Skocz do zawartości

Plejady 2016 - forester low budget cup :)


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, każdy po jednym.

 

Natomiast  na pewno się rozeznam, popatrze, co jest, bo nie chcę aby ktokolwiek zakupił studnie bez dna.Ja wiem,że to jest antykwariar,ale trzeba spokojnie się porozglądac, popytać, porozmawiac z ludżmi i się to wszystko ogarnie.Damy radę  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było jakiś ramowy , prosty , regulamin zrobić . typu roczniki , opony , prześwit , tak zeby kazdy miał maksymalnie zbliżone auta , bo z oczywistych względów wolałbym sobie sam przygotować auto , ale muszę miec jakiś regulamin zeby nie miec handicapu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A guzik, ja przygotuje Tobie, a Ty mi :biglol:  ;)


Dobrze by było jakiś ramowy , prosty , regulamin zrobić . typu roczniki , opony , prześwit , tak zeby kazdy miał maksymalnie zbliżone auta , bo z oczywistych względów wolałbym sobie sam przygotować auto , ale muszę miec jakiś regulamin zeby nie miec handicapu

A guzik, ja przygotuje Tobie, a Ty mi  :biglol:   ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A guzik, ja przygotuje Tobie, a Ty mi :biglol:  ;)

 

Dobrze by było jakiś ramowy , prosty , regulamin zrobić . typu roczniki , opony , prześwit , tak zeby kazdy miał maksymalnie zbliżone auta , bo z oczywistych względów wolałbym sobie sam przygotować auto , ale muszę miec jakiś regulamin zeby nie miec handicapu

 

A guzik, ja przygotuje Tobie, a Ty mi  :biglol:   ;)

Za to ze Cię lubię , to tak Ci przygotuje ze pierwszego oesu nie ukończysz :);) wramach oczywiscie fer plej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A guzik, ja przygotuje Tobie, a Ty mi :biglol:  ;)

Dobrze by było jakiś ramowy , prosty , regulamin zrobić . typu roczniki , opony , prześwit , tak zeby kazdy miał maksymalnie zbliżone auta , bo z oczywistych względów wolałbym sobie sam przygotować auto , ale muszę miec jakiś regulamin zeby nie miec handicapu

A guzik, ja przygotuje Tobie, a Ty mi  :biglol:   ;)

Za to ze Cię lubię , to tak Ci przygotuje ze pierwszego oesu nie ukończysz :);) wramach oczywiscie fer plej ;)

 

To ja wysoki sądzie wnoszę o BT-1 , BR-2, BT 3,4,5,6 itd. Na pewno coś znajdę :biglol:  :biglol:  :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm wszyscy sie napalamy, kupimy Forki, przerobimy, przygotujemy, a kiedy nastąpi dzień rejestracji na zlot, odpowiedz bedzie "państwa samochód został zakupiony poza siecią SIP, prosimy spróbować ponownie w trzeciej turze" :mrgreen:

 

To jeszcze pikuś :rolleyes: ... w opcji losowania Forków już widzę zamieszanie ;) w Biurze Zlotu podczas zmiany załóg w poszczególnych egzemplarzach, bo się VINy i numery rejestracyjne z nazwiskami kierowców i pilotów zarejestrowanych na Zlot nie będą zgadzać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm wszyscy sie napalamy, kupimy Forki, przerobimy, przygotujemy, a kiedy nastąpi dzień rejestracji na zlot, odpowiedz bedzie "państwa samochód został zakupiony poza siecią SIP, prosimy spróbować ponownie w trzeciej turze"

O tym już rozmawialiśmy przy piwku ;) , po basenie  :). Pokoje nie ważne, potrzebna tylko gwarancja noclegu w głównej siedzibie zlotu, gdyż tam na pewno będzie parking dla przynajmniej dwóch zestawów lawet do transportu aut  :D.

Edytowane przez kosmit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to wydumaliście ...... ! Bravo za pomysł :yahoo: Mnie się to podoba i chciałbym w to wejść B) Ale będzie zabawa jak to wypali !

 

Początkowo o szukaniu forków padło źródło z JDM..... tylko mam obawy o cenę transportu i kiera po prawej mi nie leży, a przekładka z racji LOW BUDGET też pewnie odpada.

Pozostaje szukanie w EU.

 

Rozumiem, że na razie Bęben i Maras próbują zlokalizować gdzie takie w miarę sensowne forczysławy można nabyć ?

Carfit napisał o podaniu w miarę przybliżonej specyfikacji.

 

Pewnie tak jak Marek napisał wersja podstawowa z MT red. + ochrona spodu i zawias na lifcie. Opony do wyboru - pewnie w błoto.

 

Zakup forka z EU okolice 6-7 tys, + 3-4 tyś. na tuning .... około 10 tyś. trzeba liczyć..... niech to chłopcy skorygują dokładniej.

 

Kibicuje temu projektowi :yahoo: Zapowiada się niezły fun !

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Początkowo o szukaniu forków padło źródło z JDM..... tylko mam obawy o cenę transportu i kiera po prawej mi nie leży, a przekładka z racji LOW BUDGET też pewnie odpada.

Auta muszą być normalnie zarejestrowane do ruchu drogowego w EU, więc JDM bez przekładki odpada w przedbiegach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Początkowo o szukaniu forków padło źródło z JDM..... tylko mam obawy o cenę transportu i kiera po prawej mi nie leży, a przekładka z racji LOW BUDGET też pewnie odpada.

 

Auta muszą być normalnie zarejestrowane do ruchu drogowego w EU, więc JDM bez przekładki odpada w przedbiegach.

Nie jestem za "Anglikami", ale formalnie od 29 maja br nie ma już chyba przeciwwskazań?

http://m.auto-swiat.pl/wiadomosci,sdldy5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych usteniach chyba nie odrzucalismy kierownicy z prawej strony, jeśli komuś się to pasuje... czemu nie. Ważniejsza jest specyfikacja dotycząca mocy, skrzyni, liftu i opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rhd się nie domknie kasowo, imho bez sensu. Wybór i u nas i na mobile jest spory. Nie sądzę żeby był kłopot z zakupem auta. Ja pewnie niedługo to zrobię i odstawię do Marka na pilotażowy montaż akcesoriów. Zobaczymy ile wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...