Skocz do zawartości

.... Impreza klubowa 22-23 maj .....


matt

Rekomendowane odpowiedzi

Szanownej Matce Chrzestnej Skacowanej udało się nawet dostać na stronę nr. 5 z 4 :!: :shock:

 

Coś mi sie zdawa że Flipery mi organizujo osobne forum. Tera zawsze bede o strone do przodu. Jezdem zaszczany ..........zaszczuty ...........znaczy zaszczycony. Mam ino nadzieje żeście to Flipery uzgodniły z Ojcem Opatem SIP-a.

A tak a prpos SIP-a, to tera jes tam klasztor damsko menski, i wszyskie sie modlo w pusty świetlicy.

 

Matka Przeorana .... znaczy Przeorysza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Damy radę :-) Z resztą wierzę że w różnych autach się znajdą miejsca, może np. ktoś się załapie do Forysia pana Waldka? ;-)

 

Jak ino dożyje, biere komplet chętnych ....... znaczy sie moge transportować trzy sztuki. Komitety kolejkowe mogo sie kontaktować na PW. Do bagażnika wchodzi osiem skrzynek i czydzieści flaczek luzem. ( homologacja cienżarowa ) Płeć przeciwno biere za friko........... z nadziejo że nie za friko. Po drodze zaczymuje sie ino na czerwonych światłach. Kto sie zdonży wysikać, jedzie dali, kto ma choro prostate dali zapierdziela butami, abo nich sika do flaszki. Nie pijoncy chołoty nie biere. Podrużujonce ze mno nie mogo liczyć na żadne ulgi przy chrzczeniu nowych klubowiczów. Nad obrzendem chrzczenia klubowiczek, pracuje intensyfnie nadal. Bedzie sie charakteryzować szczególnym okrucieństwem.

 

Matka chrzesna Bezlitosna.

 

.... forester jak wiekszosc aut ma 5 miejsc siedzacych (chyba ze cienzarowy i podlokietnik z blacha na tylnej kanapie :evil: ), odliczajac kierowce Szanownego WB i zakladajac ze auto nie "cienzarowe" to zostaja jeszcze 4 wolne miejsca, a tu napisane jest ze trzy sztuki tylko wejda, wniosek= tesciowa WB jedzie jako pilot :!: :!: :!: :!: :!: 8) .......... :lol:

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlatego, ze ten temat jak i cala impreza majowa jest planowana z przyszloscia... tak sie rozpedzamy, ze nam technika nie nadaza ;-)

 

W zwiazku z olbrzymimi zmianami, jakie nas czekaja w najblizszym czasie (na lepsze :wink: ) poswiecamy ten czas na intelektualizowanie sie, czego efektem dopiero beda dzialania....

 

Albo to Szanowny Mister Waldemar nakreca tak tepo, ze juz dyski nie wyrabiaja, ale - dobrze im tak - w koncu technika nie nadaza za czlowiekiem. Jak Pan to robi Czcigodny Panie Waldemarze ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie na czym polega ta impreza klubowa. mimo tego ze nie mam pojecia bardzo chetnie sie tam wybiore tylko mam jak kazdy 18-latek problem z transportem bo nie mam jeszcze prawka ale jak ktos bedzie łaskawy dla mnie to moze mnie zabierze.

 

:!: :!: :!: Prosze o info na gadu-gadu 3660561 z góry dziekuję :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Albo to Szanowny Mister Waldemar nakreca tak tepo, ze juz dyski nie wyrabiaja, ale - dobrze im tak - w koncu technika nie nadaza za czlowiekiem. Jak Pan to robi Czcigodny Panie Waldemarze ? :D

 

Technika za mno nie nadąża, bo mię chadra nie zauważa. Ona se podonża zupełnie inno drogo niż ja. Temu moje wypociny so umieszczane zupełnie gdzie indzi, niż wszyskie inne. Jezdem dla techniki ciałem obcem, to ona mię otorbia i wywala na inne strone ....... teoretycznie nie istniejonco. Jak idzie o to jak ja TO robie, to żona twierdzo że lepi niż inne. Wkurza mię tyko że ona wie jak to robio inne.

