Skocz do zawartości

Yajima Factory - wrażenia...


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też kcem jechać ale się boję latać...

Co robić szanowana redakcjo?

Da się samochodem dojechać? :wink: :mrgreen:

 

Koleją trans-syberyjską z Moskwy do Władywostoku. Podróż życia :twisted: Ok 160$ za 7 dniową podróż w wygodnym wagonie "kupe", niższy standart to ok 70$. Największy hardkor jest w pośpiesznych i osobowych (jeszcze tańsze) :twisted:

to może Parostatkiem - dłuższa podróz to dłuższa impreza( taka z drinkami) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do kraju-raju.

 

A ze mną gadżety banana.gif.

 

Niestety ze względu na pewne ograniczenia (budżet + miejsce w walizce), skończyło się na gadżetach sticker-tuningowych. Co do tych gadżetów, to postaram się zrobić fotę - płatność przy kasie wyglądała w każdym razie tak :twisted: :

 

pict0465resin4.th.jpg

 

[EDIT] Foty moich łupów zrobione :mrgreen:.

 

pict0641reson3.th.jpg

 

Ale wiocha, no nie? :mrgreen:

 

PS. No i na deser coś dla Adasia:

 

pict0475resvo2.th.jpg

 

I jeszcze nocna impresja z Tokio - widok z okien hotelu.

 

pict0109resng2.th.jpg

 

A - i dodam jeszcze, że w Japonii nazwę "impreza" wymawiają "impuressa". Od dziś też tak będę mówił :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do kraju-raju.

 

A ze mną gadżety Obrazek.

 

Niestety ze względu na pewne ograniczenia (budżet + miejsce w walizce), skończyło się na gadżetach sticker-tuningowych. Co do tych gadżetów, to postaram się zrobić fotę - płatność przy kasie wyglądała w każdym razie tak :twisted: :

 

Obrazek

 

[EDIT] Foty moich łupów zrobione :mrgreen:.

 

Obrazek

 

Ale wiocha, no nie? :mrgreen:

 

PS. No i na deser coś dla Adasia:

 

Obrazek

 

I jeszcze nocna impresja z Tokio - widok z okien hotelu.

 

Obrazek

 

A - i dodam jeszcze, że w Japonii nazwę "impreza" wymawiają "impuressa". Od dziś też tak będę mówił :mrgreen:.

Przemeq, gratulacje :D

Ale za jakość zdjęć, to powinieneś w ten kudłaty łeb dostać :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

 

Czekajcie - czy Wam te zdjęcia wyświetlają się tak samo nijako, jak i mi (rozmazane i spikselizowane)? :roll:

 

No ja już myślałem że boski FireFox 2.0 PL cos nawalił i wkleiłem do Opery, a tam to samo. Mam nadzieje, że fot masz multum i gdzieś je w domu wrzucisz na serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś wiedział! A już do bólu JDM-owa naklejka "Subaru Toshi Arai Team" to nawet nie 10KM, a 20, jeśli nie jeszcze więcej!!! :mrgreen:

 

tak z ciekawosci ile leciales z Tokyo do Europy??

 

Start był 9:55 czasu tokijskiego, lądowanie 14:35 we Frankfurcie, plus 7 godzin różnicy czasowej - wychodzi 11h 40min :shock:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tak z ciekawosci ile leciales z Tokyo do Europy??

 

Start był 9:55 czasu tokijskiego, lądowanie 14:35 we Frankfurcie, plus 7 godzin różnicy czasowej - wychodzi 11h 40min :shock:.

 

LOL z Shanghaiu do Monachium lecialem 13h, myslalem ze sie dluzej leci jednak dramatu nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tak z ciekawosci ile leciales z Tokyo do Europy??

 

Start był 9:55 czasu tokijskiego, lądowanie 14:35 we Frankfurcie, plus 7 godzin różnicy czasowej - wychodzi 11h 40min :shock:.

 

LOL z Shanghaiu do Monachium lecialem 13h, myslalem ze sie dluzej leci jednak dramatu nie ma ;)

przebijam :-) mnie czeka w styczniu >20h jednym samolotem, a laczny czas podrozy > 28h :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknie, no to co teraz licytacja i sprzedajemy. To ja jeden z tych bryloczków za pintaka biorę. :grin:

 

He he - dobra, pięć stów i jest Twój :twisted:.

 

przebijam :-) mnie czeka w styczniu >20h jednym samolotem, a laczny czas podrozy > 28h :twisted:

 

To czym Ty lecisz? Dwupłatowcem? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...