Skocz do zawartości

44 rajd Barbórki


Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

Oj czy na pewno? Pamiętam, że był tor testowy po zachodniej stronie Jagiellońskiej (bliżej Wisły), za stołówką firmową.

 

mozliwe ze 2 maja - bo byl tez tor kolo dawnego osrodka egzaminacujnego na jagiellonskiej - zreszta ani jeden ani drugi nie jest zbyt ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo dawno tam byłem, ale coś mi świta, że ten była droga wewnątrzfabryczna, która przechodziła tunelem pod Jagiellońską - z fabryki leżącej po wschodniej stronie ulicy samochody jechały tym tunelem na plac po zachodniej stronie, a część z nich śmigała po torze testowym, zlokalizowanym zaraz obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dawno tam byłem, ale coś mi świta, że ten była droga wewnątrzfabryczna, która przechodziła tunelem pod Jagiellońską - z fabryki leżącej po wschodniej stronie ulicy samochody jechały tym tunelem na plac po zachodniej stronie, a część z nich śmigała po torze testowym, zlokalizowanym zaraz obok.

 

To by się zgadzało -> http://www.barborka.pl/2006/map/os2.jpg

Mapkę widziałem wcześniej, nie wiedziałem tylko jak tą Jagiellońską ustawić w stosunku do innych ulic.

..zreszta ani jeden ani drugi nie jest zbyt ciekawy

Harmonogram Barbórki jest tak ułożony, że aby zobaczyć najwięcej trzeba na tor jechać i już. Potem Bemowo równoległy i Karowa. Innego wyjścia nie widzę. Chyba, że uderzę na Cytadelę na 11 i jak się sprężę to na 13 na Bemowo? Wyda czy nie wyda? Jak długo trwa przelot między tymi punktami jadąc średniolekkodynamicznie?

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dawno tam byłem, ale coś mi świta, że ten była droga wewnątrzfabryczna, która przechodziła tunelem pod Jagiellońską - z fabryki leżącej po wschodniej stronie ulicy samochody jechały tym tunelem na plac po zachodniej stronie, a część z nich śmigała po torze testowym, zlokalizowanym zaraz obok.

 

To by się zgadzało -> http://www.barborka.pl/2006/map/os2.jpg

Mapkę widziałem wcześniej, nie wiedziałem tylko jak tą Jagiellońską ustawić w stosunku do innych ulic.

..zreszta ani jeden ani drugi nie jest zbyt ciekawy

Harmonogram Barbórki jest tak ułożony, że aby zobaczyć najwięcej trzeba na tor jechać i już. Potem Bemowo równoległy i Karowa. Innego wyjścia nie widzę. Chyba, że uderzę na Cytadelę na 11 i jak się sprężę to na 13 na Bemowo? Wyda czy nie wyda? Jak długo trwa przelot między tymi punktami jadąc średniolekkodynamicznie?

 

pzdr

Seb@

 

mocno dynamicznie 7-7,5 minuty slabo dynamicznie ok 10-12 minut :mrgreen: generalnie nie jest daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ktorej realnie konczy sie karowa i czy jest realne ze na 20 zdarze na dworzec glowny?

 

Ps. Ewentualnie ktos z Krakowa wraca po rajdzie do Krakowa i mialby miejsce?

 

z glownego chcesz jechac :?: ciezko bedzie :mrgreen:

 

podejrzewam, ze ktorys z kolegow zabierze Cie do KRK

 

Hmm kurka wodna, co tu robic, z tego co wiem koledzy z KRK zostaja na impreze po slomczynowo-barborkowa i jada pewnie w niedziele zanim wyzdrowieja pewnie kolo poludnia. Ja chcialbym na Slomke pojechac i pozniej jesli sie da zobaczyc barborke (nigdy live nie widzialem, a z listy startowej widac ze bedzie czad), a na koniec jeszcze wieczorem wrocic do KRK pociagiem. Heh jak tu wszystkie sroki za ogon polapac :mrgreen: A ogolnie nie teges, ale to juz w odpowiednim watku.

