Skocz do zawartości

Forumowy Kalendarz 2016 - walczymy po raz 3? :)


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nalezaloby zbierac zdjecia co 2 lub 3 miesiace i na koniec kazdego okresu zrobic glosowanie na najlepsze foty (wtedy beda zdjecia z wiosny, lata, jesieni i zimy).

 

Moze SIP moglby zasponsorowac jakies drobny nagrody dla zwyciezcow? Taka motywacja nie bylaby zla ;)

 

Dokładnie tak samo to sobie wczoraj wymyśliłem i tak zrobimy. Bo w tym roku jest słabo pod kątem zdjęć z różnych pór roku. 

 

Ale to ruszmy z tym pomysłem po Nowym Roku, póki co kończmy projekt pod kryptonimem Kalendarz 2016 :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że po prostu trzeba pisać do kogoś kto wrzuca fajną fotę na forum, żeby wysyłał do Jacha. Być może część osób nawet nie wie o akcji kalendarz, albo sadzi, że fota jest jakaśtam... Odnośnie samych fot: ja uważam, że rownie dobrze można by wrzucać foty jakiś szczegółów typu okładka tegoroczna i inne, np. silnik, jakieś detale charakterystyczne dla Subaru itp, a nie ograniczać się do samych aut.

 

 

Sent with Tapatalk

Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to wiesz..... :D Ale fotki zacne, więc trzymaj je na przyszły rok :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kalendarze są już u mnie! Wyszło... super! Bardzo fajna jakość druku i genialny papier. 

 

Tuby zamówione, więc myślę jeszcze przed weekendem puszczę pierwszą partię paczek do Was! :D

 

Ale żeby nie było za kolorowo...

Jednak jest pewien problem... totalnie zapomniałem o pewnej, być może ważnej dla kogoś sprawie. Zapomniałem zasłonić tablice rejestracyjne. Czy jest ktoś, kto chciałby aby zasłonić blachy na jego aucie? Nie wiem jak, ale coś wymyślę i np. czarnym matowym markerem zamażę numery. 

Zaznaczam tylko, że kalendarze poza forum nie będą rozpowszechnione. 

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam parę dni na odpowiedź, bo i tak muszę czekać na kuriera z tubami.

 

Co do numeru konta to każdy dostał PW :) Więc zajrzyj tam Stachu1111 :)

 

Dane do wysyłki - PISZĘ DO KAŻDEGO PW! JA PISZĘ! Więc czekajcie aż dostaniecie wiadomość ode mnie. Chce to zrobić partiami, póki co napisałem do pierwszych 15 osób, potem kolejne 15 i na koniec ostatnie 12. Myślę, że każdy dostanie kalendarz przed nowym rokiem, więc spokojnie.

 

Byłem dziś w schronisku zawieźć karmę z innej zbiórki i przy okazji zapytałem kobitki co im najbardziej się przyda, bo będę miał trochę pieniędzy. Powiedziała, że karmy mają dużo, ale potrzebują innych rzeczy i jutro ma do mnie kierowniczka zadzwonić :) Zobaczymy co uda się nam sfinansować dla zwierzaków :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek,a weź z łaski swojej sprawdź czy już Ci nie wysłałem ,bo już mi się pokręciło :wacko:

 

Na 99,9% nie :) Mam swoją magiczną listę i codziennie na niej odhaczam wszystkich co przelali. Ale dla świętego spokoju jeszcze raz przelecę historię rachunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowód, że nie przepiłem Waszych pieniędzy :D :

 

post-4288-0-97574700-1449510275_thumb.jpg

 

post-4288-0-52728100-1449510285_thumb.jpg

 

post-4288-0-86011200-1449510293_thumb.jpg

 

Jakość zdjęć kiepska, ale w realu jest na prawdę dobrze :) Uwierzcie :)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UP! Jutro powinny dojechać tuby, więc wysyłka pierwszej tury jeszcze przed weekendem jest realna :)

======================================================================================


Uhuhuhuhuhuhuhuhuhu tuby w pokoju... to znak, że coś się dzieje! :)

 

post-4288-0-75564900-1449766886_thumb.jpg

Pierwsza partia ruszy jutro, a kolejna 15 już dostała PW z prośbą o dane do wysyłki :)

Edytowane przez Jachu93
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja to nawet na szczycie :D

Dzięki Jachu, w garażu Subiego już ponad 2 lata nie ma, to chociaż na ścianie będzie wisiał. Dupka z okładki nawet jakoś znajomo wygląda ;)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez GeFo555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocztą Polską :) Tradycyjnie. Jeszcze mnie nie zawiedli.


Kolejne paczki są zapakowane :) Po podliczeniu wszystkich kalendarzy wychodzi na to, że parę sztuk zostanie, więc jak mamy chętnych to proszę o PW :)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pierwsze kalendarze powinny jutro do Was dojeżdżać. 

Proszę o jedno - WYJMUJCIE JE OSTROŻNIE! Tak jak pisałem papier jest dość gruby, więc siedzą w tubach ciasno. Przy 1 sztuce problemu raczej nie będzie, ale kiedy w jednej paczce są 2-3 kalendarze może być już trudniej. Ja włożyłem je bez uszkodzeń, więc pewnie i wyjąć je się da tak samo. Tylko powoli i spokojnie :)

 

Dziś pojechała druga tura, a jutro pojedzie ostatnia 3. Potem zostają już same niedobitki :)

 

I najważniejsze - mam jeszcze ostatnie 4 sztuki!!! Jest ktoś chętny? 

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Chcialbym was prosic o mala pomoc. Kazdy kto ma Facebooka, moze to zrobic, mianowicie chodzi o klikniecie "lubie to" pod ponizszym zdjeciem. Foty, ktore beda mialy najwieksza ilosc lajkow znajda sie w kalendarzu Szuter Cup - czyli najwiekszego cyklu rozgrywanego w naszym kraju na luznych nawierzchniach. Zazwyczaj nie zalezy mi na tego typu akcjach, ale chcialbym tam sie znalezc, aby pozniej ten kalendarz dodawac do mojej oferty dla potencjalnych sponsorow na sezon 2016. Kazdy lajk sie przyda, z gory dzieki ;)

Link bezposredni: https://www.facebook.com/SzuterCup/photos/a.1321378207888411.1073741829.155800174446226/1321670991192466/?type=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chesz powiedzieć, że widziałeś już gdzieś dupke mojego Subaru :D :D :D

Nie, ale idealnie przypomina mojego byłego Subaraka, identyczny kolor :)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Witajcie. Chcialbym was prosic o mala pomoc. Kazdy kto ma Facebooka, moze to zrobic, mianowicie chodzi o klikniecie "lubie to" pod ponizszym zdjeciem. Foty, ktore beda mialy najwieksza ilosc lajkow znajda sie w kalendarzu Szuter Cup - czyli najwiekszego cyklu rozgrywanego w naszym kraju na luznych nawierzchniach. Zazwyczaj nie zalezy mi na tego typu akcjach, ale chcialbym tam sie znalezc, aby pozniej ten kalendarz dodawac do mojej oferty dla potencjalnych sponsorow na sezon 2016. Kazdy lajk sie przyda, z gory dzieki ;)

 

Link bezposredni: https://www.facebook.com/SzuterCup/photos/a.1321378207888411.1073741829.155800174446226/1321670991192466/?type=3

Poszło :)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...