Skocz do zawartości

.... Impreza klubowa 22-23 maj .....


matt

Rekomendowane odpowiedzi

witam Dyrekcje....

 

:arrow: mam bardzo wazne dla mnie pytanko. czy impreza klubowa w jurze krakowsko-czestochowskiej na 100% odbedzie sie 22 -23 maja 2004 ...... czy moze termin ten ulec jakiejs zmianie ?? pytam bo jestem miedzy mlotem a kowadlem gdyz w szkole organizowana jest wymiana ze szwajcarami, na ktora bardzo chcialbym sie wybrac (m.in. zobaczyc najwiekszy rynek zbytu subaru w europie :twisted: ) a z drugiej strony jakbym mogl przepuscic spotkanie klubu subaru?! w kazdym badz razie jesli nic sie nie zmieni w obu terminach to zrezygnuje z tej wymiany :( .......

 

:arrow: i jeszcze jedno: kiedy beda znane szczegoly dotyczace imprezy klubowej zasady rekrutacji 8), ceny, nocleg, program itd. itp. :?: :?:

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Ojciec Założyciel

Data jest już pewna. Dokładnie rzeczy ujmując "zjazd" następuje już 21.05 wieczorem (szkolenie pilotów, informacje dla kierowców o zasadach przeprowadzania próB).

Zaproszeni będą, jak już wspominałem w pierwszym rzędzie nasi klienci, oraz zmotoryzowani Forumowicze. Dla niezmotoryzowanych planujemy możliwość "dokooptowania" do zarejestrowanych załóg. Ponieważ, jak zakładamy, większość niezmotoryzowanych to osoby młodsze, a co za tym idzie sprawniejsze fizycznie, ich obecność "na pokładzie" będzie też z korzyścią dla kierowców / pilotów (bo niektóre próby będą zdecydowanie niemotoryzacyjne :twisted: ).

Cen za noclegi nie jestem jeszcze w stanie podać, ale uwzględniając jakościową różnorodność ofert zakładam, że nie będą wymagały podżyrowanej pożyczki wieloletniej.

Co do wyboru - trudna sprawa. Ja już wybrałem, ale jest mi o tyle łatwiej, że w Szwajcarii bywam dość często. Myślę, że wymiana międzyszkolna to bardzo atrakcyjna oferta, a Szwajcaria jest naprawdę godna odwiedzin...

No cóż, wyboru trzeba dokonać samemu.

 

 

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...decyzja juz zapadla: impreza klubowa jest wazniejsza niz jakis tam wyjazd do szwajcarii 8) tylko czy ktos sie ulituje nade mna i pozwoli mi (jak to Dyrekcja trafnie okreslila :arrow: ) "dookoptowac" sie ?!..... a jak nie (chociaz nie chce zeby tak sie stalo :( ) to sie "wbijemy" inna droga :twisted: :wink: ........

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cen za noclegi nie jestem jeszcze w stanie podać, ale uwzględniając jakościową różnorodność ofert zakładam, że nie będą wymagały podżyrowanej pożyczki wieloletniej.

Hmm...wprawdzie nigdy nie brałem udziału w SJS-ie, ale z tego co słyszałem ceny hotelu dla uczestników nie były super okazyjne.

Coś w okolicach 200zl za noc?

Bardzo proszę o informację byłych uczestników sjs-u, jak to było z noclegami... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w okolicach 200zl za noc?

no to trzeba zabrać karimate i namiocik, ewentualnie te dwie noce przekimać w aucie. A jak będzie lepsiejsza (nietrywialna) impreza to nie ma co się przejmować noclegiem, bo i tak nie trafimy tam gdzie nas zakwaterowano :)

 

Śmiech'us szwędacz'us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Biorac pod uwage ilosc postow, jestes drogi Mariuszu w gronie "nowych" hie hie hie..... :wink:

 

Tak powaznie to mysle, ze pomysly dot. tej imprezy mozna zgromadzic. Proponuje na emila (nie bedziemy innym klubom dawac pomyslow cio?) i przekazemy Dyrekcji do rozeznania 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby podczas imprezy urządzić małe chrzciny nowych klubowiczów?
Pzdr M;)

 

No to ja moge być matkom chrzesnom, i prać temi szampanami po tych "kadłubach". Poproszę o zaopatrzenie sie w płyny integracyjne na perforacje wontroby. Poproszę serdecznie zarazem o umieszczenie w widocznym miejscu logo w formie siekiery, tych co przyjadą w celu narębania się...... żebym się przez przypadek nie konsolidował z abstynentami i podobnom hołotą. Z góry very macz i ajm sorry.

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem ... to bedzie przeżycie po trzykroć dramatyczne, a jak kto ma słabo głowe to bedzie potrójna walka o przeżycie.

 

Sie kliknęło za dużo, czy za mało wypiło?

 

Śmiech'u na głodzie ... bez popitki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak bedzie ta majówka, czy nie bedzie, bo jakoś tak dziwnie sprawa ucichła? Oficjalnego zawiadomienia ani zaproszenia nie ma, a odpowiedzi na Shodanowe pytanie o noclegi (co, gdzie jak i za ile) też nie ma. Mało tego jakoś tak nie widać coby się lud Forumowy kwapił i pchał na te wZLOTY :roll:

 

No to ja sie pytam ŁOFICJALNIE, kurde mam sie tam telepać taki kawał, czy se lepij darowac i przy butelcynie jakiej relacje w TV obejrzeć. Nie wiem wogóle jakie som kriteria, czy moge czuć się zaproszony i czy sie załapie?

 

Zaś moze to bedzie impreza zawarto w tajny końszpiracji, nicym ta łostatnio ałtbeknięta w Niedzicy? Łod razu powim, co teściowy nie biere, coby kasiego pierona nie pozarła na ty pustyni.

 

Ktoś jeszcze sie wybiera przypadkiem?

 

Niedoinformowany Śmiech'u co sie nie może zdecydować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...