Skocz do zawartości

SLOMCZYN 9 GRUDZIEN !!!!!!! o puchar A.Kopera


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 910
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja się na 100% nie deklarowałem więc zwalniam miejsce, chociaż z tego cowidzę to i tak go już dla mnie nie ma. Nie rozumiem kwestii rezerwacji. Zamiast wspólnej zabawy z uczestnictwem forumowiczów to tworzy się jakaś "elitarna"pojeżdżawka. Kwestia organizacji...hmm...i po 40 osób jeździło po torze, a ok. godz. 15 i tak każdy miał dość. Nie kumam o co chodzi, a na siłę wpychać się nie będę.

Najpierw hasło, słomczyn, pojeźdżawka a teraz rezerwacje. Mam zostawić numer telefonu, ktoś oddzwoni? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla odmiany ta impreza przeznaczona jest dla tych ktorzy chca pojezdzic :razz: . jak powiedzial marcin, towarzysko to fajniej jest sie w knajpie integrowac (co bedziemy robic jutro:))

 

jezeli ktos ma ochote tylko 4 kolka przejechac to raczej sie wypisze bo mu sie nie bedzie chcialo za to tych pieniedzy placic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil, jak już pisałem wcześniej byłem na letniej pojeżdżawce w Słomczynie gdzie było ze 40 aut. Wyjeździłem się do tego stopnia, że schudłem ze 4 kilo :mrgreen: Trochę mnie dziwi fakt ograniczający do osób 20 uczestnictwo w pojeżdżawce. By the way. Cena chyba nie była ustalona, a więcej osób to mniejsza kasa, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 Durbos (wskoczyl za Wisa bo Wis tylko pije wino)

 

Dzięki za informację i miłej zabawy życzę, wobec tego.

 

vert, niesłychanie przykro mi, że muszę to napisać... Ale zachowałeś się jak ostatni burak.

 

Nie wnikam w Twoje kontakty z WiSem...

 

Po prostu - jako bezstronny obserwator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarNE SzanSE ale wpisuje sie na milionowego rezerwowego :)

1 Vert

2 Azrael

3 emil

4 malutki

5 Marcin Czernik

6 man 111 (wskoczyl za stifana-rezygnacja)

7 Mario

8 michalis

9 adam.

10 mati

11 blue

12 Przemeq

13 Gazik

14 shodan

15 Sowi

16 MarcinJ

17 adamusmax i pierdzaca Ruda

18 carfit

19 Dyrektor

20 Durbos (wskoczyl za Wisa bo Wis tylko pije wino)

rez Krzysiek wawa

rez Paweł C

rez lemon prince

rez Daniel

rez Alex

rez Beben

rez huzar105

rez rauf

rez Sebastian.r

rez Norveg

rez Rysio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie nie zapisuje :evil:

szkoda, że taki elytarny zlot się z tego zrobił. mnie pasztetowi przyjdzie pośmigać na ogólnodostępnej pojeżdżawce robionej przez rzemieślnika. szkoda bo myślałem, że w końcu poznam kilku forumowiczów na żywca.

 

na szczęście zamiast płakać pod kocykiem w domu, pomarzne troszku na karowej czy innym żeraniu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no...

 

A o co lata? :mrgreen:

 

Poczytaj wątek.

 

Owoc, Gazik, Jarmaj - thanks za przejawy... eee... wiadomo czego ;-) Wino, jak wiadomo, pijam - ale nie z każdym muszę... bo chyba i nie z każdym warto.

 

Sprawa między mną a vertem, proponuję, coby reszta nie psuła sobie zabawy. :cool:

 

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 WiS

2 Azrael

3 emil

4 malutki

5 Marcin Czernik

6 man 111 (wskoczyl za stifana-rezygnacja)

7 Mario

8 michalis

9 adam.

10 mati

11 blue

12 Przemeq

13 Gazik

14 shodan

15 Sowi

16 MarcinJ

17 adamusmax i pierdzaca Ruda

18 carfit

19 Dyrektor

20 Durbos

rez Krzysiek wawa

rez Paweł C

rez lemon prince

rez Daniel

rez Alex

rez Beben

rez huzar105

rez rauf

rez Sebastian.r

rez Norveg

rez Rysio

 

WIS mialem ciezki dzien.zle zrozumialem KURWA MAC przepraszam :!: :!: :!:

 

Panowie ja rezygnuje ze swego miejsca na zecz wisa.mysle ze tak jak pisalem wczesniej jak bedzie 25 osob tez bedzie spoko.ja mysle ze by nie bylo tak ze przyjedzie 40 ludzi a potem bedzie pisane ze vert to kawal huja bo nikt se nie pojezdzil...kochani to ma byc forumowe mile spotkanie a nie skakanie sobie do gardel.jesli tak ma byc to ja w ogole spadam z forum i tyle... WIS SORRRRRRRY jeszcze raz (na prawde myslalem ze ty w roli widza) Czekam na ciebie i tyle.

 

WIS absolutnie masz racje.rozumienie nie jest moja mocna strona :???: mam nadzieje ze wybaczysz mnie te kretynskom pomylke :!: :!: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW przed chwilą do Ciebie poszło, Góralu... ale:

20 WIS( WIS nie rob scen zrozumialem ze bedziesz tylko towazysko SORRY )

1. Rozumienie najwyraźniej nie jest Twoją najsilniejszą stroną :twisted: :roll: .

2. Nie lubię scen. Ale też nie lubię tłoku. Są tu tacy, którzy muszą se poupalać pewnie bardziej, niż ja - Durbos na przykład, i jeszcze paru innych. A ja, to przecież wiesz: kocyk, winko i panienki przez lornetkę... :mrgreen:

Mogę ustąpić tego miejsca, świat się nie zawali, tylko na przyszłość prosiłbym może najpierw spytać, w takich sytuacjach... :cool:

 

Miejsce wolne - proszę o korektę listy.

 

Dla mnie temat zakończony. Vert, Twoje zdrowie. Rumem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...