Skocz do zawartości

Plejady 2016 - forester low budget cup :)


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy zbiera ponad to co zebrał. Spytaj Marasa bo watpię ze wszystkie ogarnie pomimo ze jest " wielki". Edwin tez sie deklarował z pomocą a też jest rownie "wielki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to koła już mam AT/TA 16/70/215. Jak by podeszly do specifikacji to bym się cieszyl i tylko auto do nich dokupić ;)

Edytowane przez dzioba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.jurapark24.pl

 

Kiedyś już bawiliśmysie tutaj .

Raz na spotkaniu forumowym ( za czasów kiedy obiekt należl do PawełC a nastepny na plejadach. Może wartalobybylo zrobić spotkanie przedplajadowe. Moze nie calkiem srodek Polski ale i nie Suwałki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś temat przysechł :wacko: 

Pytanie (chyba przede wszystkim do Dyrekcji) czy jest szansa aby taki pomysł w sumie wypalił?

Bo to nie wiadomo co teraz począć - chęci do projektu są ale nie wiadomo czy jest/będzie "zielone światło" z SIP na taki pomysł - aby kolejne extra kilka/kilkanaście załóg zagościło na trasie terenowej.

Myślę, że nie tylko ja ale i inne osoby również oczekują na jakiekolwiek info w tej sprawie. 

 

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz projfkt miesci się calkiwicie w ramach obecnych zasad plejadowych. Tu chyba nie chodzi o oddzielne dzbanki. To nie bedą przeca inne auta. Specyfikację ustalamy między sobą ( znaczy Maras ;) )

Po wakacjach pewnie temat się będzie klarował :)

Wizdomo ze aza to forek 125 kucy pofniesiony do 5 cm na zawiasie i kilka cm na profilu opon. Reszta to patroszenie, plyta itp Bez kombinowania z silnikiem.

Do ustalenia zostały opony i tyle. Jesli Dyrekcja coś pomoże w poszukiwaniach to lux. Jak ktoś chce już dzisłać to nic nie stoi na przeszkodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@dzioba, nie chodzi o to czy będą extra dzbanki (na to raczej nikt nie liczy) i jaka będzie specyfikacja techniczna (jak wspomniałeś to jest w sumie temat do dogadania między nami) - wydaje mi się, że generalnie w tej idei chodzi o "fun". Tylko czy nasz fun będzie wkalkulowany w organizację przez SIP trasy terenowej (jak wspomniałem o extra kilkanaście aut). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIP ma duży łeb. Jak sie zapiszemy to coś wymyślą. Tata dyrektor wie o spisku konkrety należą do nas, o tyle mniej bedzie na szosowej,ktora była przeladowna. Jak bedzie konkrehnie widomo ilu ns jest to mozna bedzie dopiero coś planować. Nie jeT chyba wielkim problemem rozpisanie dodtkowej dojazdowki.nto my musimy sie konkretnie zadeklarowc na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...