Skocz do zawartości

Subaru Impreza GC8 WRX Type RA JDM


zalegus

Rekomendowane odpowiedzi

No szkoda ze Anglik

 

Panowie jaki anglik to japoniec ale się uczepiliście tego RHD sam jeżdzę w PL (Częstochowa) z kierą po prawej i nie mam żadnego problemu z tym :D

 

p.s. gratki ładne autko swego czasu też chciałem tą budę ale nie mogłem w UK znaleźć dobrego zadbanego i padło na blob-a

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No szkoda ze Anglik

 

Panowie jaki anglik to japoniec ale się uczepiliście tego RHD sam jeżdzę w PL (Częstochowa) z kierą po prawej i nie mam żadnego problemu z tym :D

 

p.s. gratki ładne autko swego czasu też chciałem tą budę ale nie mogłem w UK znaleźć dobrego zadbanego i padło na blob-a

 

Spoko...no przecież żartuje...

Wiem co to jdm :-D

Sam miałem...

Teraz Impreza kontynental...ale z masa gratow z jdm'a :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Po wielu miesiącach wyrywania sobie włosów z głowy ;-), nastąpiła chwila kiedy moge swoim samochodem wyjechać na ulicę.

 

1c20e6e589172240gen.jpg

 

60ccd394cc98ad05gen.jpg

 

a57214142ce4ac35gen.jpg

 

395d49c901984c07gen.jpg

 

Po ponad roku mogę cieszyć się nabytkiem. Po całym tym czasie mogę powiedzieć jedno: jeżeli ktoś chce mieć wyjątkowy egzemplarz Subaru i nie ma własnego warsztatu to jest to bardzo duża inwestycja, wymagająca mega pokładów cierpliwości.

Oczywiście można sprawę załatwić u "Ziutka" w garażu ale czy to ma sens.

 

Rejestracja takiego samochodu nie jest dużym problemem. Nawet krótki nr VIN nie był przeszkodą. Gorzej było z przeglądem technicznym ale przy odrobinie "życzliwości" można przez to przebrnąć.

 

Jeżeli ktoś by mnie teraz zapytał czy kupie kolejne Subaru w Japonii to dzisiaj odpowiem -  NIE !!!

 

Na koniec trochę pozytywu - idę śmigać jedną z tysiąca Subaru Impreza GC8 WRX Type RA Limited :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś by mnie teraz zapytał czy kupie kolejne Subaru w Japonii to dzisiaj odpowiem -  NIE !!!

Rozumiem Ciebie doskonale, ale przy sprzedaży auta nikt tego nie doceni :)

Ale teorii ludzi którzy nie meli i mieć nie będą będzie najwięcej :)

Sam wiem jak to jest ciężko i ile kosztuje PIENIĘDZY, NERWÓW, CZASU.

Gratuluje pięknego auta!

Teraz tylko trzymac i mieć satysfakcję że ma się nietuzinkowe auto  ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna sztuka !!! Wielkie brawa za cierpliwość i hojność sam latam sti JDM i gwarantuje ze da sie przyzwyczaić do RHD. Tez myślałem o przekładce ale im więcej czytam na ten temat to mi sie odechciewa ... Jest albo kiepsko albo BAAARDZO DROGO, wiec doszedłem do wniosku ze tak naprawdę jedynym problemem jest wyprzedzanie ale jak masz 275 KM to można sobie poradzić poza tym STi to nie rodzinny autobus do tłuczenia kilometrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna sztuka !!! Wielkie brawa za cierpliwość i hojność sam latam sti JDM i gwarantuje ze da sie przyzwyczaić do RHD.

Dzięki :-D

Samochodu z Japonii który nigdy nie był zarejestrowany na terenie UE nie można u nas zarejestrować :-(. Jazda na japońskich blachach prowokowała do zatrzymywania do kontroli więc innego wyjścia nie było jak przekładka.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolego, podrzuć temat z rejestracją JDMa w kraju bo mam problem z krótkim VINem i badaniami :(

Napisz mi na PRIV co chcesz dokładnie wiedzieć.

 

Kolego, podrzuć temat z rejestracją JDMa w kraju bo mam problem z krótkim VINem i badaniami :(

Napisz mi na PRIV co chcesz dokładnie wiedzieć.

 

W dużym skrócie.

 

Procedura jest następująca:

1. jedziesz na badanie techniczne, tam dostajesz ocenę negatywna ze względu na krotki VIN

2. z zaświadczeniem które dostałeś od diagnosty występuje z wnioskiem do Ministerstwa Infrastruktury i Gospodarki

3. po uzyskaniu zgody z Ministerstwa jedziesz ponownie do diagnosty

4. po przejściu badania jedziesz do urzędu komunikacji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...