Skocz do zawartości

Faktyczna cena Subaru....


Łukasz_F

Rekomendowane odpowiedzi

A może Pan Andrzej sprowadza z Litwy czy Łotwy; kiedyś był wątek że tam autka o duży procent tańsze niż u nas - swoją drogą ciekawe czy to się potwierdziło ?. Ale pewnie jeszcze wpadnie do tego wątku i wyjaśni co i jak. ;)

 

 

Z tego co wiem(tajemnica to jest) to On sprowadza z beneluxu.podobno kupuje za polowe ceny.wiec moze dodac pare drobiazgow a i tak myslimy ze dostajemy ho ho ho.on jest madry czlowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dobre efekty negocjacyjne daje też kilkukrotne wjechanie starym autem- koniecznie trzeba zrobić pięknego boka - przez szybę wystawową do salonu - wtedy taki diler już po trzeci boku daje 47% plus bak full, bryloczek,dwa polary, dywaniki, bilety do teatru na Zemste albo Popiół i Diament (do wyboru) kawę ze śmietanką i delicje szampańskie-paczka XXL - korzyść dodatkowa- w salonie na korzystnych warunkach zostawiamy stare auto - to, którym tak ładnie zapieliśmy boka przez szybę salonu. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jeszcze wpadnie do tego wątku i wyjaśni co i jak.

Pewnie wpadnie, i przywali, komu trzeba :mrgreen:

 

koledzy prosze sobie zartow nie robic z salonu A.Koper.

A w życiu...

 

kolego Wis ZE JAK BYS POPROSIL PANA kOPERA O SUBARU to male nie wiem jak sie nazywa

Pytałem o możliwośc zakupu (z rabatem i boxem dachowym gratis, of course) Legacy Turbo MY'92... Powiedzieli, że już zapasy wyszli z magazynu... i rabat się poszedł paść, tem sposobem... A boks to i gorzej, psiakrew! :evil:

 

takich kanapek z ogorkiem

Vert! Za karę - następnym razem dostaniesz pokrojonego! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre efekty negocjacyjne daje też kilkukrotne wjechanie starym autem- koniecznie trzeba zrobić pięknego boka - przez szybę wystawową do salonu - wtedy taki diler już po trzeci boku daje 47% plus bak full, bryloczek,dwa polary, dywaniki, bilety do teatru na Zemste albo Popiół i Diament (do wyboru) kawę ze śmietanką i delicje szampańskie-paczka XXL - korzyść dodatkowa- w salonie na korzystnych warunkach zostawiamy stare auto - to, którym tak ładnie zapieliśmy boka przez szybę salonu. Powodzenia

No to teraz wiadomo, dlaczego A.K. sie nad Vertem zlitował :mrgreen::mrgreen::mrgreen: . Kolejne nowe szyby nie były przewidziane w budżecie ..... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jeszcze wpadnie do tego wątku i wyjaśni co i jak.

Pewnie wpadnie, i przywali, komu trzeba :mrgreen:

 

koledzy prosze sobie zartow nie robic z salonu A.Koper.

A w życiu...

 

kolego Wis ZE JAK BYS POPROSIL PANA kOPERA O SUBARU to male nie wiem jak sie nazywa

Pytałem o możliwośc zakupu (z rabatem i boxem dachowym gratis, of course) Legacy Turbo MY'92... Powiedzieli, że już zapasy wyszli z magazynu... i rabat się poszedł paść, tem sposobem... A boks to i gorzej, psiakrew! :evil:

 

z tego co wiem w magazynie zostaly mu jeszcze 3 sztuki z 93 roku.da dobra cena ale bez boxu.a i maja turbo i klocki red stuff.podobno wyczynowe.ja bym bral. alkantra zamiast skory niestety.ale podobno jest w stanie dowiezc na lawecie w gratisie pod wskazany adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre efekty negocjacyjne daje też kilkukrotne wjechanie starym autem- koniecznie trzeba zrobić pięknego boka - przez szybę wystawową do salonu - wtedy taki diler już po trzeci boku daje 47% plus bak full, bryloczek,dwa polary, dywaniki, bilety do teatru na Zemste albo Popiół i Diament (do wyboru) kawę ze śmietanką i delicje szampańskie-paczka XXL - korzyść dodatkowa- w salonie na korzystnych warunkach zostawiamy stare auto - to, którym tak ładnie zapieliśmy boka przez szybę salonu. Powodzenia

No to teraz wiadomo, dlaczego A.K. sie nad Vertem zlitował :mrgreen::mrgreen::mrgreen: . Kolejne nowe szyby nie były przewidziane w budżecie ..... :twisted::twisted::twisted::twisted:

 

taka polityka.litosc tu nie ma znaczenia.ja wiem ze to jest jakas prowokacja sipu wiem o tym.ale nie rozumiem ich postepowania.moze chodzi o konkurencje z mitsubiszi...

