Skocz do zawartości

==> Subaru. Move Forward.


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Nie odcinają się od przeszłości ale patrzą w przyszłość, myślą o 30, 40 latkach, seniorach, rodzinach... 

 

Gdzie miejsce na 400 konne STI?

 

Niech robią co chcą tylko niech dadzą na rynek jakiegoś potwora  :(

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie odcinają się od przeszłości ale patrzą w przyszłość, myślą o 30, 40 latkach, seniorach, rodzinach...

 

Nasz klient dorósł do szerszego spojrzenia na aktywność fizyczną. W bardziej rodzinnych układach. Trochę mi to pachnie powolnym odcinaniem się od sportu motorowego (choć pozostaje w pamięci i korzystamy ze zdobytego doświadczenia) , a przedstawianiem się jako mecenas aktywności fizycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nasz klient dorósł do szerszego spojrzenia na aktywność fizyczną. W bardziej rodzinnych układach.

 

A co z kryzysem wieku średniego? Czy naprawdę jesteśmy skazani na Golfa R?   :unsure:  ;)  :biglol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nasz klient dorósł do szerszego spojrzenia na aktywność fizyczną. W bardziej rodzinnych układach.

 

A co z kryzysem wieku średniego? Czy naprawdę jesteśmy skazani na Golfa R?   :unsure:  ;)  :biglol:  

 

 

 

Niech robią co chcą tylko niech dadzą na rynek jakiegoś potwora :(

 

Miejmy nadzieję, że w plotkach o powstaniu submarki STI jest choć część prawdy. Może tam znajdzie się miejsce dla konkurentów jeśli nie M-power czy AMG, to chociaż Golfa R czy OPC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to widze jako move sroward. Ja sie pytam gdzie Subaryny krecace baczki na sniegu? Gdzie usmiechnieci młodzi ludzie ze snowboardami i nartami?? Gdzie forki tatlajace sie w błodzie czy po bezdrozach? gdzie STI'aje i BRZ'ty pedzace na szutrze czy torze??  Słaby filmik promujacy.. no i ten koles w ciaży :)

 

P.S obejrzalem film raz jeszcze forek jadacy po bezdrozach i sti na torze było - zwracam  Honor  :)

Edytowane przez Karas
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam czemu klasyki jechały z tyłu?!?  Przecież normalny kierowca jadący z  tyłu imprezą długo by nie wytrzymał i w końcu wyprzedził by ich wszystkich i pojechał by polatać bokami gdzieś po szutrze :twisted:  a zanim następny i następny...Czemu oni jechali w ogólne prosto ? Czy te samochody w ogóle umieją tak jeździć?Ale co tu się dziwić jak wsadzają gościa w ciąży za kierownice. Ogólne wiem że jest mały przyrost naturalny i gościu w ciąży mnie nie dziwi, ale niech on idzie jeździć vw passatem w kombi z hakiem czy coś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie odcinają się od przeszłości ale patrzą w przyszłość, myślą o 30, 40 latkach, seniorach, rodzinach...

bo dzisiejsi 30-40 latkowie zakochali sie w sunbarynach bedac nastolatkami i milosc trwa do dzis, mimo, ze powodow coraz mniej.

jak ktos ma 15letniego syna to niech go podpyta o czym marzy sie teraz.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O STI 2015. Serio. Akurat mam syna w tym wieku :biglol:

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

zatem dobrze go wychowałeś ;) a sam filmik - jakoś mam wrażenie, że jednak sportowy charakter aut spod znaku plejad powoli odchodzi w przeszłość - głównie pokazują OBK, XV, jest też Forek, ale jakiś taki czysty, no i chyba z obowiązku BRZ i STI (do tego czerwony :D), ale... jakoś tak statecznie pokazane - BRZ powinien być w chmurze dymu z palonych gum, a STI lecący bokiem po szutrach lub śniegu. Chyba przekaz jest taki - dorastamy, więc i wy, nasi drodzy klienci, też dorośnijcie... ale ja nie chcę, i chociaż jeżdżę ciemną stroną mocy, to Subaru dla mnie musi być niebieskie, ze złotą biżuterią i parapetem na klapie bagażnika, aha no i z bulgotem :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony to WRX a nie STI - na filmiku w ogóle nie ma nowego STI  :huh:  :huh: ciekawe...

 

co do bulgotu - w WRX go w ogóle nie mam i aż mi wstyd jak na światłach ludzie otwierają szybkę (tak jak ja to zawsze robiłem w innym samochodzie), żeby posłuchać dźwięku boxera a tam po zapaleniu zielonego rozczarowanie :(

Edytowane przez kamilgt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odcinają się od przeszłości ale patrzą w przyszłość, myślą o 30, 40 latkach, seniorach, rodzinach...

bo dzisiejsi 30-40 latkowie zakochali sie w sunbarynach bedac nastolatkami i milosc trwa do dzis, mimo, ze powodow coraz mniej.

jak ktos ma 15letniego syna to niech go podpyta o czym marzy sie teraz.

