Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

obiecuję, że już ostatni raz Was wkurzę :wink:

ostatnie tankowanie - liczone 7,1 (komputer 6,8)

trasa 360km bez odpuszczania - prędkości raczej raczej :twisted: - 6,4 (czyli pewnie faktycznie 6,7)

 

to już ostatni raz (no ale chyba się dotarł - 3000km)

 

7 L x 1,4 (Tyle tu diesel kosztuje :lol: ) = 9,8 € / 100 km

moj

12L x 0.7 ( gas ) = 8,4 € /100 km

 

Drogo Ci wychodzi :razz: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem ile najmniej potrzeba mojej Subarynce paliwka na mieście. Jeździłem jak ślepy emeryt :) i stwierdzam że nie warto się męczyć. Auto spaliło z pół litra mniej. Subaru musi wypić te 10 - 11 literków :mrgreen: wyniki poniżej - na mieście, wkładam w opowieści z mchu i paproci.
W przypadku wolnossaka 2.5 można nawet 6l/100km zaoszczędzić :P Wiem co mówię :P

Tak z ciekawości ile w Dubaju kosztuje litr benzyny? Tylko w PLN a nie wjakichś drachmach lub innych dukatach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości ile w Dubaju kosztuje litr benzyny? Tylko w PLN a nie wjakichś drachmach lub innych dukatach :mrgreen:

Trzy kamyczki :P

 

 

a tak serio to (uwzględniając ostatnie kursy walutowe) jakieś 81 groszy za litr 98 i około 75 groszy za 95....

 

 

 

 

 

BUAHAHAHAHAHA :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwoli sprostowania 12L/100 ikm zasieg jest 450 (zbiornik 64 l z tego 80 % - 52L)km. Dla mnie jest ok raz w tygodnu tankowanie. Z benzyna byloby 1100 km ale na bezynie nie jezdze :grin: tankuje 2 - 3 razy do roku jek jeste w CH za 1€ L

 

No na Autobahnie przy 200 km/h przelanczam na benzyne. Sicher ist sicher.

 

Jezdzile OBK diezlem i nie mowie ze jest zly tylko dla mnie nieoplacalny (za malo jezdze). No i z LPG mam "najczystsza Weste".

Ale OBK diezel nie ma 0-100 w 8,9 s ma porownywalne do mojego a nawet gorscze. (biegi sie za szybko koncza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale OBK diezel nie ma 0-100 w 8,9 s ma porownywalne do mojego a nawet gorscze. (biegi sie za szybko koncza)

 

8,9s to ma Legacy kombi, OBK ma 9,2s . Zastanwia mnie to ze wielu ludzi pisze ze dizel idzie slabo a tak naprawde wszyscy jezdzili niedotartymi autami ktorych osiagi na poczatku sa slabsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8,81 [l/100km] :lol: Trasa, 20°C, zatankowany V power Racing do 1. odbicia i ponownie do 1. odbicia pistoletu z zachowaniem wszystkch zasad ekonomicznej jazdy: hamowanie silnikiem, przyspieszanie powyżej 3500 rpm z otwartą przepustnicą(tak podobno najlepiej) i jazda na luzie. V<140 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

MOJA NIUNIA (2,5 T) PALI OKOŁO 16-17 LITRÓW.

REKORDOWO WYSZŁA NA TRASIE SKIERNIEWICE -POZNAN.40 KM DROGA KIEPSKA,RESZTA AUTOSTRADA.STERNIE SPALANIE WYSZLO JAKIEŚ 25 LITRÓW.....

 

[ Dodano: Sob Maj 03, 2008 11:45 am ]

MIAŁO BYC ŚREDNIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jest jak najbardziej wporządku :P Tzn. pali więcej o conajmniej 3 litry niż konkurenci :P

Tylko dlaczego jest nas tylko dwóch? Jeszcze trochę to większość tu osób będzie się rozpisywać, że mieli największe zużycie paliwa, które pewnie będzie tak mniejsze od mojego najmniejszego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...