Skocz do zawartości

Flokowanie


Sebastian.R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dokladnie tak jak w pelni otwarte auto sie nie miesci w garazu to robota jest straszna

 

 

spytam cie jeszcze za pol roku jak jest z uzytkowaniem floku i wtedy przemysle ponownie, z tego co widze to małą A gr. robisz...bo ubrnołeś jak ja kupiles gt myslac ze to na chwile i ze za pol roku kupisz wrx....

... jak juz pojezdzilem troche GT to teraz bym chcial STI us. spec 04 :twisted:

fotka deski jest swieza i z garazu bo nie mam kierownicy dalej :sad: makaronon powinno sie zakazac robic naby :evil:

 

Obrazek

 

jezeli mam byc szczery to srednio to wyszlo, nie chodzi mi o sam flok, bo to jest super tylko jakos tak nie pasuje do reszty tzn. nawiewow i konsoli srodkowej, o dole deski nie wspominajac... moze gdyby plastiki byly czarne to byloby ok, a moze gdyby flok byl np jasniejszy? :)

 

Pozdr

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie. Nawiewów i konsoli środkowej się nie dało wyjąc? Czy też może to celowy zabieg?

Ja jestem bardzo zadowolony z efektu :mrgreen:

Nawiewy byly wyjete, oryginalnie mialem deske szara i to byl glowny powod flokowania poniewaz reszte tapicerki w aucie mam czarna (widac np. dol deski). Rzeczywisci troche za bardzo sie wyrozniania szare plastiki ale tego nie zmienie chyba ze gdzies trafie deske na sprzedaz (osobiscie bardzo podobaja mi sie dwukolorowe deski).

Jacek a jaki masz kolor deski u siebie? bo pisales ze tez miales to dziwne wnetrze ze zwyklymi fotelami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek a jaki masz kolor deski u siebie? bo pisales ze tez miales to dziwne wnetrze ze zwyklymi fotelami?

 

mam dokladnie deske w identycznym kolorze jak Twoja. Wnetrze mialem tez to smieszne ze zwyklymi fotelami i obite materialem ala szary dywan podobny do tego, ktorym wykladali podlogi w mieszkaniach, w blokach z wielkiej plyty w latach 70-tych :mrgreen:

 

fotele ma juz dawno GT-kowe tylko z szarymi boczkami(widze ze kupiles z czerwonymi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość flokowanie.pl

witam

Nie ma porblemu ,obudowy nawiewow jak i konsole srodkowa tez mozna pokryc flokiem ,moze byc w innym kolorze ale trzeba to tak dobrac zeby nie wyszla wioska

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek a jaki masz kolor deski u siebie? bo pisales ze tez miales to dziwne wnetrze ze zwyklymi fotelami?

 

mam dokladnie deske w identycznym kolorze jak Twoja. Wnetrze mialem tez to smieszne ze zwyklymi fotelami i obite materialem ala szary dywan podobny do tego, ktorym wykladali podlogi w mieszkaniach, w blokach z wielkiej plyty w latach 70-tych :mrgreen:

 

fotele ma juz dawno GT-kowe tylko z szarymi boczkami(widze ze kupiles z czerwonymi)

Fotele mam czarno czerwone, a wraz znimi kupilem boczne tapicerkki drzwi i one wlasnie mialy czarny kolor plastikow ktory odcinal sie od szarej deski. Nie moglem zostawic org szarych boczkow bo byly pociagniete kondomiasta skora ktora wygladala paskudnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

GRAF, no i jak się to ustrojstwo czyści? Nie dostałeś nerwicy?

 

U mnie daszek się juz sporo zakurzył, żeby to wyczyścic potrzeba naprawde cierpliwości. Nie mówiac o tym że od tego czyszczenia pewnie za 2 lata się to powyciera.

 

Rezygnuje z flokowania całej deski po gwarancji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAF, no i jak się to ustrojstwo czyści? Nie dostałeś nerwicy?

 

U mnie daszek się juz sporo zakurzył, żeby to wyczyścic potrzeba naprawde cierpliwości. Nie mówiac o tym że od tego czyszczenia pewnie za 2 lata się to powyciera.

 

Rezygnuje z flokowania całej deski po gwarancji :P

ja po szutrach nie smigam wiec mam deske czysta, zadnego nadmiernego osiadania kurzy nie zauwazylem, tylko ze ja jezdze non stop z wlaczona klima i zamknietym obiegiem powietrza + uchylony dach bo nie lubie krakowskich smrodow wachac -> prawdopodobnie przez to nie mam kurzu w aucie, flok wyglada super. Z tego co mi mowili deske z flokiem czysci sie odkurzaczem nie szmatka, tak to kurz wcierasz w nia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej położyłem flok bo mi się deska w szybie odbijała a nie żeby było ładnie. Nie mam klimy, latem śmigam z otwartymi oknami i flok nadal wygląda tak jak wyglądał na początku. Jak samochód będę miał na 120% zrobiony technicznie to wtedy będę się bawił w inne duperele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odgrzebałem ten temat o flokowaniu, ponieważ odebraliśmy nowe Volvo V70XC które ma jasną deske rozdzielczą. Strasznie się obija w przedniej szybie, i pomyślałem żeby ją wyflokować, z tym że jest jedno ale: nie chce mi się wymontowywać deski w nowiutkim samochodzie, czy jest możliwość flokowania w samochodzie?

 

Albo może ktoś ma jakiś inny pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebałem ten temat o flokowaniu, ponieważ odebraliśmy nowe Volvo V70XC które ma jasną deske rozdzielczą. Strasznie się obija w przedniej szybie, i pomyślałem żeby ją wyflokować, z tym że jest jedno ale: nie chce mi się wymontowywać deski w nowiutkim samochodzie, czy jest możliwość flokowania w samochodzie?

 

Albo może ktoś ma jakiś inny pomysł?

 

pomalować spray w mat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati nie da sie flokowac wewnatrz auta.bylem przy flokowaniu mojej deski do saxo i to jest kosmos. z odkurzcza wylatuja ci miliony naelektryzowanych drobinek nici.przykleja sie to wszedzie...

 

MAM NOWA NABE do subaru firmy OMP od reki.lezy w garazu w pudelku. tak wiec jesli ktos zainteresowany to moge sprzedac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati nie da sie flokowac wewnatrz auta.bylem przy flokowaniu mojej deski do saxo i to jest kosmos. z odkurzcza wylatuja ci miliony naelektryzowanych drobinek nici.przykleja sie to wszedzie...

 

MAM NOWA NABE do subaru firmy OMP od reki.lezy w garazu w pudelku. tak wiec jesli ktos zainteresowany to moge sprzedac.

 

:shock: czemu nie mówiłes ostatnio na nabę czekałem dwa tygodnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati nie da sie flokowac wewnatrz auta.bylem przy flokowaniu mojej deski do saxo i to jest kosmos. z odkurzcza wylatuja ci miliony naelektryzowanych drobinek nici.przykleja sie to wszedzie...

 

MAM NOWA NABE do subaru firmy OMP od reki.lezy w garazu w pudelku. tak wiec jesli ktos zainteresowany to moge sprzedac.

 

:shock: czemu nie mówiłes ostatnio na nabę czekałem dwa tygodnie :evil:

 

a bo walala sie po garazu i dopiero jak zrobilem pozadek to okazalo sie ze sobie lezy bidulka.kupilem ja jeszcze przed saxo no a potem zapomnialem.naba pasi od rocznika 2003 i ma wylacznik kierunkowskazow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...