Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie nasypało kilka cm, zaraz jadę na przełęcz Salmopolską (pomiędzy Szczyrkiem a Wisłą) - ponoć dzieją się tam niezłe rzeczy jak dosypało śniegu

 

i jeszcze wisła czarne - kubalonka - poki co zamknieta na czas remontu ale da rade pojechac - jak jest snieg to mmmmmmm...!!!! Pod gore i krecona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nasypało kilka cm, zaraz jadę na przełęcz Salmopolską (pomiędzy Szczyrkiem a Wisłą) - ponoć dzieją się tam niezłe rzeczy jak dosypało śniegu

 

i jeszcze wisła czarne - kubalonka - poki co zamknieta na czas remontu ale da rade pojechac - jak jest snieg to mmmmmmm...!!!! Pod gore i krecona.

Dobrze prawisz :lol:

 

Byłem na Salmopolu, śniegu nasypało sporo, ludzie już ujeżdżali stok na nartach. Z autami to dramat - ludzie tak bezmyślnie poparkowali zajmując 1 pas, że nie było jak się minąć :roll:

Potem wracałem dosyć szybko do B-B przez Ustroń 2-pasmówką, przednia tablica była tak zawalona śniegiem, że raczej nie obawiam się fotek z mijanych po drodze fotoradarów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a u mnie wreszcie... dziś spadło również na tyle białego ze można się już troszkę light-owo pokręcić :twisted:

Chociaż szkoda że mnie nie napędzają cztery "łapy" ale nowe zimówki już będzie na czym przetestować :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robeet, są u Ciebie jakieś ciekawe trasy ( bezpieczne ) ? Jak naprawdę nasypie to może jakiś spot z upalaniem.

U nas można by spróbować na OS-ie z Rajdu Tyskiego "ERG" lub autodrom Chorzów.

MARKO RALLY...trasy na Jurze są fajne,natomiast bezpiecznych miejsc typu autodromy to jeszcze tu nie wymyślili.Ja właśnie wróciłem do domu-byłem Imprezą przywitać zimę,wszędzie jest biało i cudownie ślisko :twisted: Jest taki fajny kawałek ze 2 km po serpentynach-Niegowonice -na drodze z Dąbrowy Górniczej do Ogrodzieńca(skopałem tam właśnie ładną Vectrę-kierownik wspinał się pod górę 30km/h i celował w drogę na zakrętach :mrgreen: ).

Jeśli chodzi o spota to jak najbardziej (muszę się nauczyć ogarniać to AWD na śliskim :mrgreen: )...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i skonczylo sie z sypaniem sniegu w krakowie. Jezdzilem ponad 2 h po miescie znaczy slizgalem sie gdzie tylko moglem :mrgreen:

Koniec ze slizganiem pod hipemarketami przy wiekszosci wiazd jest zastawiony koszykami na zakupy, miedzy innymi pod Real (Geant), Ikea tez.... Za to w skawinie warunki bardzo fajne tylko duzo ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...