Skocz do zawartości

Forumowy Kalendarz 2016 - walczymy po raz 3? :)


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy wrzesień, liście powoli żółkną, noce coraz zimniejsze... czas więc pomyśleć o kalendarzu na przyszły rok. 

Czy i tym razem będziemy mieli chętnych?

Planuje zrobić wszystko tak samo jak rok temu, czyli druk możliwie najlepszy w rozsądnej cenie, wysyłka pocztą w kartonowych tubach. 

 

Cena niezmienna, więc 55 zł. W tej kwocie znajduje się druk kalendarza, projekt, wysyłka, tuba, podatek dochodowy (sic!), moja prowizja no i spory procent na cele charytatywne - w moim przypadku niezmiennie jest to schronisko dla zwierząt.

 

Nie chwaląc się zanadto: w 2014 roku udało się na karmę dla psów i kotów przeznaczyć 400 zł oraz 400 zł na pomoc w renowacji protezy jednego kolegi. Do tego poszło 100 zł na licytacji na pomoc dla Ali. W 2015 roku uzbierałem od Was i od siebie ponad 600 zł za które kupiłem karmę oraz smycze i miski. Łącznie w przeciągu dwóch lat daje nam to ponad 1 500 zł!!! W poszczególnych tematach są zdjęcia bagażników aut oraz paragonów :)

 

Tak wyglądał zeszłoroczny kalendarz: 

post-4288-0-41934200-1441484019_thumb.jpg

 

To byłaby to już moja 3 akcja kalendarzowa, więc wiem już mniej więcej co i jak! Obiecuję, że tym razem do końca roku się wyrobimy i wszyscy 31 grudnia będą mogli zawiesić kalendarz na 2016 rok :)

 

Ale najpierw zacznijmy od chętnych - czy mamy takowych do zakupu oraz podesłania zdjęć swoich Subaraków? :)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ZDJĘCIA WYSYŁAMY NA ADRES: kalendarzsubaru@wp.pl

 

Każdy chętny niech wyśle NIE WIĘCEJ niż 3-4 zdjęcia swojego auta. Jeżeli macie jakieś fajne fotki innych forumowiczów, to również możecie je podsyłać, jednak pod warunkiem, że właściciel będzie o tym wiedział i wyrazi na to zgodę! Zdjęcia niech będą w możliwe najwyższej rozdzielczości, lecz jakieś kosmiczne wymiary nie są wymagane :)

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarzsubaru@wp.pl

 

Tak na szybko mail do wysyłania zdjęć. Taki sam jak rok temu. Jak wrócę wieczorem do domu to podepne go do pierwszego postu i napisze szczegóły.

 

Ale zasady jak rok temu - możliwie najlepsza jakość zdjęć i każdy nie więcej niż 3-4 fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...