Skocz do zawartości

44 rajd Barbórki


Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za szczegolowe wyjasnienie trasy Karowa - Dworzec

 

Ależ proszę 8).

 

rozumiem ze karowa punktualnie powinna sie skonczyc kolo 19 i jest szansa,

 

Jeśli się skończy o 19:00, to szansa jest duża. Pytanie tylko jaka jest szansa, że się skończy o 19:00 - tu się zgadzam z przedmówcami :smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja to sie własnie zastanawiam czy by wogóle nie odpuścic Słomki i nie smigać za oesami barbórkowymi bo to będzie naprawde grooooby rajd.

 

A co to za niesubordynacja, ha? :shock: :twisted:

 

:wink:

 

przepraszam... pilot zgłasza pewłną gotowość i własnie kołuje kask :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szczegolowe wyjasnienie trasy Karowa - Dworzec

 

Ależ proszę 8).

 

rozumiem ze karowa punktualnie powinna sie skonczyc kolo 19 i jest szansa,

 

Jeśli się skończy o 19:00, to szansa jest duża. Pytanie tylko jaka jest szansa, że się skończy o 19:00 - tu się zgadzam z przedmówcami :smile:.

 

I po problemie, musze zostac w Wawie do poniedzialku, yuuupi bede mogl spokojnie rajd zobaczyc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram sie najpierw na Bemowo na 9.45, potem przejazd na tor FSO - nigdy nie byłem a nawierzchnia jest kostkowa :mrgreen:

Powrót na g.13.00 na Bemowo na równoległy.

Gdzie będziecie na Karowej - na moście w strefie biletowanej??

 

jest kostkowa i asfaltowa, bardzo fajny odcinek

jedyny jego minus to przejazd po testowych "hopach", ktorych jest z szesc i trzeba sie po nich przetoczyc zeby nie uszkodzic samochodu.

pozatym fajny przejazd przez tunel pod jagiellonska

najlepiej stac na wale zeby cos zobaczyc tak mi sie wydaje a wjechac mozna od mostu grota taka jedna uliczka albo od mostu gdanskiego ul wybrzeze puckie - przynajmniej kiedys sie dalo tedy wjechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotarłem właśnie po karowej do domu, było naprawde niezle, sporo bardzo widowiskowych przejazdów. Niestety dotarłem tuz przed startem wiec o jakims sensownych miejscu mozna było zapomniec :evil: Dopiero na drugą część wpakowałem sie na jakąś naczepę na parkingu przy beczce i dopiero zaczęło sie dla mnie oglądanie. Dobre miejsce bo beczka idealnie widoczna dodatkowo podglą reszt trasy na telebimie.

 

Stec jechał mega potworem :shock: Pasonen pod publikę . Pieknie.

 

Gratki dla Kuziego choc kibicoweałem Fryczowi i Kucharowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... forumowicze dali chyba troche plame, bylem pod na parkingu przed teatrem jak sie umowilismy i nie bardzo odnalazlem klub subaru, :???: postalem 10 min i trzeba bylo isc bo tlumy walily dzikie w tamta strone. Ja mialem miejsce przy gorynym nawrocie, wlasciwie przy samym wylocie z tunelu, gdyby nie drzewa zdjecia bylyby naprawde niezle. Mam sporo filmow. Jesli ktos zainteresowany to prosze o wiadomosc na prv. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... forumowicze dali chyba troche plame,

 

cóż, niektórzy forumowicze byli tak wyczerpani po Słomce (zwłaszcza Ci, którzy upalali do momentu aż w baku zostały jedynie opary :mrgreen: ) , że marzyli tylko o prysznicu dla autka i dla siebie :roll: no i trzeba było się wyszykować na imprezkę :wink:

o właśnie, czemu Cię nie było??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

cóż, niektórzy forumowicze byli tak wyczerpani po Słomce (zwłaszcza Ci, którzy upalali do momentu aż w baku zostały jedynie opary :mrgreen: ) , że marzyli tylko o prysznicu dla autka i dla siebie :roll: no i trzeba było się wyszykować na imprezkę :wink:

o właśnie, czemu Cię nie było??

