Skocz do zawartości

Flokowanie


Sebastian.R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie chce byc nieuprzejmy :P ale przypominam, że pytam gdzie można wyflokowac deske a nie czy obszywac ją skórą czy alcantarą..... Tak więc pytanie nadal aktualne.

..

Sebastian...napisz na Pw jaki termin realizacji Cie interesuje..organizuje u swojego tapicera "hurtowa robote" wiec jedna deska w ta jedna w tamta :wink:

 

edit:Wojtek K..mozesz miec nawet biale..spodnie :wink: a potem szybkie szkolenie "jak czyscic" i zawita w szuwarku "indywidualne wnetrze"...tu tez jak cos moge co nieco doradzic :wink:

 

rrrrrany, Moniqa, czym ty sie zajmujesz? Spodnie szyjesz czy skorzane tapicerki zalatwiasz Forumowiczom :mrgreen:

 

Oba zajecia fajne :wink:

 

BTW a jakie to auto w bialej skorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rrrrrany, Moniqa, czym ty sie zajmujesz? Spodnie szyjesz czy skorzane tapicerki zalatwiasz Forumowiczom :mrgreen:

Oba zajecia fajne :wink:

czasem sie bawie w kompendia estetyczne..nie tylko na skale samochodu :wink:

 

 

BTW a jakie to auto w bialej skorze?

teraz to Golf I-ale to ecru..a na bialo "pojechalam" kiedys znajomemu Jaga, z "ciemnym drewnem banirai" wygladal niezle :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce byc nieuprzejmy :P ale przypominam, że pytam gdzie można wyflokowac deske a nie czy obszywac ją skórą czy alcantarą..... Tak więc pytanie nadal aktualne.

 

Uparty jestes. http://www.floktex.waw.pl/kontakt.htm Firmy nie znam, jakosci rowniez.

 

I tym sposobem coraz, coraz bliżej Łodzi :P thx

 

Moniqa, ja narazie chcę wyflokowac tylko daszek na zegary - wiec dzieki za propozycje. Rozbieraniem deski zajmę się po gwarancji (chociaż nie wiem czy to wpływa jakoś na gwarancje - ale pewnie tak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, odczep sie

 

Dobra :mrgreen:

 

a chyba nie założę temtatu o następnym materiale do obszywania deski bo mnie moderatornia zje :wink:

 

A se zakładaj...

 

...najwyżej potem już więcej niczego nie założysz na tym forum... :wink: :mrgreen:

 

Ad meritum: Wojtek K - na sam daszek flok będzie jak znalazł. Każdy inny materiał choćby z odrobiną połysku/koloru będzie się odbijał w szybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się moj flok bardoz podobał super wygladał w GTku... dalo sie tez go czyscic calkiem znosnie.. warto było miec taką rolkę do czysczenia ubrań, ew szczotkę, i odkurzyc czasem... bez jakiegos dramatu w tej kwestii..

a co do psucia się tego... hmm Emil - łuszczy się cos?

 

toche sie luszczy w jednym miejscu, kolo kluczykow, otherwise nice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy chcę wyflokowac tylko daszek pod defi....bo nie jest czarny tylko jakis bialy/kremowy...... Lakierowac nie chce bo sie odbije w przedniej szybie.

 

Co do obszywania całej dechy to owszem, ale po gwarancji :P

 

Idż do firmy która dobiera lakiery, mają kolory deski rozdzielczej do SUBARU ( sam byłem w szoku ) dobiorą Ci lakier i pomaluja w macie i nic się nie odbija w szybie, zapewniam Cię bo tak miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce byc nieuprzejmy :P ale przypominam, że pytam gdzie można wyflokowac deske a nie czy obszywac ją skórą czy alcantarą..... Tak więc pytanie nadal aktualne.

 

Se załóżcie swój topic o alcantarze :P

 

Wyflokowaną deske widziałem i fakt - była zakurzona na maxa, na czarnym plastiku napewno nie byłoby tak widac.

Napewno plusem flokowania jest to że dociera w trudno dostępne miejsca, skóra czy też innym materiałem nie zawsze się da obszyc każdy kształt...

 

http://www.fomen.pl/

 

Robilem u niego deske, jak dla mnie idealnie, wcale sie nie brudzi, czyszcze odkurzaczem ze szczotka, nie luszczy sie, wygladan naprawde rewelacyjnie, i calosc w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sykstus,
Robilem u niego deske, jak dla mnie idealnie, wcale sie nie brudzi, czyszcze odkurzaczem ze szczotka, nie luszczy sie, wygladan naprawde rewelacyjnie, i calosc w dobrej cenie.

 

Całkowicie się zgadzam. A tak to wygląda w GT

Obrazek

 

Nie wiem co wy w tym widzicie. Jak la mnie to oblesnie to wyglada :???: przynajmniej na zdjeciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale po obydwu stronach przełączników widać że jednak się przeciera...

 

Na tych najbardziej ostrych kantach w miejscach narazonych na pewno tak, ale wierz mi szybciej wytrze Ci sie alkantara, czy zamsz niz flock. Mialem alcantare w 206 i powiem Ci ze swiecila sie po pol roku jak skora ;) w miejscach narazonych najbardziej, flock zdecydowanie lepiej znosi trudy zycia :) Co nie zmienia faktu ze alcantara ladniej wyglda i owszem ale flock jest wg mnie trwalszy i zdecydowanie ale to zdecydowanie tanszy, ja wiem tak 1/4 jak nie wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...