Skocz do zawartości

44 rajd Barbórki


Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba z żadnego innego miejsca nie ma widoku na tak duży fragment trasy. A że stoi się zjeżdżając po pochyłych kamieniach, to mało ważne! Grunt, że dobrze widać.

Widać dużo, ale te cholerne drzewa i ludzie zasłaniający to masakra jest. Fakt faktem, liczy się widowisko i dla niego robimy wszystko (jaki rym :mrgreen: ). :cool: Ciekawe, czy znów będzie taki ziąb - tym razem będą skarpety narciarskie mode on i coś rozgrzewającego w termosie obowiązkowo, bo znów pomarzniemy jak na Żeraniu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, jesli chodzi o pole widzenia to było spore. Jednak drzewa i ciemności zrobiły swoje (przynajmniej zdjęcia nie wyszły... :wink: ). W tym roku trzeba się lepiej ustawić. :)

 

Dalej marudzisz. Twardy trza byc a nie mientkim ! ;)

 

P.S. Tak mi sie cos kolacze, ze to chyba Ciebie odstawialem na Wole w okolice ulicy na "ż" , yep ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej marudzisz. Twardy trza byc a nie mientkim ! ;)

 

P.S. Tak mi sie cos kolacze, ze to chyba Ciebie odstawialem na Wole w okolice ulicy na "ż" , yep ? ;-)

 

Nie marudzę wcale, przecież napisałem, że liczą się wrażenia. Nie po to przecież odpadły mi palce na Żeraniu, żeby się o nie martwić - a po to, by zobaczyć OS. :cool:

 

Tak, masz rację, to byłem ja i konspiracyjna ulica. :mrgreen: Jeszcze raz dzięki za wtedy. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...z rykiem boxerów. Mniam mniam :cool:.

 

W twoim przypadku to raczej szept boxera :mrgreen:

 

No tak. Trochę się rozpędziłem z tym rykiem :wink:.

 

Będzie Andreucci w Punto S2000 (a to bardzo fajowy samochodzik). Jak dla mnie, jeden z faworytów.

 

No to pięknie, jak był ostatnio to zaliczyłem z nim co-drive na, nomen omen, Słomce dzień przed Barbórką! Może tym razem zostanę jednym z pierwszych w Polsce pasażerów S2000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...