Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Olleo, nie możesz jeździć to dziś pij :mrgreen: ... a my będziemy śmigać :!: Cierpliwość zostanie wynagrodzona :wink:

 

[ Dodano: Sob Lis 22, 2008 11:31 pm ]

Ja już pierwsze ślizganko mam za sobą - miasto spokojne, nikogo kręcącego się nie widziałem :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytlumaczcie mi jak to jest, ze w piatek tak sypalo, dzis tak sypie:

imgp6127qq2.jpg

wciaz ciut ponizej zera, a ulice wciaz suche i czarne - tak, jak tutaj:

imgp6124db3.jpg

To musi byc jakis spisek. Na pewno to wciaz ten sam snieg lata dookola - takie wstrzasanie powietrza :evil:

 

Sypie i sypie, i nic z tego nie wynika :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kupe śniegu, co z tego, szwajcarzy używają tyle soli że wszytskie drogi czarne, a subaru kwitnie w domu 1500 km stąd.... ale nudne życie w tym porządnym kraju...

 

Aż mi zaczyna brakowac standardowego polskiego tekstu: "...i zima znów zaskoczyła drogowców..."

 

:twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie sprawozdanie z mojego weekendu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pojechałem sobie z rodziną na imprezę Andrzejkową do Zwardonia :wink:

 

Tak wyglądała droga z Wisły Czarne na Przełęcz Kubalonka (obok zameczku Prezydenckiego):

46656594mo8.th.jpgthpix.gif

83118628bu8.th.jpgthpix.gif

30815248wq6.th.jpgthpix.gif

 

Tak autko wyglądało wczoraj po przyjeździe na miejsce :razz:

53857922iz1.th.jpgthpix.gif

 

A tak dzisiaj rano :twisted::twisted::twisted::twisted:

27375655fp7.th.jpgthpix.gif

 

Dzisiaj warunki były trochę gorsze :grin:

 

96799292fu4.th.jpgthpix.gif

 

Co za weekend, kill za killem :mrgreen::mrgreen:

 

W sumie zrobiłem ok. 200 km i było super, autko nieziemsko trzyma się drogi, jakby tak człowiek zapomniał po czym jedzie i przegiął pałę to mogłoby być nieciekawie bo naprawdę było bardzo ślisko, ciągle nie mogę się nadziwić jak w takich warunkach jazda autkiem może być tak relaksująca a killowałem wszystko co się ruszało :twisted: Genialne to moje autko :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabrałem Justynkę na spacer na lotnisko w Kluczewie... Powiem tak, lotnisko+śnieg+AWD= :smile: :grin: :lol: mimo 2 niekontrolowanych obrotów i lądowania w polu po kukurydzy :)

było zacnie.... pentelka pas, taxi runway, jakieś boczne dróżki w końcowym etapie przejeżdżana na 3 biegu bez zdejmowania nogi z gazu z obrotami około 3500obr/min :) było :mrgreen: mega teges!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wczoraj aż 1.5 godziny szalałem na śniegu samochodem... dziś nawet mi się nie chciało iść zobaczyć jak czysta jest Subarka!!! :roll:

No moja Evcia też dzisiaj bardzo brudna, aż wstyd jutro do pracy jechać... Z resztą co mi tam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówi.

U nas tez dzież sypie cały dzień i amatorów jazdy bokiem pod dostatkiem,do tego stopnia ze dziś chyba ktoś uprzjmie poinformował misiaków i poraz pierwszy od pół roku pojawili sie na wiosce.

Wczoraj ktoś na trzebnickich numerach ujedzał Evo IX,dzis Audi quattro i czarna impreza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...