Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz pierwszy od lat potrzebowałem wczoraj pomocy przy pokonaniu ośnieżonego podjazdu :cry:

To skutek zakupu auta RWD :roll: Na śliskich zakrętach strach się bać. POwinny na wyposażeniu dokładać worek piasku i linkę holowniczą.

Beemka "1" w wersji coupe jest bardzo nerwowym i nieprzewidywalnym samochodem.

Kiedyś tęskniłem za śniegiem teraz klnę na czym świat stoi ;)

Prędzej rozbiję to auto nim się nim nauczę jeździć :twisted:

 

POdróżowałem w weekend po Słowacji, zaśnieżona droga od Łysej Polany aż się prosiła o ostre potraktowanie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy od lat potrzebowałem wczoraj pomocy przy pokonaniu ośnieżonego podjazdu :cry:

To skutek zakupu auta RWD :roll: Na śliskich zakrętach strach się bać. POwinny na wyposażeniu dokładać worek piasku i linkę holowniczą.

Beemka "1" w wersji coupe jest bardzo nerwowym i nieprzewidywalnym samochodem.

Kiedyś tęskniłem za śniegiem teraz klnę na czym świat stoi ;)

Prędzej rozbiję to auto nim się nim nauczę jeździć :twisted:

 

POdróżowałem w weekend po Słowacji, zaśnieżona droga od Łysej Polany aż się prosiła o ostre potraktowanie 8)

Mont witaj w klubie. Ja byłem spokojny i czekałem na ś nieg w przekonaniu, że moje audi a8 ma przecież napęd na 4 koła i będzie cool 8)

Jakież było moje rozczarowanie gdy wczoraj zaczęło sypać i przymroziło drogi. Istna masakra :evil:

Auto ważące prawie 2 tony z automatem poprostu nie da sie precyzyjnie prowadzić. Bezwładność jest przerażająca. Mój WRX był genialny w prowadzeniu na śliskim. Ehhh

Zamówiłem nowe opony może to coś pomoże ale i tak zaczynam tęsknić za WRXem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ważące prawie 2 tony z automatem

kupiłeś automat ?? :shock: chyba dla żony ;)

Kumpla namówiłem na Outbacka H6 i gdybym miał we wrześniu więcej szczęścia też bym takim jeździł.

Takie mogłeś sobie sprawić, nie pali aż tak dużo a benzyna tańsza od diesla.

 

zaczynam tęsknić za WRXem

 

Oj, jest różnica :) ach, życie.... jeszcze się odkujemy, Subaru wypuści jakiś fajny silnik to se kupimy 8)

 

Gdyby śnieg się utrzymał możnaby spota w Rudnikach zorganizować, muszę podciągnąć umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że automa do jazdy codziennej to bajka. Do upalania sie nie nadaję. Audi D3 4.2 nie wychodziły z manualem :wink:

Jak zmiana opon nic nie da to sprzedjaę to auto :lol:

Szkoda, że nowe modele Subaru zupełnie mi nie leżą....coraz bardziej mnie korci jakaś BMka z x-drivem :twisted:

A co do lotniska to zaraz jak złoże type-r'a jade tam na testy :D i chętnie sie spotkam z Tobą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz jak złoże type-r'a jade tam na testy i chętnie sie spotkam z Tobą

 

chętnie ale mierzyć się z tym Twoim potworem nie zamierzam :P

Nikt nie zamierza się z nikim mierzyć- chodzi o czysto towarzyskie spotkanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj pod Krakowem znalazłem ośnieżone dróżki i polatałem boczurami :) Nauka z GLa i RBR nie poszła w las i ogarniam to mocno zboczone i szybko nabierające prędkość nawet na lodzie auto 8) Takiej mocy mi brakowało w GLu, chociaż do 2,5tys obr GL na reduktorze szybciej się zbierał a tu trzeba czekać aż turbina dmuchnie ale jak już dmuchnie to :mrgreen::twisted::D Zimo przybywaj ze śniegiem :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje info, może ktoś wie jak od Zakopanego w stronę Łysej polany i Strbskiego Plesa wyglądaja warunki zimowe na dojazdówkach bo mam plan sie wybrac na przejażdżke jutro :twisted:

 

Jak będziesz faktycznie jechał, to daj znać... nakręcimy co nieco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I posmakował pierwszego śniegu z Subarakiem Bajka, teraz czekać na świeży bo już stopniał :/

Ja też posmakowałem i stwierdzam że nie umiem jeździć tym autem :shock:

 

 

ja mam to samo :shock: ze dwa trzy boczury chciałem zrobić a auto pojechało nie tam gdzie chciałem :shock: czekam na snieg,jadymy na lotnisko i zjade dopiero wtedy jak zacznę nad nim jakoś panować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo ze dwa trzy boczury chciałem zrobić a auto pojechało nie tam gdzie chciałem czekam na snieg,jadymy na lotnisko i zjade dopiero wtedy jak zacznę nad nim jakoś panować

Dajcie znać o wypadzie na lotnisko, trzeba potrenować bo wstyd jeździć teraz po ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I posmakował pierwszego śniegu z Subarakiem Bajka, teraz czekać na świeży bo już stopniał :/

Ja też posmakowałem i stwierdzam że nie umiem jeździć tym autem :shock:

 

 

ja mam to samo :shock: ze dwa trzy boczury chciałem zrobić a auto pojechało nie tam gdzie chciałem :shock: czekam na snieg,jadymy na lotnisko i zjade dopiero wtedy jak zacznę nad nim jakoś panować :mrgreen:

 

Ze spokojem Panowie, się potrenuję i będzie dobrze, w tej kwestii jestem optymistą :P Tylko śniegu do treningu potrzeba :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

I posmakował pierwszego śniegu z Subarakiem Bajka, teraz czekać na świeży bo już stopniał :/

Ja też posmakowałem i stwierdzam że nie umiem jeździć tym autem :shock:

 

 

ja mam to samo :shock: ze dwa trzy boczury chciałem zrobić a auto pojechało nie tam gdzie chciałem :shock:

A chciales tam, gdzie miales kiere skierowana? Bo generalnie, to tyl za przodem podaza i jak niewlasciwie pokierujesz kiera, to mozna sie zdziwic.

Mialem tak po pierwszych bokach legacem, ze po przyzwyczajeniach z oski prawie sie w rowie polozylem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...