Skocz do zawartości

Dlaczego SUBARU?


Xitram

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie było tak, że Ojciec ver Matka Forumowa nabyła Legacy sprowadzone z Kanady, następnie wymienił na Forysia. To już był początek mojej mani prześladowczej. Śniło mi się subaru po nocach, a na ulicy oglądałem się za każdym nawet jak go nie było widać tylko słychać :wink: Więc nie mogło się to skończyć inaczej jak nabyciem Imorezki... A dalej to już z górki... :twisted:

 

Co do podobieństw Kobiety do STI... to ja może o różnicach...

1) Kobieta jest RWD

2) Kobieta nie ma tylu koni (wyjątkiem jest Huston)

3) Kobieta okresowo miewa wycieki...

 

a mimo to powiedzcie mi jak tu którejś nie kochać... :?: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 228
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po wczorajszym objeżdżaniu na zaśnieżonych i śliskich autostradach Niemiec i dróg krajowych polskich, innej fury nie chcę. Za mną zostawaly Lexusy, merole 4Matici i inne wynalazki. O jednonapędowkach nie wspominam. Chcialbym tylko zobaczyć te rozdziawione gęby, dlaczego on tak szybko na tym śliskim jedzie. A jak fajnie wyglądal facio z Laguny, którzy w schludnie odziany zakładał lańcuchy w zacinającym śniegu. Baaaaaardzo miło!!!!!

 

Heee Powinien napis “Subaru” być z boku. :P

Podjechał byś zatrzymał się i spytał czy jeszcze jedne komplet nie potrzeba bo masz tylko dla sztuki i czeskich policjantów jeden w bagażniku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Subaru nie przekonywało (oczywiście poza rajdami ) aż do momentu gdy kolega szukał dlasiebie samochodu. wtedy jak to zwykle bywa wszsycy znajomi zabawili się w "fachowych" doradców i któryś analizując osiągi itp szczegóły autek w klasie cenowej ok. 100-170 tys. PLN zaproponował Subatu Legacy 3,0 Spec B. Fachowcy pojechali na jazde testową do Krakowa, kopary opadły im do ziemii a kolega kupił samochód. Odtąd pomyślałem, że Subaru to jednak fajne autko. A już jak myślałem o prezencie na 30, który sam sobie mógłbym sprawić wymyśliłem Sti. Pojechałem na jazdę testową no i koniec. Nie było wyjścia. Wpadłem. Autko zamówione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choroba zatacza coraz szersze kręgi.

Diagnoza.

Brak możliwości wyleczenia.............

Jaja sobie robisz?

Jestem skutecznie wyleczony z Subaru!

Wystarczy przejechać 70k w dwa lata.

Pomimo rewelacyjnego napędu 4x4 cała reszta dyskwalifikuje Legacy jako samochód.

 

No to polecam Navallę, Skodę, Alfe Romeo i inne takie.

Acha. Zapomniałem o Oplu lub Renault.

To są dopiero fury.

Przy okazji zobacz, ile w serwisach stoi beemek i merolów.

Wolę Subaru i Hondę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie kochasz tej marki, to po co kupiłeś Legacy? :shock: Czasem spotykam się z takimi ludzmi... :twisted:

Kupiłem oczekując po tym samochodzie tego o czym piszecie.

Okazało sie że real nie ma nic wspólnego z teoretyzowaniem na tym forum.

Obecne Subaru to taki sam wielkoseryjny chłam jak Dacia czy inne badziewie.

A podniecanie się marką to dorabianie dupie uszu...

Cholera! Jak te uszy się odmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ty masz takie zdanie... Ja raz w życiu jeżdżiłem Imprezą, i nie wyobrażam sobie innego auta, w moim przyszłym garażu :mrgreen:

Jeżdziłem codziennie Legasiem prawie dwa lata i zapewniam Cię że to kompletny złom.

Najbardziej awaryjny samochód jakim w życiu jeżdziłem z koszmarnie drogim i czasochłonnym serwisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat Legacy sie nie wypowiem bo nie miałem niestety doczynienia :neutral: Mnie tam i tak chyba nic nie odczepi od Subaru :twisted:

Tak jak juz wielokrotnie pisałem całe szczęście że SIP nie zaczął grzebać w napędzie 4x4 i zostawili stare rozwiązania.

Potwierdzam jego bezkonkurencyjne działanie.

Myślę jednak że juz niedługo chłopaki spróbują zaoszczędzić i tam, więc będzie tak jak z audio, klimą, hamulcami, wahaczami itp, itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ty masz takie zdanie... Ja raz w życiu jeżdżiłem Imprezą, i nie wyobrażam sobie innego auta, w moim przyszłym garażu :mrgreen:

Jeżdziłem codziennie Legasiem prawie dwa lata i zapewniam Cię że to kompletny złom.

Najbardziej awaryjny samochód jakim w życiu jeżdziłem z koszmarnie drogim i czasochłonnym serwisem.

Przeczytałem Twoje wypowiedzi i cały wątek w kwestii jakości Legasa.

Ja wyznaję zasadę, że jeżeli coś jest do d... tzn. nie jest dobre, to to sprzedaję.

Jeżeli jesteś sadomaso, to używaj dalej; jeżeli nie, to przestań psioczyć, weź to sprzedaj i kup sobie co innego.

Wybór masz szeroki :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem Twoje wypowiedzi i cały wątek w kwestii jakości Legasa.

Ja wyznaję zasadę, że jeżeli coś jest do d... tzn. nie jest dobre, to to sprzedaję.

Jeżeli jesteś sadomaso, to używaj dalej; jeżeli nie, to przestań psioczyć, weź to sprzedaj i kup sobie co innego.

Wybór masz szeroki :lol::lol::lol::lol:

Już to zrobiłem ale za dwa lata męki mogę chyba trochę popsioczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem Twoje wypowiedzi i cały wątek w kwestii jakości Legasa.

Ja wyznaję zasadę, że jeżeli coś jest do d... tzn. nie jest dobre, to to sprzedaję.

Jeżeli jesteś sadomaso, to używaj dalej; jeżeli nie, to przestań psioczyć, weź to sprzedaj i kup sobie co innego.

Wybór masz szeroki :lol::lol::lol::lol:

Już to zrobiłem ale za dwa lata męki mogę chyba trochę popsioczyć?

A na co zamieniłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...