Skocz do zawartości

Yajima Factory - wrażenia...


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem to napisać w "Coś teges", ale chyba zasłużyło to na oddzielny wątek, chociażby przez wzgląd na liczbę fotek (to jest 8 z 200 :twisted:) no i na... mojego banana z racji zaliczenia tej wycieczki :mrgreen:.

 

Przemeq a jak tam jedzonko :lol: przysłać ci schabowego :mrgreen:

 

ps. polecam ShabuShabu :cool:

 

Śpię w amerykańskim hotelu i na szczęście jedzonko tu dają tzw. normalne :wink:. Ale dzięki za propozycję :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Than - pakuj fotki. Ty masz pewnie jeszcze fajniejsze, niż ja, boś Ty tzw. insider 8).

 

Kurcze - nie wiem, o czym pisać i jakie fotki wrzucać. W każdym razie subaraków tutaj jeździ zylion, widziałem chyba wszystkie modele i roczniki, tak od 1995 roku wzwyż. Jeżdżą nimi wszyscy, chociaż - jak widać na grupowym zdjęciu, które zamieściłem - są też fankluby, a więc nie jest to taka "zwykła" marka.

 

O, przypomniałem sobie. Mam fotkę czerwonej imprezy, zrobioną wczoraj przy na szczycie Sounzan - góry, z której miałem widzieć Fuji, a ledwo widziałem jego zarys :(. Ale trochę mi to wynagrodził widok siarkowych złóż (krajobraz iście księżycowy) z okien kolejki linowej i Pacyfiku z okien hotelu 8).

 

No i przypomniałe, sobie również, że na jutro planuję (znów) wizytę w czymś zwanym... STI shop 8). I nie mówię tu o domu publicznym, gdzie mam zamiar podłapać STI (=sexually transmitted infection) :mrgreen:. Tym razem wizyta będzie z aparatem, a więc jest szansa, że będzie relacja fotograficzna 8).

 

A oto rzeczona impreza:

 

pict0269reslk0.th.jpg

 

A to złoża siarki widziane z kolejki linowej (nb: waliło jak z... :twisted:)

 

pict0251resug6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że Mekka jest jedna. A okazuje się, że są dwie. Byłem dziś w STI Shop i czułem się, jak dziecko na wesołym miasteczku - wszystko takie piękne i wszystkiego by się chciało :mrgreen:.

 

Oto krótka fotorelacja z wizyty w STI Shop 8).

 

Żeby nie było wątpliwości, dotarcie tam również nie było proste - jakoś FHI ma talent do lokowania ważnych miejsc w kompletnych burakach :twisted:. Tym razem wysiadłem na stacji kolei Tachikawa, w miasteczku o tej samej nazwie, a że było zachmurzenie, to nawet nie za bardzo mogłem użyć słońca jako drogowskazu. Szedłem więc "na nosa". Znów - 10 minut, 15, 20... ufff... stacja benzynowa.

 

- "Tachikawa subaru?"

- :shock:

[Wyciągam nazwę salonu napisaną krzakami i pokazuję napotkanej osobie paluchem miejsce, gdzie ma być salon]

- "Hai?"

- "smewroiugeqporuqqweoiufeufweoirumqwiufenqpwoeiumpwufeuqpwoemufpwq"

- "Thank you"

 

:mrgreen:

 

W każdym razie dotarłem i aż trudno jest opisać radość, jaką przeżyłem, zoabaczywszy to, co jest na zdjęciach poniżej 8).

 

Pan lokalny był kompletnie zszkowany wizytą gajdzina o takiej porze, ale trzymał fason. Tym ciężej mu było ten fason trzymać, że gajdzin zażyczył sobie mnóstwo różnych gadżetów i to na dokładkę część takich, których nie było na stanie (przepraszał i kłaniał się 2348093284 razy, że akurat nie ma kubka na napoje z logiem SWRT).

 

Niestety nie było również t-shirta, który zamówił u mnie Polini (mam zdjęcie z pustą półką na te t-shirty...). Ale wiąże się z tym pewna anegdtoa. Otóż Japończycy nie mają litery "L" i nie są jej w stanie wymówić - zastępując ją takim ichnim "R". Poprosiłem o t-shirt dla Poliniego w rozmiarze "LL", na co pan powiedział:

 

- No eru eru...

 

:mrgreen:

 

PS. Nie chcę narzekać, ale jak porównam te obrazki poniżej z taką biedną gablotą u dealerów SIP, to aż mi się płakać chce... :roll:

 

 

 

 

pict0435reszs5.th.jpg

 

pict0438resws1.th.jpg

 

pict0439resmi2.th.jpg

 

pict0449resxs5.th.jpg

 

pict0466restm9.th.jpg

 

pict0467resui8.th.jpg

 

pict0468restt3.th.jpg

 

pict0469resfg3.th.jpg

 

pict0470respz0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati - czy Ty wiesz, co ja przeżywałem? Mieć to wszystko na wyciągnięcie ręki i... to wszystko?

 

Ale o Tobie też pomyślałem 8). Jako, że jesteś najwytrwalszym subarowym tunerem na tym Forum, wziąłem dla Ciebie czasopismo tunerskie subaru - takie prawdziwe, jdm-owe 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...