Skocz do zawartości

Dlaczego SUBARU?


Xitram

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 228
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

owoc666, Przejedź się do Zawoji tam jest kilka takich odcinków! Na jednym z nich nawet był jakiś OES, a dobrze pamiętam bo tam Policja przed wyścigiem rozwaliła radiowóz! A jak będziesz jechał z Zawoji do Zubrzycy to pod Babią Górą zaczyna się ten drugi fajny odcinek na którym można poszaleć boczkami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co skłoniło? To forum... pałętałem się tu z 1,5 roku, a kupno Forysia było dyżurnym tematem w domu :mrgreen:

 

Tak samo miałem :lol:

To ja marzyłem o Subaru od '98 i w zeszłym roku wreszcie stałem się właścicielem Legasia!! I było mi jeszcze tego mało zaraziłem swoją żonę i dziecko które za kilka miesięcy się urodzi! :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na to mówimy subaroholizm ;)

 

Do zakupu skłonił mnie kult Subaru Imprezy który powstał dzięki uczestnictwu Subaru w rajdach samochodowych :smile:

To tylko częściowo prawda. Subaroholizm dość prędko przeistacza się w jego najgroźniejszą odmianę, niewyleczalną chorobę o ciężkich objawach, zwaną przez znawców chorobą eSTiaIową. Mnie (a o ile wiem wielu innych FORUM-owiczów(ek) dopadła okrutnie, ale do lekarza sie nie wybieram :mrgreen::mrgreen::mrgreen: tylko ciułam kasiorę na dopłatę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryk - poniekad masz racje - z tym ze pieknych kobiet do zdobywania jest wiele i jak jednej nie jestes w stanie zdobyc to czesto odpuszczasz i zaczynasz zdobywac inna - a STI - jest jedna - to jest jedyna kobieta na swiecie o ktorej marzy kazdy chlopiec powyzej 20-tki, 30-tki, 40-tki, 50-tki - chyba ze obiektem jego westchnien jest kobieta jeszcze piekniejsza czyli corvette - och corvette - dlaczego ty jestes tak kosztowna !!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym objeżdżaniu na zaśnieżonych i śliskich autostradach Niemiec i dróg krajowych polskich, innej fury nie chcę. Za mną zostawaly Lexusy, merole 4Matici i inne wynalazki. O jednonapędowkach nie wspominam. Chcialbym tylko zobaczyć te rozdziawione gęby, dlaczego on tak szybko na tym śliskim jedzie. A jak fajnie wyglądal facio z Laguny, którzy w schludnie odziany zakładał lańcuchy w zacinającym śniegu. Baaaaaardzo miło!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...