 

Matka chrzesna wkurzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy forumawicz ma pytanie czy na tą impreze jest potrzebny jakis dokument typu karta klubowa czy cos bo bardzo chciałbym sie wybrac a narazie nic na temat tego spodkania nie iwem tylko tyle ze jest 22-23 maja Dyrekcje prosze o wiecej szczegółów.

 

Dziekuje i pozdrawiam Dyrekcje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby dla potwierdzenia dostałem sie na szusto strone ......z pięciu.

W zwiazku z powyzszym zagadka (calkowicie OT) - kto kojarzy coz to jest:

 

"Dzieki swej najwyzszej klasie

Pciuch wedrowac umie w czasie

I niewielkie ma klopoty

Idac z wtorku do soboty."

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

OK. Majówka juz blisko własxiwie bym rzekł ze juz tuz tuz, a listy obecnosci nie ma. Proponuje zeby kazdy chetny który wie juz na prawie 100% ze pojedzie sie wpisał do tematu i chyba nie wymagam wiele. Przyczyną z jakiej wpadłem na ten pomysł jest to iż niektórzy nie maja sie jak dostać na impreze i co łaskawsi mogliby moze nam w tym pomóc. Powiem tak moze kto ma możliwość niech napisze i odrazu prosze o informacje na P.W. jesli ktoś pojedzie przez Leszno a jesli nie ma takich osób mogę dojechać do okolicznych miejscowości np. do Wrocławia.

 

Z góry dziekuje za wpisanie sie na liście i pomoc niezmotoryzowanym forumowiczą w ich i własnym imieniu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolny przeszczeni w aucie posiadywuje do nagły krwi ............znaczy się trzy wolne przeszczenie. Jade z konwojem małopolskim, bo za jasnom cholere nie wiem dzie to jes. Moge kogo szarpnońć z Krakowa, abo z trasy.......... o ile kto zna trase, o ile to nie jes TOP SECRET, o ile konwuj sie bedzie zaczymywał, o ile to nie doprowadzi do karambolu, o ile chentny jes pijoncy, o ile nie jes pruderyjny (dotyczy forumowiczek). Do dziś nie posiadywuje zgłoszeń na transport ani pilota ...w morde ( nie so wymagane licencje z Dęblina). Obowionzkowe so co najmniej dwie flaszki środków zwiotczających, po jedny na piontek i sobote. W niedziele sie bede podnisił ze zgliszczy i dopasowywał skład chemiczny krwi do obowionzujoncych przepisów kodeksu drogowego ( znaczy się - bede rzygał, spał pod prysznicem pił kwaśne mleko, mył jame gembowo, ssał tik taki i takie tam. W razie nieszczenśliwego wypadku, i tak mogo mi zrobić transfuzje z BOLS-a, bo on ma to samo grupe co ja i najbardzi zbliżony skład. Listy uczepników nik nie bedzie zdradzał bo to jes tajemnica sużbowa. Jak bedo chentni to walić na PW, a ja wtenczs wrzuce komure ........... znaczy sie numer. Dla zachencenia informuje że wiatry puszczam poza autem i sie umyje ( z obrzydzeniem ).

 

Matka chrzesna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko dla mnie znajdzie się miejsce, to się wybieram. Mogę zabrać 3 osoby z okolic Katowic. Jeśli się nic nie zmieniło od momentu wydania Plejad 04/2004 baza imprezy jest w Morsku, także mogę również pilotować konwuj :)

PS (ponieważ jestem nowy): jak ktoś pomyli mój kadłub z kadłubem auta... oj biada :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm - ja też bym się chętnie wybrał - ale ....

 

... no właśnie - może niech Dyrekcja określi jasne kryteria kto dostanie zaproszenie (bo chyba taka forma zapisywania się na ten zlot została przyjęta - tak przynajmniej zrozumiałem z lektury tego wątku)

 

Bo w sumie do majówki coraz mniej czasu zostało - i wolałbym wiedzieć czy mam planować sobie w jakiś sposób ten "zlotowy" weekend czy sobie odpuścić bo nie zostanę zaproszony/nie dane mi będzie się wprosić :-)

 

pozdrawiam,

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...