Skocz do zawartości

.... Impreza klubowa 22-23 maj .....


matt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co wiem, wystarczy pojsc do salonu i wypelnic formularz zgloszeniowy :roll:

 

a nie można jakoś mail'owo ?? (ew. może jakiś formularz na stronie się pojawi) - bo szczerze mówiąc jakoś nie mam ochoty jechać do Dawoja

 

a do Kopra to też nie bardzo mi po drodze :-(

 

pozdrawiam,

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tyz bede z Farałkiem :) A co Krakusy na to, żeby pojechac w zwartej Kupie?( :lol: )

 

Pewnie, ja jestem za i będę podąrzał za Legaską :wink:

 

....... ale z tego co czytalem w plejadach to z kazdego miast gdzie sa salony subarakowe, wyrusza spod owych salonow, specjalnie zorganizowane konwoje :shock: ........ wiec koledzy Rafal & Lukazzz i Bart chyba chca zrobic konkurencje SIP-owi :lol::lol: ........

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tyz bede z Farałkiem :) A co Krakusy na to, żeby pojechac w zwartej Kupie?( :lol: )

 

Pewnie, ja jestem za i będę podąrzał za Legaską :wink:

 

....... ale z tego co czytalem w plejadach to z kazdego miast gdzie sa salony subarakowe, wyrusza spod owych salonow, specjalnie zorganizowane konwoje :shock: ........ wiec koledzy Rafal & Lukazzz i Bart chyba chca zrobic konkurencje SIP-owi :lol::lol: ........

 

pozdr. mk.si

 

Nie no broń boże, my pojedziemy razem z innymi ale jeszcze trza się do SIP-u dostać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, wystarczy pojsc do salonu i wypelnic formularz zgloszeniowy :roll:

 

Ale to chyba dotyczy tylko posiadaczy Subaraków, a była mowa że inni forumowicze też będą mogli przyjechać.

 

Inni forumowicze też mogą, a jak nie mają jak się dostać to posiadacze subarynek ich biorą na tylną kanape :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, wystarczy pojsc do salonu i wypelnic formularz zgloszeniowy :roll:

 

Ale to chyba dotyczy tylko posiadaczy Subaraków, a była mowa że inni forumowicze też będą mogli przyjechać.

 

Inni forumowicze też mogą, a jak nie mają jak się dostać to posiadacze subarynek ich biorą na tylną kanape :roll:

 

 

No właśnie ale ja np. nie wiem czy mam pojechać do Dawojni i napisać w formularzu że z Subaru to ja mam Forda? Hmm :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzieci można wziąc ???

 

V.

 

Nie zapomnieliśmy oczywiście o najmłodszych uczestnikach naszego ZLOTU PLEJAD. Dla nich przygotowaliśmy zabawy, konkursy, a dla miłośników czterech kółek - samochodziki z napędem elektrycznym.

 

Czyli, że niby można, tylko ja nie wiem, jak tam się dziecie odnajdą w tych wodowaniach nowych aut :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[
Czyli, że niby można, tylko ja nie wiem, jak tam się dziecie odnajdą w tych wodowaniach nowych aut
:wink:

 

Kochaniuśkie, dzieciory do azylu !!!!

Mój to chociaż jedzie swoim autem, a pokój se wzion na drugim końcu pustyni.

 

Matka chrzesna w żadnym razie przedszkolanka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Zarówno SIP, jak i nasi partnerzy wysyłają zaproszenia do klientów, którzy nabyli u nich samochody. Niestety nie posiadamy wszystkich adresów - czasem samochód juz zmienił właściciela, czasem nie otrzymaliśmy zgody na "przetwarzanie danych osobowych" etc.

W takich przypadkach istnieją następujące drogi:

1. Przejażdżka do najbliższego dealera, pobranie zaproszenia i wypełnienie forumularza zgłoszeniowego;

2. Przejażdżka do SIP-u i ... j.w.

3. Telefon lub mail do SIP

4. (już jutro, lub pojutrze) - pobranie forumlarza zgłoszeniowego z przygotowanej strony internetowej (ostatni "szlif" stylistyczny w toku).

 

Przyjazd samochodem innym niż Subaru jest możliwy np. w następujących sytuacjach;

- samochód już zamówiony, ale jeszcze nie dostarczony :(

- brak samochodu i prawka - jako pasażer np. WB (mamy już także wiele innych zgłoszeń osób chętnych do zabrania pasażerów !)

- zaproszony gość honorowy (który z jakichś tam przyczyn jeszcze nie wie ile traci jeżdżąc "normalnym" samochodem)

- uznany sympatyk marki (i SIP-u :wink: ), który (jeszcze ?) nie nabył jedynego właściwego samochodu

- osoba współpracująca z SIP

- osoba zaproszona zgodnie z widzimisię autora niniejszego wpisu :twisted:

 

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno SIP, jak i nasi partnerzy wysyłają zaproszenia do klientów, którzy nabyli u nich samochody.

 

a czy warunkiem jest nabycie auta w SIP - czy też może być bez problemu prywatny import ??

 

 

3. Telefon lub mail do SIP

4. (już jutro, lub pojutrze) - pobranie forumlarza zgłoszeniowego z przygotowanej strony internetowej (ostatni "szlif" stylistyczny w toku).

 

ten mail to do kogoś konkretnego ?? :-)

 

no i jak wygląda sprawa kosztowa (i gdzie dokładnie planowany jest zlot)

 

pozdrawiam,

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roland: nie rozumiem kontekstu pierwszego pytania :shock: :?:

Adres mailowy: jdudek@subaru.pl

 

chodzi mi o to, ze dealerzy rozsyłają zaproszenia do osób, które kupowały u nich samochody - później jest od razu info kto z nieposiadaczy Subaru może brać udział w imprezie - więc jakoś tak poczułem się pominięty jako posiadacz SI sprowadzonej indywidualnie z Niemiec :-) (ale rozumiem, że zupełnie bezpodstawnie :-) )

 

co do pozostałych pytań - już znalazłem odpowiedź na stronie www.zlot.subaru.pl :-)

 

pozdrawiam,

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko się rozjaśniło :-)

 

rozumiem że moge swoja osobę zaliczyć do sympatyków marki którzy jeszcze nie zdążyli kupić Subaru ;-)

 

A mi sie wydawa, że to sympatyk co ni ma zamiaru kupić Subaru.

 

Matka chrzesna czytajonca miendzy wierszami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydawa, że to sympatyk co ni ma zamiaru kupić Subaru.

 

 

 

Jakbym miał PLNy na Subaru z tej półki to bym się pierwszy zameldował w SIPie, ale nie mam i sie nie zapowiada.

 

No właśnie ja też jestem tylko sympatykiem a nie szczęśliwym posiadaczem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...