Rogalski szef sipu mowil ze on by kupil to cale mitsubiszi ale nie zapanowal by nad forum MM i dlatego sie wycofal.szkoda bo to fajny gosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on by kupil to cale mitsubiszi

 

Apropo, te gratisy u Kopera to i tak mały pikuś. W Białymstoku tamtejszy diler (Jacek mu na krzcie dali, bodajże :roll: ) to do każdego STI dodaje Evo... :shock: Gratis. I tak by mu nikt tego pewnie inaczej nie kupił, ale, tak czy inaczej... jednak ładny gest.

 

Chciałem kupić u niego Legacy, ale do Legacy chciał dodać jakieś... "palanta", czy jakoś tak. To zrezygnowałem. Spytam Kopera o te MY'93, z alkantarą, jak tak mówisz. A boksa pies trącał, przeżyję... jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo, te gratisy u Kopera to i tak mały pikuś. W Białymstoku tamtejszy diler (Jacek mu na krzcie dali, bodajże :roll: ) to do każdego STI dodaje Evo... :shock: Gratis. I tak by mu nikt tego pewnie inaczej nie kupił, ale, tak czy inaczej... jednak ładny gest.

 

On zloty organizuje. I po zlocie zostaje mu na placu np 17 takich malantów. No to co się dziwić, że dodaje zamiast dywaników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre efekty negocjacyjne daje też kilkukrotne wjechanie starym autem- koniecznie trzeba zrobić pięknego boka - przez szybę wystawową do salonu - wtedy taki diler już po trzeci boku daje 47% plus bak full, bryloczek,dwa polary, dywaniki, bilety do teatru na Zemste albo Popiół i Diament (do wyboru) kawę ze śmietanką i delicje szampańskie-paczka XXL - korzyść dodatkowa- w salonie na korzystnych warunkach zostawiamy stare auto - to, którym tak ładnie zapieliśmy boka przez szybę salonu. Powodzenia

No to teraz wiadomo, dlaczego A.K. sie nad Vertem zlitował :mrgreen::mrgreen::mrgreen: . Kolejne nowe szyby nie były przewidziane w budżecie ..... :twisted::twisted::twisted::twisted:

 

taka polityka.litosc tu nie ma znaczenia.ja wiem ze to jest jakas prowokacja sipu wiem o tym.ale nie rozumiem ich postepowania.moze chodzi o konkurencje z mitsubiszi...

Rogalski szef sipu mowil ze on by kupil to cale mitsubiszi ale nie zapanowal by nad forum MM i dlatego sie wycofal.szkoda bo to fajny gosc.

No to mało fajny, skoro nie panuje. Trzeba wytrzymać do końca, a nie jakoś tak egoistycznie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poruszyć temat negocjacji w salonach Subaru, tylko zastanawiam sie czy ktoś bedzei skłonny napisac co udało mu sie utargowac przy kupnie autka, ale jesli ktoś mogłby sie podzielic ta informacji to chetnie wysłucham.

Pytanie moje ma zwiazek z tym ze przymierzam sie do kupna autka a wiem ze kazda marka ma swoja polityke cenowa i w wiekszosci mozna utargowac cos z ceny a nawet bardzo duzo, z drugiej strony jak kupowalem Toyote to z bolem wyciagnoalem dywaniki i alarm za pół ceny.

I jak to jest w Subaru czy kupujac WRX-a ponegocjuje cos z cena czy moze jakies akcesoria, dodatki itp...?

Dziekuje i zapraszam do duskusji.

To zależy, czy pytasz aby pytać, czy rzeczywiście jesteś "zdesperowany" aby kupić.

 

Na razie pytam i sie rozgladam a w styczniu bede kupowl nowe autko a jakie to sie jeszcze okaze. Ja jestem za Subaru, WRX lub Forester tylko ze tym autkiem na codzien bedzie zona jezdzic a jej sie Subaru nie podobaja a jak to kobiecie musi sie podobac.

ALe kiedys stojac w korku obok Imprezy otworzyłem okno i mowie jej zeby posłuchala, i jak kierowca troche przycisnal to zauwazylem blysk w jej oku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego udaj sie do salonu w warszawie do pana A.Koper jak tam kupisz nowe auto to dostaniesz : skora czarna z wyszywanymi inicjalami,2 komplety kol.zimowe nokiany plus letnie bridgestony RE 0/70 zmieniarke dvd firmy clarion , radi CB.dywaniki welurowe i gumowe na zime,benzyne caly bak,belki plus box firmy thule plus 4 lancuchy i zapachowa choinke new car.nie wiem jak mu sie to oplaca ale kupilem u niego bryke i jestem pod wielkim wrazeniem.jeszcze nigdy nie spotkalem tak wspanialego dealera.kawa,kanapki,breloczki,koszulki,kurtki to standart.jestem pod wielkim wrazeniem.no i fakt ze sam mistrz mnie oprowadza po salonie to niesamowite wrazenie.