 

Korton - zdążysz. No chyba, żebyś nie zdążył

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolicz 30-40 minut na korki przy dojazdach

Niedobrze. Chyba odpuszczę Cytadelę na rzecz FSO w takim razie.

No i parkowanie + dojscie. Na Bemowie jak sie pozno przyjedzie, to kawalek trzeba zasuwac.

Na Bemowie najczęściej wbijam się na zadaszony pod Carrefour lub na osiedlową po drugiej stronie Piastów Śląskich. Do tej pory się udawało...

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, bez znajomości miasta bym się na to nie porywał. Nam sie może (chociaż ja mam pecha zawsze w Barbórke i wole nie próbować) udać, komus spoza Wawy raczej nie.

 

Czy ja wiem? Jeśli mówimy o jeździe samochodem, to masz rację, natomiast tu jest mowa o poruszaniu się bez samochodu - trasę z Karowej na Centralny da się pokonać z buta w gwarantowanym czasie nie więcej niż 30 minut i to przy założeniu, że idzie się najprostszą drogą. Tj. wyjść na Krakowskie, skręcić w lewo, iść do pierwszego napotkanego ronda (obiekt charakterystyczny: tropikalna palma na środku :mrgreen:), na tym rondzie skręcić w prawo i iść dotąd prosto, aż się zobaczy dworzec.

 

Owszem - Ty byś tę trasę zrobił pewnie szybciej, idąc np. do Kredytowej, Jasnej, dołem pod Marszałkowską i przez Pl. Defilad. Ale mi tutaj chodzi o górną liczbę minut potrzebną na pokonanie trasy - ja jestem w stanie zagwarantować, że z buta trasa ta nie zajmie więcej, niż 30 minut i to osobie, która w Warszawie byłaby po raz pierwszy w życiu i nie miała jej mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bemowie najczęściej wbijam się na zadaszony pod Carrefour lub na osiedlową po drugiej stronie Piastów Śląskich. Do tej pory się udawało...

 

To jest moim zdaniem najlepsze wyjscie, tyle, ze kawalek trzeba dojsci wlasnie ten kawalek mialem na mysli.

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ja wiem? Jeśli mówimy o jeździe samochodem, to masz rację, natomiast tu jest mowa o poruszaniu się bez samochodu - trasę z Karowej na Centralny da się pokonać z buta w gwarantowanym czasie nie więcej niż 30 minut i to przy założeniu, że idzie się najprostszą drogą. Tj. wyjść na Krakowskie, skręcić w lewo, iść do pierwszego napotkanego ronda (obiekt charakterystyczny: tropikalna palma na środku :mrgreen:), na tym rondzie skręcić w prawo i iść dotąd prosto, aż się zobaczy dworzec.

 

 

i na palmie bym zakonczyl zdieranie zelowek - wsiadl w tramwaj i wysiadl pod centralnym i juz masz 20 minut do przodu :mrgreen:

sorry zapomnialem ze kawiory nie wiedza co to tramwaj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie uświadomiłem że z kilka lat nie jechałem tramwajem....

 

hahaha, ja ostatnio wsiadłem do temwaju po wielu latach przerwy, i okazało się że kasowniki do biletów są jakieś inne, strasznie mi było głupio jak musiałem się jakiegoś dziecka pytać jak skasować bilet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szczegolowe wyjasnienie trasy Karowa - Dworzec, rozumiem ze karowa punktualnie powinna sie skonczyc kolo 19 i jest szansa, ale jak wiemy punktualnosc i rajdy to dwa rozne pojecia....(wystarczy jakis dzwon i juz...), cos wymysle :mrgreen:

Jak kiedyś Kisiel wydzwonił to go chyba ze 40 min. wycinali :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...