 

ja tam zawsze byłem fanem miśków, może chodziło o przystępność, jak już takie galanty czy colty śmigały po drogach a plejady to dalej była marka egzotyczna, niemal nieosiągalna... a niebieskie imprezy na złotych felgach uchodził za "szpan", nawet faux pas. także niespecjalnie mi się Subaru kojarzyło, zmieniło to się dopiero koło 2007/08, co ciekawe, chyba za sprawą Lanosa... pierwsza myśl: "albo oszaleli, albo.. strach pomyśleć ale... znormalnieli?" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony to WRX a nie STI - na filmiku w ogóle nie ma nowego STI  :huh:  :huh: ciekawe...

 

co do bulgotu - w WRX go w ogóle nie mam i aż mi wstyd jak na światłach ludzie otwierają szybkę (tak jak ja to zawsze robiłem w innym samochodzie), żeby posłuchać dźwięku boxera a tam po zapaleniu zielonego rozczarowanie :(

 

bo niestety, ale DIT już nie bulgocze. A co do tego co jest w klipie - jakoś z rozpędu założyłem, że to STI - tym bardziej, skoro go nie ma, to utwierdzam się w przekonaniu, że niestety Subaru dorasta... ja mam jeszcze czas - moja małżonka mówi, że w życiu faceta najtrudniejsze dla kobiet jest pierwsze 40 lat jego dzieciństwa, potem podobno część z nas dorasta :D

 

Nie odcinają się od przeszłości ale patrzą w przyszłość, myślą o 30, 40 latkach, seniorach, rodzinach...

bo dzisiejsi 30-40 latkowie zakochali sie w sunbarynach bedac nastolatkami i milosc trwa do dzis, mimo, ze powodow coraz mniej.

jak ktos ma 15letniego syna to niech go podpyta o czym marzy sie teraz.

 

ja tam zawsze byłem fanem miśków, może chodziło o przystępność, jak już takie galanty czy colty śmigały po drogach a plejady to dalej była marka egzotyczna, niemal nieosiągalna... a niebieskie imprezy na złotych felgach uchodził za "szpan", nawet faux pas. także niespecjalnie mi się Subaru kojarzyło, zmieniło to się dopiero koło 2007/08, co ciekawe, chyba za sprawą Lanosa... pierwsza myśl: "albo oszaleli, albo.. strach pomyśleć ale... znormalnieli?" ;)

 

niebieska Impreza na złotych felach z lotką jest tak oczywiście wieśniacka, że bardziej być nie może. Ale wolę takie wieśniactwo niż jakiegoś dresa mentalnego w BMW, Audi albo co gorsza w VW :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale wolę takie wieśniactwo niż jakiegoś dresa mentalnego w BMW, Audi albo co gorsza w VW

 

Idę do norki...   :cry:

 

 

Albo po Subarkę aby zmyć z siebie hańbę  ;)

 

 

 

Niech nam dadzą potwora do jarania się a reszta jest chyba najlepsza w dziejach marki. Dla mnie tylko brak aktualnej ikony w gamie i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ladnie tej nowej Imprezie w czerwonym.

Oj tak, chyba nawet lepiej niż w niebieskim, no, ale tutaj zdaje się gusta będą podzielone ;)

 

 

Ale wolę takie wieśniactwo niż jakiegoś dresa mentalnego w BMW, Audi albo co gorsza w VW

 

Idę do norki...   :cry:

 

 

Albo po Subarkę aby zmyć z siebie hańbę  ;)

 

 

 

Niech nam dadzą potwora do jarania się a reszta jest chyba najlepsza w dziejach marki. Dla mnie tylko brak aktualnej ikony w gamie i tyle. 

 

 Chojny, wychodź ze swojej norki :D bycie dresem to stan umysłu, a nie to, jakim autem się jeździ :) Niebieska impreza z lotką na złotych felach jest wieśniacka w dobrym tego słowa znaczeniu - po prostu tak obciachowa, że aż fajna - wiesz, to tak jak z buldogami, tak brzydkie, że aż ładne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty... ale ja jeżdżę BMW i VW  :P

 

Subaru z lotka na złotych felgach też... na szczęście  ;)

A ja Toyotą i EVO, ale się nie wstydzę ;) Pamiętaj, bycie dresem to stan umysłu, więc zakładam, że nie masz się czego obawiać :D A BMW to w sumie bardzo fajne autka, miło zamiatają tyłkiem. BTW jak tam się sprawuje ich X-Drive - daje radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...