Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Sikor, pozazdrościć małżonki :)

 

ape, Jak to nie tak?? To trzeba zachęcić, pojechać z żoną na lotnisko, pokazać z czym to się je... ;) Wtedy na pewno zadziała, czytałem artykuł w SCIENCE :wink: , że kobiety, oprócz jakiśtam feromonów i hormonów matczynych, posiadają także w żyłach adrenalinę.... :shock: strasznie byłem zaskoczony :wink: :wink: :wink: :mrgreen:

 

BartZ, a czym jeździ aktualnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikor, pozazdrościć małżonki :)

A dziękuję, dziękuję :mrgreen:

 

ape, Jak to nie tak?? To trzeba zachęcić, pojechać z żoną na lotnisko, pokazać z czym to się je... ;) Wtedy na pewno zadziała, czytałem artykuł w SCIENCE :wink: , że kobiety, oprócz jakiśtam feromonów i hormonów matczynych, posiadają także w żyłach adrenalinę.... :shock: strasznie byłem zaskoczony :wink: :wink: :wink: :mrgreen:

Ja swoją zabrałem na SJS, a tam już ją panowie instruktorzy zmiękczyli :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ napisał(a):

, ale moja żonka nie chce subaru... :(

 

Moja też na początku nie była przekonana... :twisted:

moja nie chce juz sedana imprezy :roll: wiec powiedzialem jej ze zamienie na kombi ale powiedziala NIE :shock: spodobal sie jej za to bardzo Forek XT :twisted: wiec wkrotce beda zmiany :mrgreen:

 

-- 13 gru 2010, o 12:25 --

 

Ja swoją zabrałem na SJS

jak bede w PL to sie tam musze wybrac z moja poloweczka i sam ze soba :oops::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ napisał(a):

, ale moja żonka nie chce subaru... :(

 

Moja też na początku nie była przekonana... :twisted:

moja nie chce juz sedana imprezy :roll: wiec powiedzialem jej ze zamienie na kombi ale powiedziala NIE :shock: spodobal sie jej za to bardzo Forek XT :twisted: wiec wkrotce beda zmiany :mrgreen:

 

-- 13 gru 2010, o 12:25 --

 

Ja swoją zabrałem na SJS

jak bede w PL to sie tam musze wybrac z moja poloweczka i sam ze soba :oops::mrgreen:

Moja kiedys pojechala na taki SJS we francji z okazji swoich urodzin i od tego wszystko sie zaczelo. To ona tamu winna :twisted:

Mialem swojom navarre i nie marudzilem. To wszystko przez niom. Baba mnie zrujnowala. Zamiast myslec o nowszym miezszkaniu lub jakims domku pod lasem to STI mi bukgoce we lbie (czaszem bardziej z rana).

A sniegu u mnie ani na lekarstwo :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, mnie milo popatrzec na te fotki. W piatek jade do polski i snieg ma byc ponoc nawet w Wenecji. Chyba jestem ciut walniety bo mnie to cieszy :mrgreen:

Heh, proszę :D dzisiaj rano po Gdańsku jeździłam wszędzie po białym i gdzie się tylko dało boczkiem :mrgreen::mrgreen::mrgreen: .

Ech... niestety chyba się topi wszystko, temperatura w okolicy zera...

 

W Gdyni służby pracują inaczej i główne drogi czarne :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...
ale moja żonka nie chce subaru...

Witamy w klubie 8)

Tja... :mrgreen:

KFKKNCS - Klub Facetów Których Kobiety Nie Chcą Subaru :twisted: :wink:

 

BartZ, a czym jeździ aktualnie??

Espace IV - dla niej to spełnienie motoryzacyjnych marzeń :twisted: i nawet trochę ją rozumiem, ale żeby nie było, moja żona jeździła trochę naszym pierwszym legasem i moim forkiem też śmigała. Nie przemawia do niej nawet to, że w poprzednim sezonie jako jedyna podjeżdżała pod szkołę i parkowała gdzie chciała i jak... :mrgreen: Trudno, takie stworzenie... :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja zona chce Subaru. Tylko mówi że ona chce takie małe, najlepiej jakby jeszcze się wysoko siedziało. Teraz jeździ Fiatem Panda, ale jak będę zmieniał autko to może jej coś forkowatego kupię..

Trudno, nie zostaniesz członkiem KFKKNCS... :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie wygłupy na mieście, podobno można 500 dostać. Tak mi przed chwilą powiedział "milicjant" ;)

Prawie przez nich krawężnik trafiłem, bo jak tylko zauważyłem koguty na dachu, to ująłem trochę gazu a akurat sunąłem przez krzyżówkę :? Nie chciał wierzyć, że niechcący w poślizg wpadłem ;) Na szczęście pogroził mi palcem i puścił wolno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie wygłupy na mieście, podobno można 500 dostać. Na szczęście pogroził mi palcem i puścił wolno :D

Taaaaaaaaa, najlepiej niech Ci prawko zabierze. palcem grozić to sobie może w domu, jak mu żona pozwoli.

 

Dziś jest bardzo ślisko, ale dzień jest fajny ( tu banan) ponieważ zapiąłem parę fajnych boków. Mało tego że gupiom ośkom to jeszcze z ręką w gipsie :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Moje zdanie jest takie " fajna jest zima nawet jak Subaru ni ma" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys moglem zostać członkiem KFKKNCS

Ale niestety, kupiłem sobie legacy... I już nie zostanę przyjęty do klubu bo moja połówka chyba pokochała to autko :cry:

Ale nawet jeżdząc ośką jest z tych "gadających podczas jazdy" i na głos opierdziela maruderów w innych autach. Sama nie przysypia za kierownicą. :mrgreen:

Martwię się tylko czy nie dojdzie do walki o to kto ma jeździć czterołapem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj zadziwił kierownik w Camrze. Jerozolimskie białe a Camra zasuwa lewym wciągając wszystko... model z końca lat 90. Towarzystwo jedzie prawym a ten dogina lewym... normalnie jakby czterołapa miał :shock:

No nic, jadę sobie za nim bo w sumie dobre tempo narzucił i zastanawiam się czy on jakiś goopi i ma szczęscie czy taki kozak. Stanęliśmy na światłach. Patrzę a to auto ma założone opony o szerokości kółek rowerowych :shock: Profil wyższy niż szerszy. Wyglądało to przezabawnie ale jak widać daje radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hesus Maria duda duda ama!!!

 

Przecież tak dalej być nie może! Sypie, sypie i nas tu chyba zasypie! Kocham zimę :mrgreen: Dzisiaj pobiłem rekord czasu dojazdu z Gdańska do Gdyni. 1h45min jak w mordę strzelił, średnia 12km/h. Obwodnica stała, tak jak TIRy koło mnie w centrum Sopotu. Nic, tylko trzeba szybciej kasę zbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pobiłem rekord czasu dojazdu z Gdańska do Gdyni. 1h45min jak w mordę strzelił, średnia 12km/h.

Z Gdyni do Gdańska jechałam dzisiaj 3 godziny :evil::P .

 

Wychodzi średnia prędkość około 8 km/h :roll: :|

 

Wszystko przez durnych kierowców wjeżdżających na skrzyżowania bez możliwości opuszczenia go. Czasami wszyscy stali, bo nie było możliwości jazdy w żadną stronę... Masakra :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...