Skocz do zawartości

Yajima Factory - wrażenia...


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc Leszek na Twoje paramilitarne zdjęcia, tak myślę, że musieliby się faktycznie zebrać wszyscy modowie, na raz, żeby dać Ci radę :smile: .

 

Nie zaprzeczam ani nie potwierdzam, życie w dżungli wiele mnie nauczyło, np jak pokonać 3 tygrysy, 2 żyrafy i małego żółwika na raz ale te amazonki mnie trochę rozmiękczyły :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem tak: żyją szybciej, to prawda, ale:

- wszystko jest tak skonstruowane, by były warunki do szybszego życia. Długo by opowiadać, ale mimo tysięcy ludzi przewalających się po stacjach kolejki miejskiej i metra, NIGDZIE praktycznie nie ma zatorów, czy powodów do nerwowych sytuacji, chociażby dlatego, że nikt się nie przepycha. Nie robi tego, bo nie musi - na peronie stoi się w kolejeczce wyrysowanej pasami na ziemi kolorem odpowiadającym kolorowi linii metra, w którą chce się wsiąść. Z góry wiadomo, że pociąg zatrzyma się co do centymetra tak, że drzwi wagonu będą przed nogami pierwszej osoby stojącej w kolejce. Osoby czekające do metra innej linii stoją w kolejce obok i spokojnie czekają na pojawienie się swoich wagoników...

 

Ale czy zrobiles to o co Cie prosilem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...