Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawiło mnie jak szybko to info się rozniesie... :rolleyes:

 

Hmm ja akurat dzis calkiem przypadkowo przeczytalem o tym na forum 106tki :)

 

Mamy odcinek drogi od strony zakopanego do przejazdu granicznego na Łysej Polanie na którym prowadzimy regularne treningi przeważnie co niedziela, znalazł się jakiś gość który miał duże ego i przeleciał kilkakrotnie całą trasę w dzień między autami, co najważniejsze ten "gość" nie jest nikomu z nas trenujących znany (mowa o Subaru na warmińsko mazurskich z artykułu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawiło mnie jak szybko to info się rozniesie... :rolleyes:

 

Hmm ja akurat dzis calkiem przypadkowo przeczytalem o tym na forum 106tki :)

 

Mamy odcinek drogi od strony zakopanego do przejazdu granicznego na Łysej Polanie na którym prowadzimy regularne treningi przeważnie co niedziela, znalazł się jakiś gość który miał duże ego i przeleciał kilkakrotnie całą trasę w dzień między autami, co najważniejsze ten "gość" nie jest nikomu z nas trenujących znany (mowa o Subaru na warmińsko mazurskich z artykułu)

 

no to ktoś zepsuł chłopakom zabawę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm ja akurat dzis calkiem przypadkowo przeczytalem o tym na forum 106tki :)

 

Mamy odcinek drogi od strony zakopanego do przejazdu granicznego na Łysej Polanie na którym prowadzimy regularne treningi przeważnie co niedziela, znalazł się jakiś gość który miał duże ego i przeleciał kilkakrotnie całą trasę w dzień między autami, co najważniejsze ten "gość" nie jest nikomu z nas trenujących znany (mowa o Subaru na warmińsko mazurskich z artykułu)

 

 

Rozumiem, że na czas tych regularnych coniedzielnych treningów wyżej wspomniany odcinek drogi jest zamknięty dla ruchu publicznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jakby robili to w nieco innym stylu niż upalanie w pełnym ruchu, pośród "cywili".

 

Chyba powszechnie znanym faktem jest to, że trudno obecnie znaleźć sensowne miejsca do względnie bezpiecznego treningu. Mieli "swoją miejscówkę", gdzie być może nikomu za bardzo nie wadzili i teraz zapewne mieć już jej nie będą, skoro media/policja podchwyciły temat. Nie dziwię się, że są trochę wkurzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jakby robili to w nieco innym stylu niż upalanie w pełnym ruchu, pośród "cywili".

 

Chce podkreślić ze do przyjazdu kolegii Welniacza ani jeden z tutejszych nie pojechał tam w biały dzień. Dodatkowo w żadnych mediach nigdy nikt nie pisał o tym miejscu, jedynie kilka razy kończyło sie na pouczeniach od straży parku... Więc nie piszcie o upalaniu w pełnym ruchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jpol my tego nie robimy w pelnym ruchu ,tylko w nocy ,a znalazł sie jakis jeden muminek (nie z Zakopanego) co chcial w dzień polatać i zaczęła sie afera.Psiarnia w tym roku nie da nam spokoju ,trzeba będzie nową drogę znaleźć :angry:

a tak było tam pięknie

 

Wełniacz mam nadzieje ,że Twoje blachy komendant będzie miał głęboko w sercu ,a nam da spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale gdybym to ja sie tam znalazl w takich warunkach jak Welniacz, to tez bym sobie nie odpuscil kilku przejazdow, bo jak bylo widac na filmach - ruch na tej drodze niewielki a trasa piekna.

Nie o sama jazde chodzi, bo jak w artykule mozna przeczytac, o fakcie upalania w tym miejscu w Zakopanem wiedzieli od dawna.

Wg mnie afera zrobila sie tylko dlatego, ze Welniacz (nieswiadom tego, jak sprawy sie potocza) dopisal w tytule filmiku nazwe miejsca, gdzie to sie dzialo. Pismaki podlapaly i rozdmuchaly temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do przyjazdu kolegii

 

I zrobił się Public Enemy #1. :twisted:

 

No dokładnie :unsure:

szkoda troche kolegi Wełniacza,bo wiadomo ogarnia autko i nie mógł się oprzeć pokusie,alez drugiej strony któz by sie spodziewał takiej reakcji...Pismakom sie nudzi szukaja sensacji,no bo o czym można tam pisać? o stadzie dzików,czy o tym,że jeleń przeszedł przez drogę :P

Chłopaki na miejscu wkurzeni ,bo traska będzie obserwowana i trochę spalił im sie punkt do zabaw :(

 

Wełniacz chyba odpuści sobie zakopca ,chyba że pojedzie inkoguto innym autem ;) ;)

 

WRACAJĄC DO TEMATU:

 

TAAAAKA ZIMA ZATAKOWAŁA PÓŁ POLSKI,WRĘCZ PARALIŻ,A TU...ciiiszzaaaa... :huh: :huh:

No chyba ,że wszyscy od wisły na wschód nie wychodzicie z autek i latacie ile wlezie :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade rano do pracy,jest -2 i ani grama sniegu,jestem w pracy 24h do jutra do 8:00 i ...własnie niespodziewanie od kilku godzin pada snieg,i spadło już go dość duuuzo :)

Nawet nie wiecie jakiego mam banana na ryju mysląc,że jutro rano poczochram świnke z białego ,wsiadam do auta,a przede mną...drogi białe...miasto jako tako spokojne (ruchu dużego sie jutronie spodziewam) .

Juz jutro rano :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Edytowane przez hemi112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no:) o 8:00 skończyłem pracę,a o 9:30 dotarłem do domu (a mam do domku ok. 10 min) ;) ;)

 

No cóz spadł snieg,drogi białe i śliskie,placyki nie skalane obecnością innych,a że idzie odwilż ,i jutro sladu nie będzie to są takie powroty do domku :biglol: :biglol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniegu mi pięknie nawaliło, spać coś nie mogę ... poczekam do 6.00 żeby ciszy nocnej nie było i jadę odśnieżać miasto :yahoo:

 

Warunki zimowe genialne wszędzie biało, nalatałem się niesamowicie :yahoo: Można iść spać dalej B)

 

Jakby w 2 stronę nie mógł sypać :rolleyes:

:biglol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...