgłoszoną na Policję, ale co kto lubi. Chwilka czasu jest, bo poszkodowana jest w pracy. Zapomniałbym dodać, że pokazywanie środkowego palca kobiecie na prośbę o zjechanie i ucieczka to nie świadczy zbyt dobrze o ...

 

A co się stało, kolizja i ucieczka czy np. zajechanie drogi i jakieś zdarzenie bez kontaktu z winowajcą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po takich przebojach juz bym sie chyba niechciał dogadywać, masz numery , sa swiadkowie. Tel na policje szybko ustalą co i jak a na dokładke taki ktoś ma juz sprawe w sądzie z automatu jako ucieczke z miejsca zdarzenia. Niema miejsca na kozaczenie i buractwo na drodze trzeba takie akcje tępić, bo niedługo bedzie jak u ruskich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

po takich przebojach juz bym sie chyba niechciał dogadywać, masz numery , sa swiadkowie
 

 

 

 

Niestety oświniaczona więc duże prawdopodobieństwo że z Forum. Piszę tu, bo może ktoś przemówi do rozsądku "kierowcy" srebrnej Imprezy TOS 27..6 - pełne numery na priv
 

 

 

co by nie powiedzieć jednak gest poszkodowanej ładny aby sprawca mógł się "w pierś uderzyć" choć trudno postępowanie sprawcy zrozumieć 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyślałeś o tym że ktoś mógł kupić to auto kupić od jakiegoś forumowicza i nawet nie wie co te świnki na aucie oznaczają.

 

A poza tym przynależność do tego forum wcale nie oznacza że ktoś jest aniołkiem , przypominam sprzedaż czarnego buga na złotych felgach który miał być niby perełką a okazał się szrotem , nowy właściciel chciał oddać bo miał do tego prawo ale pan nagle zniknął z forum i przestał odbierać.Zrobiłem małe śledztwo i znalazłem prywatny profil tego typa na fejsie na którym chwalił się tym że w końcu pozbył się swojego subaru <_<

 

Więc lepiej dzwoń na policję bo możesz się nieźle przejechać na forumowej śwince  ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja już nie oklejam następnego Subaru. Auto robi się zbyt charakterystyczne i łatwe do rozpoznania :-)

Moja sąsiadka ma Skodę ze świnią , kiedyś zapytałem skąd to ma.. Okazało się że tak kupiła a dzieciom się bardzo podoba.

 

Inna kwestia że sam mam problem z jednym Subaru Foresterem , byłe auto forumowe , przyjezdzalo na spoty , wlaściciela znałem.

Potem sprzedał auto a buc który je kupił nagminnie przyjeżdza do mnie na osiedle i parkuje na cudzych miejscach parkingowych.

 

Mam przez to sporo problemów bo ludzie widząc Subaru ciągle myślą że to mój kolejny zakup lub ktoś znajomy przyjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Sorry za offtop, ale serio ktoś tu czyta wybiórczą?  :o

 

Czyta, a co?

 

 

Sorry za offtop, ale serio ktoś tu czyta wybiórczą?  :o

owszem, są tu tacy, ja również, masz z tym jakiś problem? z czytaniem znaczy się ;)

 

 

 

 

Ej ty kuhlwa... za kim jesteś ?

 

 

:biglol:

ps. to nie było do nikogo z was... staram się tylko dopasować do dyskusji. Nawet tytuł wątku pasuje

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...