Skocz do zawartości

Impreza wrx STi RB320 Ltd.edition


MihauSTI

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do obejrzenia auta na żywo bo zdjecia tego nie oddają. Powiem tak; gdy szukalem i wybierałem miedzy 22b a RB320 z gory wiedzialem ze jesli wybiorę rb siatex zostanie ściągnięty, wszystko sie zmieniło w momencie kiedy zobaczyłem RB na zywo, to nie jest siatex a bardzo ladne i wysokiej jakości plecione (moze ręcznie?) aluminium. Zmienisz zdanie jesli zobaczysz auto na żywo tak jak ja zmieniłem uwierz mi ;) Pozdro

Jeżeli tak mówisz...rozumiem i przyjmuję do wiadomości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To chyba zdecydowanie łatwiej zarejestrować jako zwykłe rhd, tym bardziej, że masz długi VIN (nawet o odstępstwo nie trzeba pisać), ale oczywiście decyzja należy do właściciela. Mi osobiście siatka w tej wersji się podoba i wg mnie musi zostać bo jest ori, ale gusta są różne :)

Edytowane przez bigsasza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz już zarejestrować anglika w Polsce . Jeśli masz już lampy przerobione przednie , licznik w milach i km , światło przeciwmgielne z lewej strony i w dowodzie rej. w pozycji " J " oznaczenie " M1 " - ( samochód osobowy do przwozu max.8 osób ) to możesz spokojnie jechać na przegląd i do komunikacji , Nie musisz mieć tłumaczeń . POWODZENIA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialna - absolutnie!!! Wielkie gratulacje!

Będzin - toż to rzut kamieniem od Sosnowca :D

Jakby co jestem chętny na oględziny. Bywam w moim mieście dość często choć teraz mieszkam na co dzień kilkadziesiąt kilometrów od tego miasta.

Tak czy inaczej Twoja Impreza urywa dupiszcze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę , czy mogłbyś mi napisać jaki masz kluczyk do auta . Ja mam także anglika 2005 r GD i posiadam kluczyk z jednym przyciskiem . Jak otworzę auto i w krótkim czasie odpalę to jest o.k , jeśli po jakieś chwili to muszę po włączeniu zapłonu nacisnąć przycisk pilota uruxhamiam silnik . Wszystko jest o.k . tylko w serwisie mówią że nie widzieli jeszcze takiego wynalazku . Myślę że mam wszystko oryginalne . dorobił mi serwis nowy kluczyk i nie działają przyciski - wszystko wg Vin ale przysłali dwuprzyciskowy . Ciekawe jaki jest u Ciebie kluczyk - wiem że masz nowszy model - ale tak z ciekawości . A może wiesz jak zaprogramować pilota do istniejącego już alarmu ? Wiecej piszę na ten temat na forum " programowanie nowego pilota " . DZIĘKI I PODZRO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko żaden problem :)

Tomekwrx dokladnie mam taki sam alarm w swoim RB to jest bodajże Clifford II badz Toad i są to alarmy montowane seryjnie w subarach w UK one współpracują z immobilizerem, dodatkowo ja mam jeszcze ukrytą klawiaturę numeryczną w razie gdyby np bateria w kluczyku przestała działać lub guzik sie popsuł itp, wpisujesz wtedy pin na klawiaturze i odpalasz ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego linku wynika ze zarejestrowanych w UK jest 238 sztuk a 32 z niewiadomych przyczyn jest wyrejestrowanych. Sorn tzn ze właściciel zgłosił ze nie bedzie płacił Tax-u i auto nie ma prawa stac na drodze, pewnie niektóre z tych 32 są rozbite inne trzymane w garazu pod kocem, kto wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Spoko żaden problem :) Tomekwrx dokladnie mam taki sam alarm w swoim RB to jest bodajże Clifford II badz Toad i są to alarmy montowane seryjnie w subarach w UK one współpracują z immobilizerem, dodatkowo ja mam jeszcze ukrytą klawiaturę numeryczną w razie gdyby np bateria w kluczyku przestała działać lub guzik sie popsuł itp, wpisujesz wtedy pin na klawiaturze i odpalasz ;) Pozdro

 

Piekna sztuka pogratulowac :). Apropo pinu i klawiatury to ja tez to mam w swojej WRX PPP ale nie mam pinu albo przeoczylem w papierach bo auto mam dopiero od 2 tygodni czy u ciebie to wyglada tak jak na fotce u mnie?

 

8e58851788c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spoko żaden problem :) Tomekwrx dokladnie mam taki sam alarm w swoim RB to jest bodajże Clifford II badz Toad i są to alarmy montowane seryjnie w subarach w UK one współpracują z immobilizerem, dodatkowo ja mam jeszcze ukrytą klawiaturę numeryczną w razie gdyby np bateria w kluczyku przestała działać lub guzik sie popsuł itp, wpisujesz wtedy pin na klawiaturze i odpalasz ;) Pozdro

Piekna sztuka pogratulowac :). Apropo pinu i klawiatury to ja tez to mam w swojej WRX PPP ale nie mam pinu albo przeoczylem w papierach bo auto mam dopiero od 2 tygodni czy u ciebie to wyglada tak jak na fotce u mnie?

 

8e58851788c8.jpg

Przyjaciel w wrx blob UK też to ma i dokładnie tak samo zamontowane :) przeszukaj papiery dokładnie :) U niego był jeszcze breloczek z kodem przy kluczyku :) Anglicy mają wyobraźnię :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciel w wrx blob UK też to ma i dokładnie tak samo zamontowane :) przeszukaj papiery dokładnie :)

 

znalazłem pin naklejka o wymiarach 2><3cm była z papierami od alarmu :)

 

 

 

U mnie to wygląda bardzo podobnie :)

 

różni się tylko tym ze ty masz wypukle przyciski a u mnie na dotyk :)

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...