Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku toczenie się(dosłownie) do 3RPM daje wynik około 12l/100km. Poniżej 12l chyba nie da się zejść. Górnej granicy nie znam, natomiast jak lubi się otwierać przepustnicę to spalanie rzędu 25l/100km nie jest jakimś dużym wyzwaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za płoty no i pierwsze wyniki z WRX 02' US Spec:

- miasto dynamicznie - 20 l/100km :cry: myslałem, że coś źle policzyłem w pierwszej chwili :shock: ,

- tryb mieszany, około 40% przebiegu w mieście - 13l/100km :neutral: ,

- trasa, dzisiaj wyszło 9,5 l/100km, ale to dlatego, że mi się nie chciało i mnie troche prawa noga boli - aż musiałem tempomatu używać czasem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój forester (automatoł 2,5) zaczął żłopać w zimie troszkę więcej. Przy w miarę spokojnej jeździe po mieście wychodzi mu średnia koło 13,7. W trasie natomiast, też przy spokojnej jeździe mieści się w 11. Sporo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, może i normalnie... ale tuż po zakupie się znacznie wdzięczniej zachowywało pod kątem portfela. Trasa pół na pół z miastem i średnia wychodziła w okolicach 10. Pytanie więc jest takie, czy obecne spalanie to kwestia zimy, czy też może noga mi się zrobiła cięższa... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- miasto dynamicznie - 20 l/100km :cry: myslałem, że coś źle policzyłem w pierwszej chwili :shock: ,

 

No to było naprawdę dynamicznie. W STI wykręcenie czegoś takiego w mieście to nie kłopot, ale w WRX - to już sztuka :).

 

Potwierdzam, 20l w STI na miescie to nie specjalny problem, ale w WRXie mialem max 16-17l, moze 2,5 wiecej bierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie tankowanie (także Wrocław, także jazda tylko w korku):

 

Data tankowania 01/02/2008

Za ile zatankowane 209,27 PLN

Ile litrów 48,78 L

Cena za litr 4,29 PLN

Przejechane km 411,9 km

Spalanie 11,84 L/100km

Koszt 100 km 50,80 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój GTek łyka 15/100... ale jazda raczej ostra...

 

ja nie schodze ponizej 15 przy bardzo spokojnej jezdzie - to jest kwestia wyregolowania czy po prostu ten egzemplarz tak ma?????? Silnik i turbina jest raczej w dobrym stanie, oleju nie lyka wogole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój GTek łyka 15/100... ale jazda raczej ostra...

 

ja nie schodze ponizej 15 przy bardzo spokojnej jezdzie - to jest kwestia wyregolowania czy po prostu ten egzemplarz tak ma?????? Silnik i turbina jest raczej w dobrym stanie, oleju nie lyka wogole

Kwestia subiektywnego pojęcia jazdy ostrej i spokojnej jak i umiejętne operowanie pedałem gazu i hamulca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OBK 2,5 MY00 spec.LPG

miasto: 14,5

trasa: 14,2

gry i zabawy z Al'em: 25

 

ostatnio zrobiłem sobie test cierpliwości, cały tydzień muskałem gaz, nie przekraczałem 3000 i ... 11,6, na tej samej trasie z pracy do pracy, gdzie robiłem 14,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupilem forka 2,5 L bez turbo i nie bardzo wiem co jest grane, bo przejechalem 350km na polowie baku (no chyba ze bak ma 80L to wtedy wszystko gra) :mrgreen:

Kurde u mnie nie chce tylu na całym baku przejechać :razz: CHyba faktycznie masz jakiś większy zbiornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...