Skocz do zawartości

44 rajd Barbórki


Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja zawsze staję na skarpie, przy zakręcie pod mostek. Tam, gdzie w ubiegłym roku Duda felgi dwie ładnie na krawężniku spsuł :twisted:

no patrz pan. też tam byłem w ubiegłym roku z moją ekipą. oprócz Dudy ten krawężnik przywitał również saksofon z zerówkami - dobrze pamiętam?

nikogo włochatego jednak na tej skarpie nie widziałem :wink:

 

P.S.

zastanawiam się w jaki sposób wolne ssaki mają nadążyć za ekipą jadącą ze słomczyna na karową. weźmie mnie który na hol? :wink:

P.S.2

wiecie coś jak ma wyglądać odcinek na karowej? tam siakieś remonty zdaje się były? po staremu wszystko idzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dcinki 44. Rajdu Barbórka będą biletowane.

 

# Biletowane obszary: OS 1 Bemowo - cały teren Automobilklubu Polski z wyłączeniem serwisu

# OS 3 Cytadela - cały teren Cytadeli, w środku będą wyznaczone strefy dla kibiców

# OS 4 Bemowo - cały teren Automobilklubu Polski z wyłączeniem serwisu

# OS 5 Karowa - wiadukt Markiewicza (od schodków). Jest to nowy obszar dla kibiców, z którego doskonale widać bardzo duży fragment trasy odcinka. W szczególności dolną beczkę oraz górny nawrót.

 

Ceny biletów oraz karnetów:

# Bilet jednorazowy 15 zł

# Karnet kibica 29 zł

- zawiera: identyfikator Karnet Kibica, małą nalepkę pamiątkową rajdu

- upoważnia do: wstępu na wszystkie odcinki specjalne

# Karnet VIP 69 zł

- zawiera: identyfikator Karnet VIP, nalepkę parkingową VIP, smycz Rajdu Barbórka, małą nalepkę pamiątkową rajdu, dużą nalepkę pamiątkową rajdu

- upoważnia do: wejścia na trybunę VIP na OS Bemowo, miejsca siedzącego na trybunie VIP dookoła beczki na OS Karowa, korzystania z parkingu VIP na Bemowie

Uwaga - ilość karnetów VIP jest ograniczona

 

Wszystkie produkty oraz gadżety z logo 44. Rajdu Barbórka będzie można już wkrótce nabyć za pośrednictwem sklepu internetowego na stronie www.barbórka.pl oraz w Punktach Informacji Kibica.

 

Punkty Informacji Kibica:

# 7-8 grudnia w siedzibie Automobilklubu Polski (ul. Paąska 85, w godz. 10-18)

# 9 grudnia 2006 w namiocie Radia Zet przed wejściem na odcinek specjalny OS Bemowo (ul. Powstańców Śląskich 127, w godz. 8-14) oraz na OS Karowa (w godz. 16-19).

:?:

30 zł????????????????????????????????????????

Ochu.........................................................li! :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC FAN jak wpadniesz do wawy masz VIPa na beczkę na karowej Az ma telefon dajcie mi znac a 8.12 na Słomce testujemy evo IX (znaczy załoga startująca w moich barwach) można wpadać :wink:

 

Nooo kolego szanowny to ja myślę że do naszej transakcji dorzucimy jeszcze jako bonus jakąś małą rundę na Słomie ;):twisted: Kto będzie jeździł tym Evo?

 

BTW - przyjeżdzasz wtedy swoim nowym sprzętem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na VIP nie ma atmosfery.... na siedząco i wogóle do bani :)

 

W ogóle miejsca VIP są na większości imprez sportowych do bani - niby widok najlepszy, ale atmosfery zero, bo ludzie, którzy tam są, są zazwyczaj mocno przypadkowi - "a, dostałem od kolegi-dyrektora zaproszenie, to się pojawię, żeby było, że światowy jestem. A potem se kupię imprezę WRC - no taką niebieską, ze skrzydłem" :twisted:.

 

W ubiegłym roku byłem na San Siro na Inter-Parma w tzw. "sky lounge". Niby teges, bo miejscówki przy samej koronie stadionu, na tyłach miejsc - mały bar z przekąskami i alkoholami oraz TV, na którym można było zobaczyć powtórki. I niby wszystko fajnie, ale atmosfery ZERO :roll:.

 

O, albo kolejny przykład: Rajd Akropolu, na którym również miałem przyjemność być - tym razem trybuny VIP miałem vis-a-vis. Na całym stadionie mega-gorąca atmosfera, a tam - pusto, i nudą wiało. Zresztą popatrzcie sami - zagadka: które trybuny to trybuny VIP-owskie i dlaczego jest na nich najgorętsza atmosfera? :mrgreen:

 

pict0188ew3.th.jpg

 

ja tam mam swoją miejscóweczke przy wjezdzie pod mostek ;)

 

No - dobra miejscówka. Kupiłem ten pomysł od Ciebie 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...