 

pozdrawiam i polecam

ps.wrx 2006 za 95 000 pln brutto.taki rabat dostalem :!: tylko trzeba umiec negocjowac.musisz byc twardy.nie daj sie zwiezc jakims gownianym rabatem 23 %

 

Jak dorzuci 14-dniowe wczasy gratis to biore :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to kobiecie musi sie podobac.

ALe kiedys stojac w korku obok Imprezy otworzyłem okno i mowie jej zeby posłuchala, i jak kierowca troche przycisnal to zauwazylem blysk w jej oku :lol:

 

No to witaj w Klubie. Miałem dylematy i chciałem kupować Navallę lub L200. Navalla nawalała, a L200 się Żonie nie widział. Dochodziły względy Vatowe. Jednak nad rozsądkiem wzięły górę emocje i Żona jeździ nowym Foresterem 2.0 XC.

Po miesiącu trudno Ją z niego wyrzucić. Pal diabli Vaty, benzynę. Żyje się raz!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie

 

kupiłem niedawno subaru imprezę 5D

żadnego rabatu, w kilku salonach, jeszcze musiałem nieźle walczyć z importerem aby mi w ogóle sprzedał - kompletny brak walki o klienta. Rabaty można dostać jak chce się kupić towar niechodliwy. Np. auto z salonu, impreza 4d RA,.... Rabaty inni dilerzy też dają głównie na auto niechodliwe. Spróbujcie dostać na hondę civic 5D. Zamiast rabatu kilka miesięcy czekania. Ale na city - proszę bardzo. Ja musiałem zamawiaćsubaru kilka miesięcy wcześniej, bez sztywnego kursu euro (ryzyko, że kilka miesięcy później dopłacę do ceny kilka tysięcy PLN)..Poznałem kilkoro pracowników importera od dyrektora do sekretarki. Im po prostu nie zależy na sprzedaży. Mają wzrost grubo ponad 100% (nędzne poniżej 2000 szt/rok). Nawet jeden z kierowników skwitował - chcą pozostać marką niszową -co wg. niego oznacza małą sprzedaż. !!!

Diler w Poznaniu naprawdę się starał. Dał autoalarm, dywaniki i pełny bak.

 

Nie wierzę vertowi. Byłem u tego dilera też.

Kto naprawdę chce subaru nie będzie aż tak zwracał uwagi na rabaty. Raczej na kurs euro. Różnice kursowe to czasami więcej niż kilka procent rabatu. A na zamówione auta trzeba czasami czekać kilka miesięcy.

 

pozdrowienia.

Gdym ja tak bardzo nie chciał kupić subaru (ze wzgl. na technikę) to polityka sprzedaży importera jest nie dzisiejsza i nie do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ojciec Założyciel

Tak, tak.

Łatwo kupić nie jest :cool:

 

A tak na serio - jaki ma sens sztuczne zawyżanie ceny, aby później ją obniżać ?

Satysfakcja z wyniku "negocjacji" ?

Myślę, że zamiast stosować zasady tureckiego bazaru, lepiej oferowaać realistyczną wartość za konkretne pieniądze. Ot, polityka cenowa. Netto nieco taniej, niż z tamtej strony Odry. Ale i mniej możliwości "negocjacyjnych" po stronie dealera.

 

Pozdrowienia

 

PS. Vert: jak długo trzeba się u Kopera zasiadywać ? Ponieważ mam już tam (w sumie) staż wielotygodniowy, może bardziej opłaci mi się następny samochód brać przy Krakowskiej, zamiast w Krakowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo, te gratisy u Kopera to i tak mały pikuś. W Białymstoku tamtejszy diler (Jacek mu na krzcie dali, bodajże :roll: ) to do każdego STI dodaje Evo... :shock: Gratis. I tak by mu nikt tego pewnie inaczej nie kupił, ale, tak czy inaczej... jednak ładny gest.

 

On zloty organizuje. I po zlocie zostaje mu na placu np 17 takich malantów. No to co się dziwić, że dodaje zamiast dywaników?

ja tez pozdrawiam ,dzieki za radę :lol::lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Vert: jak długo trzeba się u Kopera zasiadywać ? Ponieważ mam już tam (w sumie) staż wielotygodniowy, może bardziej opłaci mi się następny samochód brać przy Krakowskiej, zamiast w Krakowie ?

 

Och :!: dopiero przeczytałem :!: ile sztuk :?: ewentualnie :mrgreen:

 

Pozdrawiam

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...