 

Ok, rozumiem i tak wlasnie podejrzewalem ze jestescie padnieci po slomce. :grin:

Liczylem na to, ze sie jakos spotkamy pod tym teatrem i stamtad sie gdzies juz "kupa" ruszymy, a tak to juz mi sie jakos nie chcialo was szukac po klubach, tym bardziej ze szczerze mowiac nie zapamietalem gdzie mieliscie imprezowac, wydawalo mi sie ze w koncu padlo na klatke ale pewien nie bylem. Co sie odwlecze to nie uciecze, wiec do nastepnego spotkania! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem na trybunie dla ViP-ów z byłym ministrem od wojny na plecach. Szkoda, że aparat był kiepski i nie było sensu robić fotek a wyszłyby pewnie super.

 

P.S

Krówki LOTOS są przepyszne :mrgreen:

Kwiatek..na tej wyzszej? my bylismy banda na tej obok "idealnie" na wprost..Karopwa cudna..to co Passo i Stecu wyrabiali..booomba!

Przy okazji pozdrawiam team "od dziwnego telefonu" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem kilka newsow o ktorych nie wiedzialem, ciekawe:

 

Pojawiły się jednak egzemplarze specjalne. Leszek Kuzaj zbudował na ten rajd „potwora” - założył 2,5-litrowy silnik turbo, sekwencyjną skrzynię biegów, zredukował ciężar, montując plastikowe drzwi i okna.

 

Jak zwykle na Barbórce, nie zabrakło VIP-ów. Robert Kubica, przed dwoma laty debiutujący tu w rajdzie (był szybszy od Hołowczyca!), przyleciał z testów w Jerez specjalnie po to, żeby dopingować Tomasza Kuchara oraz jadącego w jego teamie Łukasza Witasa, brata narzeczonej kierowcy BMW Saubera. Kubica zachował incognito, paradował w zielonej kurtce ze stale narzuconym na głowę kapturem i oficjalnie go nie było!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się jednak egzemplarze specjalne. Leszek Kuzaj zbudował na ten rajd „potwora” - założył 2,5-litrowy silnik turbo, sekwencyjną skrzynię biegów, zredukował ciężar, montując plastikowe drzwi i okna.

 

Moim zdaniem bzdura. Auto może być A-grupowe ale 2.5 turbo nie mieście się w zandej klasie. Zgodnie z regulaminem Barbórki auto musi spełniać przepisy swojejmacierzystej dyscypliny + kilka dodatkowych przepisów bezpeiczeństwa dla np. aut wyścigowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się jednak egzemplarze specjalne. Leszek Kuzaj zbudował na ten rajd „potwora” - założył 2,5-litrowy silnik turbo, sekwencyjną skrzynię biegów, zredukował ciężar, montując plastikowe drzwi i okna.

 

Skąd ten news ?

 

Sam sie zdziwilem co oni pisza, dlatego to tutaj dalem jako ciekawostke, pewnie jakis dobrze "poinformowany i znajacy temat" dziennikarz to pisal. News z wp

http://sport.wp.pl/kat,1778,wid,8638056,wiadomosc.html

 

[

Moim zdaniem bzdura. Auto może być A-grupowe ale 2.5 turbo nie mieście się w zandej klasie. Zgodnie z regulaminem Barbórki auto musi spełniać przepisy swojejmacierzystej dyscypliny + kilka dodatkowych przepisów bezpeiczeństwa dla np. aut wyścigowych.

 

Zwlaszcza, ze startowal nim w czechach na rajdzie, nie sadze aby silniki zmieniali. Z tym Kubica news tez ciekawy, ciekaw jestem czy rzeczywiscie byl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...