Skocz do zawartości

Windows 10 - jakie wrażenia?


suberet

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zaspokajam ciekawosci anonimow z sieci co do zawartosci mojego komputera vince_snd. Aki001 - a nie jest ci glupio fantazjowac raz na temat rozumienia, dwa tego co mam? Chcesz cos wiedziec zapytaj. Wygodniej konfabulowac w stylu ,,pewnie masz...'' ? Do tego aroganckie ,,otwieranie oczu'' Podsumowujac- polska prostacka maniera prowadzenia rozmowy pozostawiajaca duzo do zyczenia w sferze kultury osobistej i formy. Pewnie po latach emigracji sie odzwyczailem i dlatego mnie razi. Ale nie bede przeciez rownal w dol.

masz u mnie plusa za tę wypowiedź.

 

Nie mniej, żeby nie było słodko - kilka pierwszych akapitów nakreśla problem prywatności w Internecie, w kontekście tego, co gromadzi nie tylko windows, ale i ios, android itd... http://arstechnica.com/information-technology/2015/08/windows-10s-privacy-policy-is-the-new-normal/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem niestety jest.

 

Na szczęście większość opcji dzielenia się informacjami można wyłączyć przy instalacji. ... Oczywiście tych, o których nas MS informuje.

 

Ja na razie działam na W10 i mi się podoba. Zobaczę co będzie, jak zainstaluję oprogramowanie do obróbki filmów i zaczną się rendery. Podobno lepiej sobie radzi z wielowątkowością niż poprzednie wersje. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaraz wywalę tą 10! :facepalm: 

Jest coraz gorzej.  Do starych wkurzajek dołączają ciągle jakieś nowe. Teraz muszę kliknąć kilka razy, żeby była jakaś reakcja. Touch Pad otwiera się jako biała, pusta karta i generalnie lediwe działa tylko jedna funkcja - kursor, który czasem głupieje, albo tkwi nieruchomo w miejscu. I jeszcze dzisiaj pojawiło się żądanie wpisywania hasła za każdym załączeniem kompa.

Mam już dość :toobad:

Może ktoś oblatany by sobie z tym radził. Ja oblatany nie jestem.

Chcę do 7 :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem bardzo ok. Na wszystkich komputerach mam 7. 10 zrobiłem tylko na lapku, który seryjnie miał 8.1 i tu jestem zadowolony. Jednak w pracy i na głównym kompie wolę 7. Na jednym mam nawet xp, bo pewna maszyna nie działa na nowszych i tez daje radę :D

Jasne że na wszystkim dasz radę ( o ile działają internety) Jest tylko jeden problem z tym XP - wsparcie - a właściwie jego brak - a konkretniej "łaty" ...

 

 

Jako ciekawostkę -

Większość ATM'ów wciąż stoi na XP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...