Skocz do zawartości

Kamyczek do ogródka ASO Subaru A.Koper...


Godlik

Rekomendowane odpowiedzi

Zgotowałem się dzisiaj nieco... :evil::evil:

 

Dwa tygodnie temu robiłem w ASO A.Koper przegląd swojego Legacy po 60kkm. Wczoraj przed wyjazdem w trasę sprawdzałem poziom oleju. Coś mi nie pasowało, bo bagnet był cały zaolejony, grubo powyżej górnej kropki. Za krótko stał pomyślałem i nie zdążył spłynąć (oczywiście przed sprawdzeniem wytarłem bagnet, żeby nie było wątpliwości).

 

Dzisiaj rano sprawdzam jeszcze raz, to samo :shock:

 

Ponieważ byłem dzisiaj w ASO w Białymstoku, poprosiłem przy okazji o sprawdzenie tego oleju. No i oczywiście okazało się, że na przeglądzie przelano go i to gruuubo... Wg mechanika tak z 3/4 litra za dużo (tyle mi odessali). :evil:

 

Kurde, no chyba wymiana oleju to jedna z podstawowych czynności i nie powinno być takich kwasów... Panie Andrzeju, może trzeba wysłać mechaników na dodatkowe szkolenie z pojemności każdego z modeli, albo napisać im to gdzieś większymi literami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A Godlik jest właścicielem ASO A. Koper?!! :shock:

 

Chyba chodziło mu o to, że zapłaciłem za 4 litry a dostałem prawie pięć... Ale do przodu jest ASO Białystok, bo nadwyżka została u nich w odsysarce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodziło mu o to, że zapłaciłem za 4 litry a dostałem prawie pięć...

Czyli właściciel (właściciel ASO A. Koper) jest trafiony na litr oleju. Jak tak na każdym kliencie, to pójdzie chłop z torbami... :mrgreen:

 

Taki niewinny żarcik sobie puściłem, a tu dyskusja na pół strony... :roll:

 

A co do kwestii:

Przelali - jasne, że niedobrze, ale lepiej niż żeby nie dolali. Trzeba zawsze szukać pozytywów w życiu... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym przelwaniem oleju w Subaru to jakiś cyrk... Czy to takie trudne żeby dobrze zalać? Już nie pierwszy raz o tym słyszę a na dodatek u mnie też tak było że jezdziłem na odsysanie...

Ps. Podoba mi się reakcja pana Andrzeja... nie wywijanie kota ogonem tylko podziękowanie za wytknięcie błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ile oleju właścicielowi marnują...

 

No nie wiem, bo jak skasowali, ze tyle ile ma być, to Godlik jest o te 3/4 litra do przodu, więc można mówić o bonusie. :twisted:

 

A Godlik jest właścicielem ASO A. Koper?!! :shock:

 

Wiesz, trudno mi się tu identyfikować z właścicielem serwisu, ostatecznie sam nim nie jestem i raczej nie zanosi się, żebym był. Więc nie dziw się, że automatycznie przyjąłem stanowisko klienta. I z tej pozycji jedynie przyszło mi do głowy się wypowiadać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal chyba po prostu nie wierzy, że taka sytuacja mogła by mieć miejsce.

 

może nie na temat, ale odkąd w aso innej marki zalano mi za dużo oleju przy zmianie (tłumaczyli, że tyle, ile napisano w instrukcji dla tego silnika), zawsze przy zmianie oleju daję olej swój, ale ZA MAŁO :cool: . uzupełniam do optimum sam w garażu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...